33. kolo ROMA - CFC Janov

Příspěvků
3,650
Vložený kolo zpátky na Olimpicu, hrajeme od 20:45.

Začíná nám "tour de force". Nabitý zápasy v rychlým sledu. Minulý kolo musíme hodit za hlavu a v Janově vyhrát. A to i proto, že se dá čekat, že Lazio ve Florencii nevyhraje, takže bysme mohli zpátky na třetí místo.

Problém vidím v únavě hráčů a minule jsme taky měli dost smůly. Čím dál častějc se mi zdá, že v Evropě jsme nastavený jinak než v lize.

Nebudou Karsdorp, Defrel a Perotti. Sestava asi Alisson - Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov - Pellegrini, Gonalons, Strootman - Ünder, Džeko/Schick, El Shaarawy

Daje! :sala: :sala:
 
Příspěvků
14,022
naštěstí hrajeme doma
imho bude odpočívat jeden stoper ještě, nejspíš Manolas
má prej hrát Gonalons
 
Příspěvků
757
Gerson nic?
toto a SPAL by mali byt jeho dva zapasy!
to iste plati pre Gonalonsa, Bruna Peresa, Pellegriniho, Jezisa a Stefana.

teraz musime ukazat, ze mame kader na dve sutaze.

DAJE!
 
Příspěvků
757
klida napsal:
Agostino napsal:
teraz musime ukazat, ze mame kader na dve sutaze.

a máme?

Eusebio is hoping, tak neostava nic len hopat...

“We’re not very used to competing on two fronts but we have to get used to it and quickly. We need to understand that all games are important. Everyone seems to be ready, and I hope the impression I’m getting now will be transferred to the pitch.”
 
Příspěvků
3,650
Reteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Cengííííííííííííííííííííííííízzz
 
Příspěvků
2,399
To bylo představení... Florko ty si hamoun :)

Jinak co se týče Patrika, doufám, že potáhne co nejdříve to půjde. A to nejen proto, že je to zcela podprůměrný hráč s nadprůměrnou cenovkou, ale hlavně proto, že do kolektivu očividně nezapadl. A to ani zdaleka ne. Nikdo mu nenahraje a když už se Edin rozhodne nahrát aby šel sám na golmana (ok, ta nahravka byla do noh) tak to posere. A hráč jeho ceny si musí i s takovou příhrávkou poradit. Thats all. 3 body doma. Jedem dál.
 
Příspěvků
6,397
Důležitý 3 body, i když celá záloha a Manolas odpočívali.
Škoda zbytečnýho zdramatizování za stavu 2:0 a neproměněných šancí.
Jedem dál.

daje
 
Příspěvků
757
Gerson to posral, lebo keby nevyrobil z nicoho gol, tak by do hry namiesto Strootmana a Manolasa isli Bruno Peres a Jonathan Silva.
Genoa dovtedy nemala absolutne nic, hrali sme dobre (aj Gerson), ale potom to bola klasicka trapenka a napokon da sa povedat stastna vyhra.
Dzeko by na SPALe nemal v ziadnom pripade nastupit.

DAJE!
 
Příspěvků
3,650
Gerson a Gonalons dneska špatný, Schick taky podělal, co moh.

Příště snad Peres, Silva a Jesus. Záloha bez Nainggolana se Strootmanem je strašidelná, ale Pellegriniho výkon se mi jako jeden mála hodně líbil.
 
Příspěvků
5,142
Podla mna sme hrali dobre, zaloha relativne dobre fungovala Takyto zapas sme ale mali zavriet skor.
 
Příspěvků
9,059
Uhm, zhliadol som záznam a nebolo to vôbec také špatné ako som čakal. Ono totižto ten "základný" stred poľa hrá vo väčšine prípadov v lige oveľa horšie ako títo náhradníci. No na druhú stranu, vyhrali sme len vďaka drblému vlastnému gólu.

Ad. Pellegrini - ako ho tu zvyčajne kritizujem, teraz ho treba pochváliť. Hodne sa zlepšil. Behá stále veľa, ale začína to mať zmysel a odvádza skvelú prácu smerom dozadu. V odoberaní lôpt by som povedal, že je momentálne najlepší zo všetkých našich stredopoliarov. Musí ale spresniť hru.

Ad. Gonalons - Rím si po Brunettovi našiel nového obetného baránka a tým je Gonalons. Nie len tu,. ale aj na talianskych stránkach je to po každom jeho zápase pravidelné fuckovanie, že bol najslabší. Dokonca sa veľa ľudí uchyľuje k takým zúfalstvám, že je to jeden z najhorších hráčov Ríma ever. Proti Janovu podľa mňa jeden z najlepších. V osobných súbojoch silný, smerom dozadu OK, a loptu hráva vždy smerom dopredu (že to Gerson dojebal nie je jeho chyba), spravil 2 gólové nahrávky za obranu, fakt nechápem, čo ľudia od neho chcú. V lete aj tak asi pôjde.

BTW, poniektorí tu poznáte Schicka osobne a ste s ním v kontakte, a tajíte nám to? Alebo ako kurva podaktorí viete, že nezapadol do kolektívu? To mi hlava nebere.
 
Příspěvků
5,934
Si sa opustil. :mrgreen:

Gonalons je hrozne hrozny, bez ohladu na zapas s Janovom. Tolko nevynutenych chyb, co on, nerobi momentalne ani Djokovic.
 
Top