Aouar za me zatim velky zklamani. Snad dneska vyhrajem. Aleasi me nebavi hledat stream.

Horší je to s těmi streamy. Telly tohle pochopitelně nikde nemá a jak už dva roky nehledám streamy, vypadl jsem z toho. Kdo budete mít něco soudného, poprosím o nasdílení. Grazie mille!

škoda, že Slavia taky vede. Furt jsme druhý a jesli Slavka někde ztratí, tak právě v Tiraspolu.

Daje.

Příspěvků
2,317
Lukaku střelec dvě střely jeden gól, ale my prostě nemáme střed zálohy a ten útok je strašně málo podporovány asi 80 přihrávek záložníků jde zpět!!! Kurva na to že Mourek chce honit skóre tak to nevypadá je to klasická nuda svazana taktikou co nejméně útočit 🤦🤦🤦už se mi chce z toho blít proč do piče nemůžou borci zkusit jít do rizika stejně budeme druzí ve skupině tak co!!!Slavka sice teď 1:1 ale celý poločas je mele a třeba zrovna Lukaku by u nich měl 4 fíky za poločas nevěřím že tam nevyhraji ikdyz bych si to přál 😉Svilar famózní zákrok to by Rui neměl.Dybaluatbta dolů a dabtam Belotaka v tom to zápase je tam zbytečný a navíc už dostal dost naložené, jo a Paredes byl už v 10 minutě na střídání katastrofa