12. kolo viola x Roma

Příspěvků
5,141
05.11.2017 15:00

Stadión: Stadio Artemio Franchi, Florencie

Povzbudeni velkym zapasom ideme do ligy po dalsie body!
 
Příspěvků
2,776
Alisson, Flore, Manols, Fazio, Kolarov, Pelle, Gonalons, Radja, Gerson, Džeko, Faraon

zajímavá sestava, DiFra to točí dost

DAJE
 
Příspěvků
2,337
Těžký tři body, ale jsou tam. Líbil se mi Gonalons, vynikající byl Gerson (bojoval, dva góly), ale hráč zápasu je pro mě Radja.
 
Příspěvků
908
:sala: :sala: :sala: z Gersona bude raz velky hrac ,strasne mu to prajem :Ok: ...po LM tazky zapas v dazdi ,ale znova iny strelci,co je skvele...uz to vyzeralo na klasicku rozpravku rokov minulych,stratia vsetci,stratime aj my.Napoli,Inter -2 :daje: ...dnes muz zapasu ALISON ,v 1 polcase tam mal vynikajuci zakrok ,kde isla lopta do tyce...7 golov za 2 zapasy !!! :daje: ...teraz "oblubena" skurwena repre pauza.GRAZIE ROMA !!! :roma: :danko: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala: :sala:
 
Příspěvků
908
radja dnes ako ho pozname :Ok: ,Perotimu niekto povedal ze to striela pomaly ako hovno a stal z neho zabijak,velmi rozumny futbalista.EDF to toci skvele,posadi kludne 3-4 hracov,toto by spaleti v zivote nerobil.
 
Příspěvků
5,934
Hustý Gerson. Dva goly ofc super, ALE HLAVNE neviem ako s ním Di Fra pracuje, ale ten chlapec zrazu maká jak farebný (ja viem, hahaha). Fotbalovo mu to myslí, jak málokomu u nás teraz. :Ok:

Alisson ten svoj šialený dvojzákrok z konca prvého polčasu skoro vykompenzoval odkopom, z ktorého by sme dostali gol na 3:3. Toto rozhodne nebol jeho najlepší zápas, ale celkovo z neho zatiaľ ide aj tak väčšia istota, než z Wojteka (ktorý si mimochodom dnes proti Ciccirettimu postavil múr tak fušersky, ako sa na správneho poliaka sluší a patrí.).

Stopérska dvojica buď nemôže hrávať v tomto zložení, alebo si musia nejako rozdeliť úlohy. Keď hrá Fazio s JJ-om, on je ten, ktorý zbiera takmer všetky lopty zo vzduchu, zatiaľ čo do rýchlostných súbojov chodí JJ, alebo bekovia. S Kostom dnes chceli hrať obaja všetko a bol to jeden otrasný chaos.

Záloha dnes pracovala asi najlepšie, čo i pod Di Francescom pamätám. Ninja konečne dostal priestor bližšie pri osi ihriska a zasa mohol robiť tie svoje veci smerom dopredu. Pelle dnes zahral "vatu", ale narozdiel od pravidelne chybujúceho Kevina, nič nepokazil. Gonalons by mohol zjednodušiť veci smerom dozadu, hlavne si teda začať dávať pozor, či ho niekto pri tých jeho ofenzívnych výpadoch istí. S týmito stratami ma nehorázne sral Bradley (RIP).

Edin by potreboval oraziť, už to zas tlačí silou, ako na začiatku. Apropó, presne v jeho pozícii po príchode do Ríma je Defrel. On to v sebe má. Neni žiadny super motač na lopte, ale vidíš, že si pre tie lopty chodí. Len strašne moc potrebuje gol a prestať byť strkaný na krídlo, kde mu to nešlo ani v Sassuole.

Šaraví si odrobil v týždni, takže dnes ho to až tak netankovalo, ale má tam zas áčko (vlastne aj Edin). U neho je každopádne taký vlažnejší výkon po hviezdnom zápase, zdá sa, pravidlom.

Perotti kápo, šéf, frajer, fotbalista. Pred tridsiatkou začal zakončovať svoje akcie jednoduchým spôsobom a aha.


