Kalendár

Příspěvků
361
Hele měl bych takovej men?í nápad co si udělat vlastní kalendář ??

?e by jsme se třeba ty co by chtěli nafotili s dresema a tak a pakby jsme si udělali kalendář nebylo by to nákladný jeden by vy?el cca 100-200 kč podle toho kolik lidí by si to objednalo???

Co vy nato
 
Příspěvků
9,059
Kľudne ma tam mô?e? dať .



Ale nie , to si ako myslel s Na?imi fotkami ? To by bolo naprd , bol by som tam jasne najkraj?í , a navy?e mám veľký nos , čo je stra?ne sexi roztomilé . Mám veľké brucho , čo je tie? stra?ne sexi . Otvorene , zosmie?nil by som Vás . :lol:
 
Příspěvků
5,934
Ale keby zapózovali nejaké uchádzajúce slečny... V dresoch...


Podľa mňa blbosť, proste. :wink:
 
Příspěvků
23,975
klida napsal:
nebudu se dívat na sebe, nato? na Sushiho
buahuahuahua :lol: :lol: :lol:

kalendář, hrnky, puzzle... v?echny tydle hovadiny u? ti udělá kterejkoli fotolab za pár kaček, ale jakej to má smysl? Přece si nebudu dávat na stěnu sebe, kdy? se mi tam nevejdou ani plakáty těch na?ich kluků, co se mi povalujou ve skříni...

ale proti gustu, klidně ti po?lu fotku a mů?e? na mě koukat třeba celej duben .. :lol:
 
Příspěvků
361
Zas takhle jsem to nemyslel ja mam jen jeden palakát AS ale zase je hodně velkej
 
Příspěvků
23,975
tak jako .. normálně.. :lol:

vyfotí?, hodí? do kompu, narve? na net, zkopíruje? adresu, hodí? sem, označí?, zmáčkne? img a je to .. :wink:

jinak tohle nemaj ani na RM 8)
 
Příspěvků
361
Pěkná vlajka taky byc si takovou koupil kdyby nestála tak 80 eur , ale jinak má? pěknej skleník sním bych si vydělal na tu vlajku za podzim a tuhou zimu :lol: :lol: :lol:
 
Top