Mile Svilar

Příspěvků
2,234
Snad naše budoucí dlouholetá jednička v bráně, zatím chytá skvělé 💪 Samozřejmě jeho cena roste nedávno jsem četl že by už mohl stát 50 mega no to se mi zdá přehnané, ale každopádně chytá výborně 😉
Teď na ČT sport k dílu o Evropské lize můžete vidět jeho rozhovor a že třeba i jeho otec chytal a díky němu je v bráně 😎
 
Příspěvků
23,906
 
Příspěvků
3,554
Co jako dvojka Consigli ze Sassuola? Spadnou, mohlo by to byt zalevno. Proti nam casto chytal vyborne. Nebo Gollini, o nej nema zajem ani Neapol ani Atalanta.
 
Příspěvků
6,341
Neutracel bych za dvojku. Volných bude dost. Ale consigli by mohl stát hovno, to je pravda.
I Rui jako dvojka by stacil. Nevím jestli nechce, nebo mu to nikdo nenabidl...
 
Příspěvků
152
Presne. Svilarovi bych nechal post jednicky pro pristi sezonu a za dvojku bych neutracel
 
Příspěvků
6,341
Je mi vcelku jedno kdo bude dvojka. Ale byl bych radši kdyby to byl zkušený borec ala Mirante. Říkám, spokojil bych se s Ruiem, ale ten půjde někam k arabum ještě
 
Příspěvků
6,341
AS Řím podle zpráv z Apeninského poloostrova zvažuje prodej Mileho Svilara. Giallorossi potřebují získat finanční prostředky, jejich prioritou v letním přestupovém okně je přivést útočníka.

football-italia.net

to by byl vrchol!
 
Příspěvků
2,234
Tak to bych pak těžko rozdychaval na tom borci musí stavět tým jen on získal pro tým několik bodů!!! útok Belotti,Abraham,Elsha my zas tak hrozný nepřijde ,Eldor se ještě myslím vrátí jebat útok chce to střed zálohy
 
Příspěvků
23,906
jinak angelino prej klesl platově na 1,8, to by bylo fajn, začít to trošku regulovat
myslím, že to ještě nejsou oficiální čísla
 
Top