22. kolo, Roma-Sampdoria

Příspěvků
9,059
Dal by som tam Cengiza alebo Antonucciho, alebo oboch. Ako niekto správne poznamenal, pripomína to tú Garciovu sračku, kedy boli príjemnou zmenou a patrili k tomu najlepšiemu Sadiq s Verdem.
 
Příspěvků
3,472
Sakra pojďme hrát 4231 a vyhrát ..třema bodama můžeme doskočit Inter který nechal na Spalu 2body
 
Příspěvků
6,397


dajeee!!!
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
3,650
Chce to konecne zmenu rozestaveni....


Urcite sanci pro Antonucciho, jsem rad za El Shaarawyho. Ale ohromna skoda Schicka, minule byl vybornej.
 
Příspěvků
4,153
EDF z nas dela dalsi Sassuolo, momentalne hrajem jako tym z dolniho stredu tabulky.
 
Příspěvků
9,059
Sa na ten nádherný futbal, čo podľa toho hipstera produkujeme neviem vynadívať.

Toto je podľa mňa to úplne najhoršie, čo som kedy videl a Di Francesco je ten najhorší tréner, akého som na lavici Ríma zažil, a to tu nedávno trénoval záhradník z Trigorie. Najlepšie by bolo, keby dostal padáka už teraz v šatni.

Ale... Alisson je najlepší brankár akého Rím mal!!!!
 
Příspěvků
757
absolutny “Garciaovsky” zmar a hlboka herna kriza.
aj keby sme vyhrali, uz len fakt, ze sme opat v takychto hovnach naznacuje, ze sme sa vobec nikam neposunuli.

Alisson chytil tak 5 cistych golov, na konci polcasu vytiahol proti Caprarimu pre istotu pocas jednej akcie hned dva svetove zakroky.

penaltu mal kopat on, mam pocit, ze on jediny by premenil.

Vergogna!
 
Příspěvků
3,650
Zajímal by mě Antonucci a Defrel. Džeka jsem snad u balonu pořádně ještě neviděl.
 
Příspěvků
3,650
IL PRINCIPINO (Richie) napsal:
Largo napsal:
Co to dneska do háje je s RADJOU??? *omg* *omg*

Co by? Neví, co má hrát.

Ty zkažený nahrávky a nepřesnost, jakou jsem u něj snad nikdy neviděl, za to nemůže taktika, ani kdyby byla sebehorší...
 
Top