ROMA - Tiraspol

Příspěvků
3,472
Čtvrtek
18:45h
TV nic!
:danko:

nečekám nic…narvat tam mladé ať to odběhají
Popravdě to bude nějak 1:1
 
Příspěvků
6,397
Vzhledem k času zápasu, faktu, že to nikdo nedává a víceméně rozhodnuté situaci ve skupině pravděpodobně vynechám a pustím v 9 Spartu, která teoreticky hraje i o jarní EL, minimálně KL. Servette má KL jistou, a tak na Slávce opravdu nevyhraje.
 
Příspěvků
2,304

Probable line-ups for Roma vs Sheriff

Roma (3-5-2): Svilar; Celik, Cristante, Llorente; Karsdorp, Renato Sanches, Leandro Paredes, Aouar, Zalewski; Lukaku, Belotti.

Sheriff (4-4-2): Koval; Apostolakis, Tovar, Artunduaga, Bueno; Ngom Mbekeli, Talal, Badolo, Joao Paulo; Ankeye, Ricardinho.
 
Příspěvků
2,304
1000007492.jpgnejofezivnejsi sestava co si pod ním pamatuji 😁 v zápase kde o nic nejde 🤣od Neděle až do konce roku totální defenziva tak aspoň dneska vy borci mohli hrát fotbal 😎💪
 
Příspěvků
2,304
Sleduju od 23 minuty přes Mikro na začátku měli asi nějaký problém 🤦 hrajeme fotbal dokonce i střed zálohy si nahraje a není to jen vrácení míče na stopery, jasně soupeř je jaký je ale Kurva ať mi mi nikdo netvrdí, že v lize tihle hráči nemůžou hrát spolu beru že proti Neapoli bych je nedal ale proti slabším soupeřům doma proč ne!!! Místo toho v Neděli bude Pele, Paredes a Bryan a bude se to nakopavat na Belotaka 🤦🤦🤦 Dneska si to užiju že i Řím dokáže hrát ofenzivě s nějakou kombinací 😁😜
 
Příspěvků
6,397
Taky poprvé v sezoně nekoukám, jak jsem avizoval. Slávka si to pohlídala, my potrénovali, kluci to zvládli, to je super. Pachuť z toho zbytečného těžkého dvojzápasu, co nás čeká, nicméně zůstává. Teď jdu fandit Spartě, ať to zvládne!
 
Příspěvků
3,472
Ja sem to Mikro spustil na zacatku a nic no….pak uz krasa
Plny barak…cekal sem na treti potvrzujici gol a ten prisel ..a jeste od mladeho
Neocekavana spokojenost👍
 
Příspěvků
23,975
já koukal jedním okem... jsem rád, že dal góla mlaďas
jinak spíš taková hořká pilulka, čumět slavii na záda
 
Příspěvků
2,304
Dalo se na to dívat některé kombinace pěkné trochu tempo v 2 půli upadlo ale pořád lepší hra bez v lize 😉 Paredes přišel a vše hrál zpět (Kurva proč) mladý měl balón vzal ho středem a narazil si a byl z toho gól, nechápu proč takoví hráči jako Paredes, Pellegrini by měli hrávat základ jsou v té v záloze k hovno!!! Svilar taky něco chytl 💪 Byly tam pěkné záblesky tak dneska spokojen
 
Top