Inak to bol teda hlavne v prvom polčase hrozne rozlietaný, bláznivý fotbal (z našej strany hlavne kvôli nefunkčnému stopérskemu tandemu) a cez polčas som mal strašné nervy. Zasa sme nevyhrali vôbec jednoznačne, i keď v druhom sme sa značne zlepšili na lopte.

Di Francesco, zdá sa, vie. Chvalabohu!
 
Příspěvků
3,259
Radost za to točení a oživování hráčů z lavky...dobré 3b...těžký zápas sem očekával a potvrdilo se...ach ta repre pauza no *omg*

:lzm: :sala:
 
Příspěvků
757
Gerson sa mi pacil uz proti Chelsea, liga majstrov mu "pristane", takych hracov nie je vela.

dnes dal paradny hlavne ten druhy gol, kedze po tom prvom tam vsetci cakali, ze si to potiahne na stred a on to tam poslal na prednu ako stary lisiak... ale ani prvy gol nebol jednoduchy.

takze sa nam za tyzden viacmenej vyriesil problem praveho kridla, lebo aj Stefan aj Gerson tam podali vykony, na ktorych moze Eusebio do buducna stavat...

dufam, ze si Kolarov s Dzekom pocas repre pauzy oddychnu a nebudu hrat tie zbytocne priatelske zapasy, no a hlavne, ze Ventura sa nerozhodne postavit playoff na Stefanovi a Florkovi...
buzerant Martinez sa zrovna teraz rozhodol povolat a riesit Radju...

dalsi zapas je obrovske derby!

FORZA LA MAGICA!!! :danko:

:lzm:
 
Příspěvků
6,242
Jsem nadšenej z toho, jak to DiFra rotuje a vychází to. Monchimu se sice ne všechno podařilo (zdravíme Patrika), ale kádr prostě rozšířil a k tomu má trenéra, který se toho nebojí využít a rotovat.

Jsem nadšenej z výkonu Nainggolana.

Jsem nadšenej z té šňůry a až mě mrzí, že zrovna teď přichází reprepauza, když to, zdá se, jde samo...

daje!!!
:daje: :daje: :daje:
 
Příspěvků
23,707
danko10 napsal:
Hustý Gerson. Dva goly ofc super, ALE HLAVNE neviem ako s ním Di Fra pracuje, ale ten chlapec zrazu maká jak farebný (ja viem, hahaha). Fotbalovo mu to myslí, jak málokomu u nás teraz. :Ok:

Alisson ten svoj šialený dvojzákrok z konca prvého polčasu skoro vykompenzoval odkopom, z ktorého by sme dostali gol na 3:3. Toto rozhodne nebol jeho najlepší zápas, ale celkovo z neho zatiaľ ide aj tak väčšia istota, než z Wojteka (ktorý si mimochodom dnes proti Ciccirettimu postavil múr tak fušersky, ako sa na správneho poliaka sluší a patrí.).

Stopérska dvojica buď nemôže hrávať v tomto zložení, alebo si musia nejako rozdeliť úlohy. Keď hrá Fazio s JJ-om, on je ten, ktorý zbiera takmer všetky lopty zo vzduchu, zatiaľ čo do rýchlostných súbojov chodí JJ, alebo bekovia. S Kostom dnes chceli hrať obaja všetko a bol to jeden otrasný chaos.

Záloha dnes pracovala asi najlepšie, čo i pod Di Francescom pamätám. Ninja konečne dostal priestor bližšie pri osi ihriska a zasa mohol robiť tie svoje veci smerom dopredu. Pelle dnes zahral "vatu", ale narozdiel od pravidelne chybujúceho Kevina, nič nepokazil. Gonalons by mohol zjednodušiť veci smerom dozadu, hlavne si teda začať dávať pozor, či ho niekto pri tých jeho ofenzívnych výpadoch istí. S týmito stratami ma nehorázne sral Bradley (RIP).

Edin by potreboval oraziť, už to zas tlačí silou, ako na začiatku. Apropó, presne v jeho pozícii po príchode do Ríma je Defrel. On to v sebe má. Neni žiadny super motač na lopte, ale vidíš, že si pre tie lopty chodí. Len strašne moc potrebuje gol a prestať byť strkaný na krídlo, kde mu to nešlo ani v Sassuole.

