Ostatní fotbal

Příspěvků
1,309
Klobúk dole predtým čo predviedla Atalanta. Nie len výsledkovo ale hlavne herne. Pozrel som si to cele zo záznamu. Gasperini a jeho staff su strašne nedocenený. On ide na Anfield a vybehne na nich nie že s aktívnym napádaním ale až s extrémnym napádaním. 4 hráči niekedy až 5 napádali skoro až na 16ke Liverpoolu. V prvom rade si to vyžaduje skvelú fyzickú pripravenosť ale samozrejme aj obrovskú odvahu trénera. Aby toho nebolo málo tak Gasperini spravil jedno striedanie aj to v 89 minute🤣. Fandím im aby to uhrali aj v odvete ale osobne si myslím že to je ešte otvorené
 
Příspěvků
6,341
Klobúk dole predtým čo predviedla Atalanta. Nie len výsledkovo ale hlavne herne. Pozrel som si to cele zo záznamu. Gasperini a jeho staff su strašne nedocenený. On ide na Anfield a vybehne na nich nie že s aktívnym napádaním ale až s extrémnym napádaním. 4 hráči niekedy až 5 napádali skoro až na 16ke Liverpoolu. V prvom rade si to vyžaduje skvelú fyzickú pripravenosť ale samozrejme aj obrovskú odvahu trénera. Aby toho nebolo málo tak Gasperini spravil jedno striedanie aj to v 89 minute🤣. Fandím im aby to uhrali aj v odvete ale osobne si myslím že to je ešte otvorené
Tím jedním střídáním právě Kloppa totálně vytrollil 😂 odveta bude těžká, ale věřím jim
 
Příspěvků
23,906
říkal, že se do toho bál sáhnout, když to fungovalo
podobně se vyjadřoval DDR, že možná střídal pozdě a nemusel, protože střídající hráči vždycky hned hrajou a dobře, ale že se mu nezdálo, že by měl něco opravovat
 
Příspěvků
2,348
Moc se mi líbí ty rychlé přechody do útoku u Dortmundu.

Sakra ale oni nejsou schopni poslat pořádný centr do vápna. Zlatej Rick 🤣
 
Příspěvků
152
Dortmund jednoznacne lepsi, nadherny prechody do utoku a zodpovedny braneni 👏.
Takze vyhraje Real protoze ma na LM patent 😁😁
 
Příspěvků
1,484
Koukal jsem a byl fakt dobrej. Jak si tam udělal toho Simmonse a měl tam i nějaký slušný centry. Přál jsem jim aspoň bod.
 
Top