LM semifinále Liverpool - ROMA

Champions League, Europa League

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Carlo
Warren
Warren

Re: LM semifinále Liverpool - ROMA

Příspěvek od Carlo » 25 dub 2018, 18:06

Čo napísať... ohromné sklamanie. Prvých 25 minút bolo výborných. Potom súhlasím s názorom, že ako sa to odrazilo k Firminovi a ten poslal do šance Maneho, akoby sa naši hráči zľakli. Stopéri sa zatiahli viac dozadu, no to neplatilo o fullbekoch. Predovšetkým Jesus - Kolarov hrali od seba strašne ďaleko a to presne začal Liverpool využívať. Hrali to jednoducho, ale účinne Tá šanca Maneho plus debilná žltá Jesusa spravilo strašne veľa.A celé to bolo zakončené gólom na 2:0 do šatne, to sa proste malo ustáť.

Keď už Eusebio videl, ako nás melú na konci prvého polčasu, nechápem na čo o prestávke čakal. Tam mala prísť okamžitá zmena systému, a pritom vymenil len Cengiza (ktorý v zápase nespravil nič dobre) Šikom (veľmi slušný polčas), čo bolo síce fajn, ale akútny problém v obrane to nevyriešilo.

Hodne dobre hral po príchode Perotti, na ktorého mám posledne averziu, ale vyložene mu to sadlo, prešli sme na nový systém a prospelo to. Ja si ani nemylsím, že by to Liverpool na konci podcenil, oni takéto black outy mávajú predsa pravidelne. Pred zápasom som sa drbal, že aj keby to bolo 2:0 v 80. minúte, tak v posledných 10 minutach je veľká šanca to dorovnať ale 5 gólov je už slušný masaker. Hrozné výkony predovšetkým stopérov. Že horel Jesus budiž, ale Manolas bol snáď ešte horší.

No nič, oni sú podľa mňa tiež slušní blázni, takže by som ešte odvetu úplne nezatracoval, ale v nejaký ďalší zázrak už moc neverím, ale vyhrať by sme mohli.

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 25 dub 2018, 18:36

vsade citam o tom, ako nas Barcelona podcenila a ze Klopp nieco take nedopusti...
ale on to uz DOPUSTIL! za stavu 5-0 doma stiahol Salaha!!!
sme stale v hre najma vdaka tomuto Kloppovmu rozhodnutiu.
taky Valverde u nas nasadil rovnaku zakladnu zostavu ako v domacom zapase a Suareza, Messiho ci Iniestu nesetril.

vsetka kritika sa vali na Eusebia za to, ze nezaparkoval autobus, ale to nemohol spravit, lebo celu sezonu hovori o istej mentalite a style hry, o ktory sa pokusil aj na Anfielde (a predtym uspesne na Chelsea a neuspesne na Barcelone). keby mal Eusebio v time Salaha, tak to mozno vcera skonci 2-5.
o kritike Kloppa za striedanie Salaha sa nepise skoro nic...

dufam ale, ze vsetci nasi hraci si to uvedomuju a v odvete aj z tohto dovodu nechaju na ihrisku dusu.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

HugoBoss27
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od HugoBoss27 » 01 kvě 2018, 09:29

Zřejmě by neměl být na odvetu Kevin
27

Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od Francesco Totti AS » 05 kvě 2018, 01:20

scr píše:
25 dub 2018, 07:26
Co si budeme povídat, totální taktická chyba na plný čáře,každý kdo trosku sleduje fotbal by neposlavil venku proti takovy utočený síle ktero momentálně Liverpool disponuje do zadu jen 3 stopery. Trojice Liverpoolu si tam nabíhala uplně sama do volných prostorů a náš trenér na to nedokázal zareagovat ani za stavu 4:0...wtf????Až po 75 minutách a vystřídání Salaha změní systém? Co to jako bylo? 5:2 je myslím ještě férová prohra, mohlo to dopadnou větší katastrofou. V zázrak v odvetě nevěřím, celkově zklamání, ale ani ne tak z prohry, ale z celkového pojetí a přístupu týmu k zápasu a totální taktickému amatérismu, kterej Di Francesco předvedl.
:!:
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Odpovědět