ROMA-Sampdoria

Příspěvků
3,257
Začátek utkání 21hod

Pravděpodobná sestava
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-01-19-09-51-02-668.jpeg
    Screenshot_2017-01-19-09-51-02-668.jpeg
    315 KB · Zobrazeno: 2,928
Příspěvků
5,141
Ja som si myslel ze Rudiger v Udine stal koli kartam. Mohol by teraz dat odpocinut Fazjovi. Takisto posetrit Radju.
 
Příspěvků
14,022
ofiko:
Alisson - Fanantoni, Fazio, Džezu - Bruno, DDR, Paredes, Ruí - Nainggolan, El Shaarawy - Jacko
 
Příspěvků
3,397
PRisel jsem sice az pred chvili, ale od 40. minuty hrajem paradne a hodne se mi to libi! Super DDR a Edin, paradni Nainggolan s Rudigerem!
 
Příspěvků
2,202
Vidím až od začátku 2 půle. Edin hraje líp než za posledních 5 zápasů. Proč, taková Škoda. Nádherná hlava na zadní tyč, ta měla padnout... :/

Zda se mi to?! To je nějaký trénink nebo co? Já už se budu asi dívat jen na pohar. Ve srovnání s ligou se bavím ...
 
Příspěvků
2,776
Dneska se mi snad poprvý nelíbí Fazio, zas na druhou stranu se mi snad poprvý líbí Bruno Peres
Paredese bych prodal za jakoukoliv nabídku
Nechápu, proč Špalek nenechá za stavu 3:0 pro nás zahrát mladý
Rui je evidentně fotbalista
Džeko potřebuje psychologa
Radja suše
 
Příspěvků
3,257
Jak píšete....krásné góly,melo to hlavu a patu...jen to že Radja měl odpocinout...Ruie bych hodil i v nedeli
 
Příspěvků
3,397
Dobrej start Ruie, libil se mi. I Paredes, Peres a Dzeko. Vzadu jistota, klidnej a napaditej prechod, proste parada. jen kdyz je dole Dzeko, je hrozne poznat, jak tam ta devitka chybi....
 
Příspěvků
9,058
Bolo to super s pár chybami vzadu, ale... možno trpím nejakým syndrómom zastávania sa tých, na ktorých sa nadáva, ale....

JJ výborný výkon a Peres je pre tú hru smerom dopredu tiež klúčový
 
Příspěvků
757
no tak klopem pri tom samozrejme na drevo, ale po dlhej predlhej dobe to vyzera, ze mame vyriesenu lavu stranu obrany...
Rudiger je Monstrum! :Ok:
Radja je Bandiera! :danko:
dlho som nemal z Rima taky dobry pocit, obrovska vdaka Lucianovi.
 
Příspěvků
2,334
Sushi napsal:
kolik by teď radja asi stál?..

Za chvili ta jeho cena pujde do extremu a prijdeme o nej, ale porad doufam, ze ne. On je jak stroj, pitbull, ja to rikam uz asi dva roky - na svete na tomhle postu jsou na takovyhle urovni uz jen asi dva hraci.
 
Top