7.kolo Monza - ROMA

Příspěvků
3,698
Forza Roma!

Předpokládaná:

Svilar - Mancini, Ndicka, Angelino - Celik, Konè, Pisilli, El Shaarawy - Dybala, Pellegrini - Dovbyk
 
Příspěvků
2,355
1000015347.jpgten Pisilli a Kone ve středu zálohy je jen nase přání, dneska od toho nic nečekám ještě když Dybala nebude snad někdo něco trefí a budou 3 body
 
Příspěvků
2,429
Doufám že Balda místo Souleho. Je mi z toho už fakt smutno. Vždycky jsem se těšil, teď si jdu raději zaběhat ...
 
Příspěvků
2,355
Tohle byl ofside??? Jako kurva úplně vynechali borce co byl 10 metrů od nich!!! Ať jdou do piče i z varem každopádně je to zase nemasne neslané,něco jsme měli ale proti poslednímu si myslím že málo bude to těžké vyhrát a Svilar lapil jednu tutovku
 
Příspěvků
2,355
Přesně tak tam by měla být čistka vyhazet ty borce a klidně dát mladé co budou potit krev za Řím, přiznám se že snad poprvé jsem jim nepřál ať dají na konci gól ať jdou do piče a chytnou se za nos a navíc i kvůli sobě že jsem 10 litrů vydělal i tipace ale mě to přestává bavit.svilar,kone,Mancini a Dovbyk ten ale měl hodně málo míčů ale kdo dal z týmu kteří zaslouží dneska pochválu?Soule se snaží ale dělá pořád to samé je strašně čitelný no jsem zvědav až začnou s náma hrát týmy na špici tabulky to se posereme 😁 zatím to byly týmy papírově nejlehčí možní
 
Příspěvků
2,429
Přesně tak tam by měla být čistka vyhazet ty borce a klidně dát mladé co budou potit krev za Řím, přiznám se že snad poprvé jsem jim nepřál ať dají na konci gól ať jdou do piče a chytnou se za nos a navíc i kvůli sobě že jsem 10 litrů vydělal i tipace ale mě to přestává bavit.svilar,kone,Mancini a Dovbyk ten ale měl hodně málo míčů ale kdo dal z týmu kteří zaslouží dneska pochválu?Soule se snaží ale dělá pořád to samé je strašně čitelný no jsem zvědav až začnou s náma hrát týmy na špici tabulky to se posereme 😁 zatím to byly týmy papírově nejlehčí možní

Dneska jsem si říkal že dám litrik na kříž. Bohužel nejsem ještě ve stavu, abych vsázel proti AS.

S těma mladyma jsem to tu už psal. Nikdo by na to neřekl půl slova. Jenže to by všichni nemohli být posrani z kapitána a spol. I když není to jedno?
 
Příspěvků
2,355
Pravda chtěl bych ještě jednou vidět ten ofside a té penalta měla být ale to neomlouvá ten výkon.
Nejsem zvyklý mluvit o rozhodčím, ale každý to viděl a je to nepřijatelné. Byla to jasná penalta,“ řekl Ghisolfi Sky Sport Italia, jak cituje ForzaRoma.info.

Roma se rozzuřil na rozhodčího po zamítnuté penaltě: „Nepřijatelné“
„Dobře, rozhodčí byl daleko, ale proč VAR nezasáhl? Je to penalta a všichni jste to viděli. Požaduji respekt k Romům, úsilí hráčů, trenéra a fanoušků. V šatně zavládla frustrace. Chceme respekt, to není přijatelné."


Romský ředitel řekl, že rozhodčí po zápase své rozhodnutí nevysvětlil.

"Zatím ne, ale co nejdříve požádáme o vysvětlení."
 
Top