Manolas

Příspěvků
14,022
Konstantinos "Kostas" Manolas

vzal číslo 44

 
Příspěvků
754
Kostas Manolas před sezónou vyměnil Olympiakos Pireus za AS Řím, kromě toho však měl nabídku i od Juventusu, který je momentálně největším konkurentem Giallorossi. "Je to pravda, po mistrovství světa jsem mohl odejít do Juventusu," potvrdil Manolas. "Také se na mě vyptával Arsenal, přestože jsem nikdy neletěl do Londýna, jak bylo prezentováno. Jsem ale rád, že jsem si nakonec vybral právě AS Řím," pochvaluje si své rozhodnutí řecký obránce. (football-italia.net)
 
Příspěvků
6,397
FEROAS napsal:
Kostas Manolas před sezónou vyměnil Olympiakos Pireus za AS Řím, kromě toho však měl nabídku i od Juventusu, který je momentálně největším konkurentem Giallorossi. "Je to pravda, po mistrovství světa jsem mohl odejít do Juventusu," potvrdil Manolas. "Také se na mě vyptával Arsenal, přestože jsem nikdy neletěl do Londýna, jak bylo prezentováno. Jsem ale rád, že jsem si nakonec vybral právě AS Řím," pochvaluje si své rozhodnutí řecký obránce. (football-italia.net)

Mezi Římem a Juventusem by si ty zmrdy mohl zvolit jen naprostej dement. Takže jsem rád, že Manolas dement není.
 
Příspěvků
2,434
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
FEROAS napsal:
Kostas Manolas před sezónou vyměnil Olympiakos Pireus za AS Řím, kromě toho však měl nabídku i od Juventusu, který je momentálně největším konkurentem Giallorossi. "Je to pravda, po mistrovství světa jsem mohl odejít do Juventusu," potvrdil Manolas. "Také se na mě vyptával Arsenal, přestože jsem nikdy neletěl do Londýna, jak bylo prezentováno. Jsem ale rád, že jsem si nakonec vybral právě AS Řím," pochvaluje si své rozhodnutí řecký obránce. (football-italia.net)

Mezi Římem a Juventusem by si ty zmrdy mohl zvolit jen naprostej dement. Takže jsem rád, že Manolas dement není.

:mrgreen: :mrgreen: :Ok:
 
Příspěvků
2,434
Sushi napsal:

Já tohohle nejsem moc zastánce, ale tentokrát se mi ta reakce líbí. :-D Vzhledem k tomu, jak se Manolas nesral ani s Osvaldem je jasný, že si srát na hlavu nenechá. :-D Škoda, že to bylo za redku.
 
Příspěvků
23,975
bylo? myslel jsem, že je nechal oba na place, už si to moc nepamatuju

jinak taky nejsem moc zastánce tohodle, ale je to hezkej návrat někam do devadesátek, až na přelom tisíciletí
 
Příspěvků
6,397
Nevím, na Romanews, tuším, psali, včera ale, že Manolas by na tom měl být líp než Salah. Tak uvidíme. Bylo by dobře, aby byli oba ready.

edit: dnešní trénink. tak snad to bude vážně OK.

 
Top