Osmifinále

Příspěvků
193
Tak uz jste videli vsichni koho mame opet v Coppa Italia za soupere? Nikdo jiny nez nase nemesis minule sezony Cremonese 🤦‍♂️ bude se opakovat minulosezoni dvojita potupa, nebo snad uz "neprekvapime"? 😁 hadam, ze asi nikdo moc na serii B nekouka a nema poneti jak na tom aktualne herne jsou,coz 🙃
 
Příspěvků
6,397
Přesně tak. Je jedno, jak aktuálně hrají, jestli jsou v Serii A nebo C. My jsme stejně tak schopni je 5:0 rozmést, jako s nima potupně vypadnout jako loni.

Odesláno z mého Hammer_Energy_2 pomocí Tapatalk
 
Příspěvků
193
Na nekolika italskych serverech a mediich se predpoklada, ze dnes budem hrat na 4 vzadu. Doufam, ze jo, ze to i trochu protoci, ale ne zas moc at se neopakuje lonska potupa.
 
Příspěvků
3,650
Předpokládaná:

ROMA (3-5-2) - Svilar; Celik, Cristante, Llorente; Karsdorp, Bove, Paredes, Pellegrini, El Shaarawy; Lukaku, Belotti. All. Mourinho

CREMONESE (3-5-2) - Jungdal; Antov, Ravanelli, Bianchetti; Ghiglione, Collocolo, Castagnetti, Majer, Sernicola; Coda, Zanimacchia

Od 21:00 na Sport 1

Daje!
 
Příspěvků
2,304
Dal jsem si odpočinek od fóra ať tu ke konci roku nepíšu vulgarity 😁 Nabral jsem energie tak snad v novém roce budeme hrát lépe 🤣 Sestava dobrá ale nerozumím ikdyz je to jasné proč zase hraje Paredes a Pellegrini 🤦 raději mladé ať dá však horší to ve středu zálohy nemůže být.
 
Příspěvků
6,402
Jsem čekal že vezme aspoň plnou lavku mlaďasů a ono hovno. Tak snad dá čuchnout aspoň Paganovi s Pisillim, když už nic. Kdy jindy, když ne teď?...
 
Příspěvků
2,304
Hráli by mladí v záloze hůř než ti co hrají zápas co zápas???My nepřehrajeme tým z 2 ligy vše zpět a pak nakopy to je mazec, ale do léta už vydržím az ten curak vypadne z Říma .Jedna šance za poločas to je opravdu hodně když se hraje doma.Jak nás školí kombinaci taková za půlku nebyla z naší strany.Hnus,Hnus,Hnus třeba otočí a sledujme každý zápas tuhle priposranou sracku
 
Příspěvků
3,650
Hráli by mladí v záloze hůř než ti co hrají zápas co zápas???My nepřehrajeme tým z 2 ligy vše zpět a pak nakopy to je mazec, ale do léta už vydržím az ten curak vypadne z Říma .Jedna šance za poločas to je opravdu hodně když se hraje doma.Jak nás školí kombinaci taková za půlku nebyla z naší strany.Hnus,Hnus,Hnus třeba otočí a sledujme každý zápas tuhle priposranou sracku

Ty musíš bejt v reálu trochu cholerik, ne? :D
 
Příspěvků
2,399
Teď jsem se probudil. Zjišťuji jestli se mám divat. Koukám na Livesport. Kouknu na fórum. Jdu zase spát.
 
Příspěvků
2,304
Jak ta hra vypadá jinak když se zvýší pohyb a tempo hry je dvakrát vyšší než v první půli 😉 za 2 poločas díky a Derby už volá 😁 no jo nervy vždy a proti všem 🤣
 
Příspěvků
23,975
daje! ale jako dycky, umíme si to udělat hezký. zase jsme to urvali týmovým duchem a srdcem a nakopnutím stadionem. ale o fotbale si radši nepovídejme. každopádně čtvrtko bude další infarkt.
 
Top