Přestupní termín: léto 2019

Calciomercato

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Largo
Vrchní scout

Re: Přestupní termín: léto 2019

Příspěvek od Largo » 13 lis 2019, 10:57

Abaddon píše:
12 lis 2019, 15:40
Tony píše:
12 lis 2019, 11:10
Fu, o tom Florenzovi sa píše už dosť intenzívne.
On je prej tak trošku kokot v kabině. Těžko říct, co přesně se děje. Fonseca se toho každopádně nebojí. Dobře fungující tým je hodně o partě, třeba chce odpálit rušivý elementy.

Já Florenziho fanoušek nejsem a to i přes to, že je odchovanec, já tohle zkousnu.
Mám to podobně. Působí jako sympatickej kluk, co je v kabině, netuším, osobně ho taky neznám. Je to spíš srdcař. Chybět mi nebude, herně do základu nepatří vlastně na žádnou roli. Jo, kde by mu to mohlo sedět, je Inter. Ten hraje na wingbacky a Conte má Florka hodně rád.

Jeho odchod překousnu a pokud by dorazil Hysaj, tak by to kvalitativně byl velkej skok.

Jsem fanouškem Fonsecy a jeho jasný vize, ať dostane takovej kádr, jakej chce.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 13 lis 2019, 15:49

Largo píše:
13 lis 2019, 10:57
Abaddon píše:
12 lis 2019, 15:40
Tony píše:
12 lis 2019, 11:10
Fu, o tom Florenzovi sa píše už dosť intenzívne.
On je prej tak trošku kokot v kabině. Těžko říct, co přesně se děje. Fonseca se toho každopádně nebojí. Dobře fungující tým je hodně o partě, třeba chce odpálit rušivý elementy.

Já Florenziho fanoušek nejsem a to i přes to, že je odchovanec, já tohle zkousnu.
Mám to podobně. Působí jako sympatickej kluk, co je v kabině, netuším, osobně ho taky neznám. Je to spíš srdcař. Chybět mi nebude, herně do základu nepatří vlastně na žádnou roli. Jo, kde by mu to mohlo sedět, je Inter. Ten hraje na wingbacky a Conte má Florka hodně rád.

Jeho odchod překousnu a pokud by dorazil Hysaj, tak by to kvalitativně byl velkej skok.

Jsem fanouškem Fonsecy a jeho jasný vize, ať dostane takovej kádr, jakej chce.
Tohle podepisuju! :Ok:

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 14 lis 2019, 10:11

Florenzi po tom dvojnasobnom zraneni kolena uz nie je ten hrac, co byval. Prirovnal by som to v tomto smere ku Kevinovi.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od Francesco Totti AS » 14 lis 2019, 11:16

Je mi ho líto, ale fotbalista to nikdy nebyl. Jediné v čem vyčníval byla bojovnost a římské srdce. To všechno ale u mě ztratil tou telenovelou o jeho smlouvě.

Sice zahraje všude, ale všude průměrně. Pokud chce jít, ať jde. Pásku Lorenzovi a jedeme dál.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Odpovědět