25.kolo Sassuolo - ROMA

Příspěvků
3,260
Largo napsal:
Prožíváš to, protože tak to s Římem prostě je :mrgreen: Aspoň u mě. Já můžu bejt naštvanej, jak chci, ale vím, že si to, bohužel, příště zas zapnu. To je prostě diagnóza.

Je to tak
 
Příspěvků
6,243
Largo napsal:
pasta napsal:
Hoši sorac už tu psát chvíli nebudu nemám na to nervy, léčím se na srdce a sledovat tuhle sracku mě neuvěřitelně ubíjí!!! Remízu jebat mě sere ta hra ktera je hrozná systém žádný buď Mourek chce po nich věci které hráči nechápou nebo je chyba v něm ale to je těžké když jsou pomalí, fyzicky úplně v pici , nahrát si nedokáží natož tak nějaký centr!!! Viděli jste chudáka Abrahama ten z toho snad brečel jaké dostávají útočníci balóny to není normální.Muzeme útočit a oni raději vše znovu přes stopery to prostě nechápu je mi zlé tohle sledovat bolí to hodně,ještě jednou sorac za vulgarity ale hodně to prožívám nechápu vlastně proč 😁😁😁

Prožíváš to, protože tak to s Římem prostě je :mrgreen: Aspoň u mě. Já můžu bejt naštvanej, jak chci, ale vím, že si to, bohužel, příště zas zapnu. To je prostě diagnóza.

Ano, po dvouzápasové pauze jsem to rovněž udělal.
No, je to bída. Průměrnostní rutina pokračuje. Vedeš v Šášuolu o poločase 0:1 a s patricijsko-karsdorpovským řimanstvím to promrdáš na 2:1, pak konečně začneš hrát, no a když se Šášuolo vyrudí, s vypětím všech sil srovnáš na 2:2. Mourinho na tiskovce zablábolí cosi o skvělém charakteru (to tak tipuju, nesháněl jsem se po tom) a nevzdání se, poplácáme se po ramenou, jak jsme udrželi sedmej flek před Fiorentinou a jede se dál. Daje jak zmrd.
 
Top