Atalanta Roma

Příspěvků
2,117
Nevím proč Dybalu nechal na hřišti (snad jen ať nehrají v 9) červená měla být o tom žádná, tak mi zranit nejlepšího hráče týmu tak jako jeho spoluhráč jinak penim!!!Můj názor že do dalších zápasů by měl změnit rozestavení a teď jak jsou klíčoví hráči v hajzlu uvažovat že priorita je EL bo v lize máme těžký los a tam to Teda prdel nebude.K včerejšku Patricio udělal chybu ale toho se zastanu, když beru celou sezónu tak pořád něco navíc chytne, ale včera mi vadil Abraham on jako útočník nedá týmu nic na druhé straně včera Zapata podržel míč uhrál souboje ale Abraham nula, Belotak možná taky góly nedává ale na hřišti pro ostatní vypustí duši.A kdo je ještě Teda poslední zápasy slabý je Poláček nevím jestli si nevěří nebo co s ním je, ale má teď špatné.Včera mi chyběla odvaha hlavně v 1 půli něco hrát ofenzivní trio nebylo dobré, podle mě nejlepší z nich Solbakken dal bych ho na hrot. No uvidíme v Sobotu proti AC co předvedou.
 
Příspěvků
3,414
Velky zklamani. Spis nez z vysledku, tri body jsem fakt necekal, tak hlavne ze hry samotny. A z rozsirujici se marodky
 
Top