Šaraví si odrobil v týždni, takže dnes ho to až tak netankovalo, ale má tam zas áčko (vlastne aj Edin). U neho je každopádne taký vlažnejší výkon po hviezdnom zápase, zdá sa, pravidlom.

Perotti kápo, šéf, frajer, fotbalista. Pred tridsiatkou začal zakončovať svoje akcie jednoduchým spôsobom a aha.


Inak to bol teda hlavne v prvom polčase hrozne rozlietaný, bláznivý fotbal (z našej strany hlavne kvôli nefunkčnému stopérskemu tandemu) a cez polčas som mal strašné nervy. Zasa sme nevyhrali vôbec jednoznačne, i keď v druhom sme sa značne zlepšili na lopte.

Di Francesco, zdá sa, vie. Chvalabohu!
výbornej post :mrgreen:

čeám na kliduv report
 
Příspěvků
3,754
Sushi napsal:
danko10 napsal:
Hustý Gerson. Dva goly ofc super, ALE HLAVNE neviem ako s ním Di Fra pracuje, ale ten chlapec zrazu maká jak farebný (ja viem, hahaha). Fotbalovo mu to myslí, jak málokomu u nás teraz. :Ok:

Alisson ten svoj šialený dvojzákrok z konca prvého polčasu skoro vykompenzoval odkopom, z ktorého by sme dostali gol na 3:3. Toto rozhodne nebol jeho najlepší zápas, ale celkovo z neho zatiaľ ide aj tak väčšia istota, než z Wojteka (ktorý si mimochodom dnes proti Ciccirettimu postavil múr tak fušersky, ako sa na správneho poliaka sluší a patrí.).

Stopérska dvojica buď nemôže hrávať v tomto zložení, alebo si musia nejako rozdeliť úlohy. Keď hrá Fazio s JJ-om, on je ten, ktorý zbiera takmer všetky lopty zo vzduchu, zatiaľ čo do rýchlostných súbojov chodí JJ, alebo bekovia. S Kostom dnes chceli hrať obaja všetko a bol to jeden otrasný chaos.

Záloha dnes pracovala asi najlepšie, čo i pod Di Francescom pamätám. Ninja konečne dostal priestor bližšie pri osi ihriska a zasa mohol robiť tie svoje veci smerom dopredu. Pelle dnes zahral "vatu", ale narozdiel od pravidelne chybujúceho Kevina, nič nepokazil. Gonalons by mohol zjednodušiť veci smerom dozadu, hlavne si teda začať dávať pozor, či ho niekto pri tých jeho ofenzívnych výpadoch istí. S týmito stratami ma nehorázne sral Bradley (RIP).

Edin by potreboval oraziť, už to zas tlačí silou, ako na začiatku. Apropó, presne v jeho pozícii po príchode do Ríma je Defrel. On to v sebe má. Neni žiadny super motač na lopte, ale vidíš, že si pre tie lopty chodí. Len strašne moc potrebuje gol a prestať byť strkaný na krídlo, kde mu to nešlo ani v Sassuole.

Šaraví si odrobil v týždni, takže dnes ho to až tak netankovalo, ale má tam zas áčko (vlastne aj Edin). U neho je každopádne taký vlažnejší výkon po hviezdnom zápase, zdá sa, pravidlom.

Perotti kápo, šéf, frajer, fotbalista. Pred tridsiatkou začal zakončovať svoje akcie jednoduchým spôsobom a aha.


Inak to bol teda hlavne v prvom polčase hrozne rozlietaný, bláznivý fotbal (z našej strany hlavne kvôli nefunkčnému stopérskemu tandemu) a cez polčas som mal strašné nervy. Zasa sme nevyhrali vôbec jednoznačne, i keď v druhom sme sa značne zlepšili na lopte.

Di Francesco, zdá sa, vie. Chvalabohu!
výbornej post :mrgreen:

čeám na kliduv report
To jsme dva. Vod ty doby co ma divku to jde s nim nejak z kopce.
 
Top