UPDATE FÓRA

Příspěvků
23,706
Vážení, dne 8.2.2018 od cca 22:00 hodin bude na fóru probíhat pokus o update současné verze na novější, fórum tedy bude po nezbytnou dobu nedostupné.

Když říkám pokus, věc se má tak, že Skeči si věc nastudoval a pokusí se ji uvést do praxe. Jak víte, děláme to tu trošku na koleni a svépomocí. V případě neúspěchu to zkusíme jindy :mrgreen:

Díky Skečimu za věnovaný čas a Vám díky za pochopení.

Forza Roma

 
Příspěvků
23,706
1) DĚKUJEME SKEČIMU! :daje:

2) budeme měnit banner.

já něco vymyslím (líbilo by se mi část tohoto:
)

a případně vyříznu

ale máte-li návrhy, sem s nimi

jen podotýkám, víte, že mám rád jednoduchý věci, žádný divoký koláže

3) JAKÝKOLIV CHYBY, VADY, POZNÁMKY, PROSÍM PIŠTE! DÍKY
 
Příspěvků
23,706
4) kdo máte mobily (všichni :D) , doporučuju na fórum chodit přes TAPATALK - velice praktická aplikace, používám to už roky na jiným fóru. super! :daje:
 
Příspěvků
1,408
Zkouška poslání příspěvku přes taptalk....

Odesláno z mého IPhone pomocí Tapatalk


 
Příspěvků
1,408
Takže se mi nejspíše podařilo aktualizovat jádro fóra na nejaktuálnější verzi, tak uvidíme, jestli se vyskytnou někde nějaké problémy. Sushimu jsem dnes psal, že to bude tak na hodinu práce bez komplikací. Samozřejmě co by to bylo za "zábavu", kdyby komplikace nebyly. Skončil jsem až teď a začínal jsem s tím před 3 hodinami. Zbývá ještě dostylovat vzhled, ale to už budou jen takové drobnosti. Sushi vytvoří pozadí na headeru, ať to trochu prokoukne.

  • Jinak jsem zprovoznil Taptalk (mě to funguje, Sushimu také).
  • V registraci uživatelů jsem přidal nejnovější ověření pomocí reCaptcha od Googlu, kde se zaškrtává, že nejste robot (znáte z jiných webů). Můžeme se pak se Sushim domluvit vyzkoušet, že by nové uživatele nemusel schvalovat administrátor fóra. Pokud by to zamezilo veškerému spamu, mohlo by to tak zůstat. Aspoň do té doby, než nějaký idiot vymyslí způsob, jak reCaptchu ochccat.
  • Zatím nevím, jak je to s vkládáním a zobrazováním videí ze serverů třetích stran (Youtube atd.).
  • Jedeme na nejnovější verzi PHP 7, kterou náš hosting plně podporuje, takže máme na hodně (doufám) dlouhou dobu pokoj. :mrgreen:

Bylo to pro mne celkem dost vyčerpávající, takže zbytek doladíme v následujících dnech.

Jak psal Sushi, pokud budete mít s něčím nějaký problém, pište do tohoto vlákna.

Díky
 
Příspěvků
23,706
Hnedka mám poznámku, na tapatalku se ten seznam, co jsi vytvořil, nezobrazuje (na počítači jsem ho viděl). Ale to stejně nikdo nepoužívá, takže bych to neřešil. Spíš aby to někoho nepřekvapilo. Jinak to funguje a vypadá super.
 
Příspěvků
14,022
tapatalk jsem stáhnul, zatím se moc neorientuju, ale uvidíme

a GJ samozřejmě
díky oběma
 
Příspěvků
6,242
Smartphonům se zpátečnicky a cíleně prozatím úspěšně vyhýbám, stačí mi, že u PC sedím většinu dne v práci i doma. Takže ťipťaptalk zatím prubnout fakt nemůžu. Titulku stránky bych rád viděl zajímavější a určitě s hlavním znakem. Sushiho obrázek s výročním dresem super, nabízím fotku, jak jsem nafotil ten svůj. Pošlu klidně v nejvyšším rozlišení, kdybyste chtěli použít.

 
Příspěvků
23,706
to není blbej nápad, že bys nám to vyfotil :mrgreen: říkal jsem si, jestli by to šlo vyfotit tak, aby ten znak nebyl vpravo (nahoře ten banner tam má to tlačítko "hledej"), ale plus mínus uprostřed nebo spíš vlevo. co myslíš? :lol:

edit: teď koukám, že ti tam padá světlo z okna, asi není zas taková sranda udělat fotku, jako jsem dával výš. podívám se po netu, jestli něco vhodnýho najdu, třeba na Roma store nebo na nike. ta fotka by měla být v tý kvalitě, co jsem dával výše. v nejhorším nějak použijeme tu :mrgreen:
 
Příspěvků
6,242
Sushi napsal:
to není blbej nápad, že bys nám to vyfotil :mrgreen: říkal jsem si, jestli by to šlo vyfotit tak, aby ten znak nebyl vpravo (nahoře ten banner tam má to tlačítko "hledej"), ale plus mínus uprostřed nebo spíš vlevo. co myslíš? :lol:

edit: teď koukám, že ti tam padá světlo z okna, asi není zas taková sranda udělat fotku, jako jsem dával výš. podívám se po netu, jestli něco vhodnýho najdu, třeba na Roma store nebo na nike. ta fotka by měla být v tý kvalitě, co jsem dával výše. v nejhorším nějak použijeme tu :mrgreen:

jasný, vpravo by to asi úplně být nemělo, to mi nedocvaklo, že tam to "hledej" dělá bordel... něco zase při denním světle možu vyzkoušet a uvidíš
 
Příspěvků
23,706
Ok, díky. Uvidíme. Já teď pojedu na hory tak jestli tu něco nevznikne samovolně v mezičase, pak se k tomu vrátím
 
Top