25.kolo Frosinone - ROMA

Příspěvků
3,520
18.2.24
Nedele
18hod
PremierSport1
:danko:

Small by se mohl ukazat
Baldanzi zaklad a Aouar dostridat
Doufam ze si zase zastrilime💪
 
Příspěvků
3,698
Svilar - Kristensen, Mancini, Huijsen, Angelino - Bove, Paredes, Aouar - Baldanzi, El Shaarawy - Lukaku

Daje!
 
Příspěvků
1,539
Rui prý dnes poslední šance v základu, když zas udělá nějakou minelu. Nůž na krku bývá motivace. S tímhle problém nemám.
 
Příspěvků
2,355
ROMA (4-2-3-1): Svilar; Kristensen, Mancini, Huijsen, Angeliño; Cristante, Paredes; Baldanzi, Azmoun, El Shaarawy; Lukaku
Dobrá sestava jsem spokojen, že chytá Svilar je bonus který jsem teda nečekal
 
Příspěvků
2,429
Pěkný gól. Sympatický jak to vzal na sebe.

Každopádně je vidět těch spousta náhradníků.

Bryan by měl povinně dva dny v týdnu jen centrovat. Nic jinýho. Rovnou od základu jak zvednout balón do vzduchu.

Svilar podržel.

Oni jsou ale namotivovaní, běhají jak šílení, ale tohle tempo nemůžou zákonitě vydržet 90 minut.

Tak pojďme dát druhej gól.
 
Příspěvků
2,355
Nejhorší zatím výkon bohužel,Svilar skvělý jasná teď naše jednička, obránci až na Manciniho velice špatní hlavně teda Seveřan takovy bek je k hovnu,mladý Husjen dal krásný gól ale chyby na též,no pojďme to urvat
 
Příspěvků
2,355
Druhá půlka je o dost klidnější teď ten druhý gól nám jen pomůže 💪Snad poklidný závěr utkání
 
Příspěvků
24,048
Viděl jsem jen druhej poločas a zatím jsem spoko. Oni jsou nic, my toho pokazime dost, ale hrajeme fotbal a je tsm znát ruka trenéra. Daje così.
 
Příspěvků
6,454
První poločas hrůza, gól to uklidnil, střídání se povedla a druhej poločas jasná záležitost. Šanci dostali další, Patricio kysne (snad na furt) na lavce, Chris si zahrál, daje!
 
Příspěvků
24,048
teď jsem teprve viděl první gól
zkušeně mlaďas
škoda, že na něj nemáme žádný právo do budoucna

 
Příspěvků
1,539
První poločas asi nejhorší pod Danim. Cristante je zpátky z oblaků a zase patří k tomu horšímu, kdy každý jeho pokus o pass, končí ztrátou. A69 zatím zklamání. Čekal jsem nějakýho brusiče lajny a ono nic. Bez kapitána je ta záloha taková více neexistující, díky čemuž trpěl i Baldanzi směrem dopředu. Lukaku konečně uklizen. Je krása koukat, jak si golman chodí sbírat míče. Je to nezvyk. Kanárci hodně klovali, hodně pàlili, nedali ani gól, dostali tři, my berem tři body. Zdar.
 
Top