38.kolo Empoli - ROMA

Příspěvků
1,484
Tenhle zápas mě absolutně netankoval. Ani na vteřinu mě nenapadlo, že bych si to o třetinu třeba pustil. Jsem rád, že už je konec. Tak teď ať se Ghisolfi ukáže. Daniele chce 7 hráčů. 2x fullback, 2x útočné křídlo, 1x středopolař, 1x střední útočník a 1x golman.
 
Příspěvků
23,906
já to teda puštěný měl, ale jen tak aby se neřeklo... zas po nás nemůže nikdo chtít zázraky, myslím že jsme tu sezónu odedřeli poctivě :D
 
Příspěvků
2,234
Nesledoval jsem asi to byl jediný zápas v sezóně, který jsem neviděl 🤔hokej měl přednost.Videl jsem sestřih a to stačilo, přeju všem ať naberou sílu a psychický si odpočinou, protože rok co rok to máme těžké 😁💪
 
Příspěvků
1,309
Tu je bodove skore trenerov za tuto sezonu. Mimochodom Mourinho si rypol do Rima že sa po jeho odchode nič nezlepšilo. Škoda že si to nevyratal aj on...

Mourinho 29 bodov, De Rossi 34 bodov.

Teoreticky to velky rozdiel nie je ale prakticky ked si zoberieme že DDR odtrenoval dohromady 9 mesiacov ako hlavny za celu karieru, je to slušny rozdiel.
 
Příspěvků
3,404
Tu je bodove skore trenerov za tuto sezonu. Mimochodom Mourinho si rypol do Rima že sa po jeho odchode nič nezlepšilo. Škoda že si to nevyratal aj on...

Mourinho 29 bodov, De Rossi 34 bodov.

Teoreticky to velky rozdiel nie je ale prakticky ked si zoberieme že DDR odtrenoval dohromady 9 mesiacov ako hlavny za celu karieru, je to slušny rozdiel.
Presne….nechapu jak to muze na sitich nekdo zpochybnovat
Ze DDR neudelal LM atd….
Mou poztracel body se slabyma a tam to zacalo….pak to honil tim ze zatavil hrace a predal to v tomhle stavu Danovi
 
Top