34. kolo SPAL - ROMA

Příspěvků
3,656
V sobotu, v 15:00. Prostředí bude asi mnoihem skromnější, ale my to stejně umíme víc na hřištích soupeřů než na vlastním.

Každopádně, nutný tři body, protože Lazio má formu a Inter taky. Hlavně potřebujeme pošetřit některý klíčový hráče. Do hry bych dal určitě El Shaarawyho, Schicka, Jesuse, Perese a možná zkusil Silvu místo Kolarova. Kdy jindy?

Oni jsou dost nebezpečný a dokázali už uhrát remízu s Juventusem a podobnejma typama. Takže soustředit se po celej zápas a nedělat blbosti.

Daje!!!!!!!!!!
 
Příspěvků
23,992
silva podle mě neexistuje
bylo by dobrý to nepodcenit, tzn. do půle 2:0 a pak případně turnover
daje
 
Příspěvků
5,934
Sushi napsal:
silva podle mě neexistuje
bylo by dobrý to nepodcenit, tzn. do půle 2:0 a pak případně turnover
daje

A takto gol od Schicka by si nechcel? :mrgreen:
 
Příspěvků
757
vracia sa Perotti, takze Kolarov aj Dzeko by si mohli pred Anfieldom aspon trochu orazit.
Eusebio uz ma urcite v hlave, aky system a zostava pojde na Liverpool, takze podla toho snad bude vyzerat aj SPAL.

je celkom pravdepodobne, ze Juventus v predposlednom kole uz bude majstrom a Sassuolo v poslednom kole uz bude zachranene, ale tie tri zapasy teraz proti muzstvam bojujucim o zivot (SPAL, Chievo, Cagliari) plus pomedzi to dvakrat Liverpool - to bude masaker!

zase keby som bol hrac, tak sa na taketo zapasy o vsetko tesim ovela viac, ako keby uz nemalo ist o nic...

DAJE!
 
Příspěvků
14,022
Kolarov má svalový problémy a nebude, spíš Silva než Pellegrini místo něj
vrací se Diego
 
Příspěvků
2,442
klida napsal:
Kolarov má svalový problémy a nebude, spíš Silva než Pellegrini místo něj
vrací se Diego

Silva nebude na 99%, ten borec je totálně tragickej.
 
Příspěvků
9,059
Abaddon napsal:
klida napsal:
Kolarov má svalový problémy a nebude, spíš Silva než Pellegrini místo něj
vrací se Diego

Silva nebude na 99%, ten borec je totálně tragickej.

Videl si ho na tréningu, či Paťo hovoril?
 
Příspěvků
14,022
Official formation #ASRoma

(4-3-2-1): Alisson; Peres, Manolas, Fazio, Jonathan Silva; Pellegrini, Gonalons, Strootman; Nainggolan, El Shaarawy; Schick

Odesláno z mého F8331 pomocí Tapatalk

 
Příspěvků
3,656
klida napsal:
Official formation #ASRoma

(4-3-2-1): Alisson; Peres, Manolas, Fazio, Jonathan Silva; Pellegrini, Gonalons, Strootman; Nainggolan, El Shaarawy; Schick

Odesláno z mého F8331 pomocí Tapatalk

:sala: Jsem zvědav na ten útok, trochu jsem čekal Ündera nebo Perottiho. Plus velký překvapení bude asi Silva. Daje!
 
Příspěvků
757
cakal som, ze nastupi este aspon jeden z dvojice Gerson - Perotti.
a podla toho, ze oddychuje Juan Jesus, sa zda, ze na Anfielde budeme hrat opat 3-5-2.

DAJE!
 
Příspěvků
3,483
No naštěstí nám to soupeř ulehčil ... Největší zklamání je Stephanova forma....hurá do Anglie(remizovali na posledním West Bromu)
 
Příspěvků
9,059
Jeden z najlepších zápasov v lige pod Eusebiom (áno, je to Spal, ale 2 týždne dozadu tam Juventus remizoval). Ja by som nehanil ani Stephana, nepadlo mu to tam, ale bojuje a snaží sa, a do tých šancí sa dostáva. Momentálne ho mám v rebríčku určite pred Diegom, ktorý keď posledne hrával, len sa tak plazil pri rohovej zástavke.
 
Top