Trenér - José Mourinho

scr

Příspěvků
1,534
Spekuluje se o návratu do chelsea a to ještě letos


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Příspěvků
39
Myslím, že asi aj bude záležet, jak dlouho vydrží "Harry Potter" v Chelsea. Pokud by ho odvolali ještě během jara, tak by se tomu José určitě vůbec nebránil, i s ohledem na to, jaké prachy tam jsou schopní narozdíl od Říma investovat, a taky pro případ, že by se tam pak už v létě nemusel dostat, kdyby si vybrali nějakou kvalitní náhradu.
 
Příspěvků
2,892
Já myslím, že pokud skončíme do čtvrtýho místa, neodejde. Bude víc peněz, snad zůstane i Dybala a ta šance hrát s AS po tolika letech LM...
 
Příspěvků
5,797
Já asi ani nedokážu říct, jestli bych jeho odchod vnímal dobře nebo špatně. On je tak rozporuplná osobnost, že tohle je prostě těžký. Co vím je, že jeho fotbal se mi nelíbí. Jeho chování se mi taky nelíbí. Ale ty výsledky kupodivu jakštakš jsou, ať se to komu líbí nebo ne.
 
Příspěvků
1,628

Mourinho musí vybojovat Ligy mistrů​

Budoucnost trenéra Josého Mourinha je v AS Řím i nadále nejistá. Už nějaký ten týden je na pořadu dne jeho odchod z klubu, rozhodně mu do karet nenahrála ani nedávná nečekaná porážka na půdě Cremonese, kde byl dokonce vyloučený z lavičky. Podle informací italského deníku La Gazzetta dello Sport přitom portugalský stratég dostal od klubového vedení ultimátum, že pokud neskončí s týmem v Serii A v první čtyřce, a nezajistí si tak účast v Lize mistrů pro následující sezónu, v hlavní italské metropoli skončí.
 
Top