Přestupní termín: leto 2018

Calciomercato

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
PsYchr
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestupní termín: leto 2018

Příspěvek od PsYchr » 21 čer 2018, 14:54

Ziyech mě štval, nevyšla mu snad jediná solo akce a že jich bylo, při každym pokusu o kličku, ztratil balon, ale zas na druhou stranu takovou kopací techniku, jakou má on, nemá u nás nikdo.

Takže Radju vyměníme do INTERU za SANTONA, nějakýho juniora a za těch pár drobnejch, co z toho dostanem, koupíme PASTOREHO.

Monchiho nejde nemilovat
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 21 čer 2018, 17:07

PsYchr píše:
21 čer 2018, 14:54

Takže Radju vyměníme do INTERU za SANTONA, nějakýho juniora a za těch pár drobnejch, co z toho dostanem, koupíme PASTOREHO.

Monchiho nejde nemilovat
Ninja patří mezi mé nejoblíbenější hráče, blbě se s tím smiřuju.

Kor když dá na Instagram tohle:
“Don’t believe that I’m happy to have to leave here,” Nainggolan wrote.
“Sometimes they make choices for you."
(za to ho v Interu budou milovat už od začátku)

Nicméně je to zajímavý přestup v tom, že hejtujeme jak my, fanoušci Říma, tak hejtují i fanoušci Interu. Že přijde 30letej problémovej hráč za zenitem, za kterýho zaplatí a přidají jednu z největších nadějí (Santona nepočítají ani oni, to je fakt). Fakt zajímavé, tenhle případ.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

HugoBoss27
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od HugoBoss27 » 21 čer 2018, 17:41

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
21 čer 2018, 17:07
PsYchr píše:
21 čer 2018, 14:54

Monchiho nejde nemilovat
Ninja patří mezi mé nejoblíbenější hráče, blbě se s tím smiřuju.

Kor když dá na Instagram tohle:
“Don’t believe that I’m happy to have to leave here,” Nainggolan wrote.
“Sometimes they make choices for you."
(za to ho v Interu budou milovat už od začátku)

Nicméně je to zajímavý přestup v tom, že hejtujeme jak my, fanoušci Říma, tak hejtují i fanoušci Interu. Že přijde 30letej problémovej hráč za zenitem, za kterýho zaplatí a přidají jednu z největších nadějí (Santona nepočítají ani oni, to je fakt). Fakt zajímavé, tenhle případ.
Je to smutný příběh
27

pasta
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od pasta » 21 čer 2018, 19:33

Prelozte to někdo co tam psal?

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 21 čer 2018, 22:35

pasta píše:
21 čer 2018, 19:33
Prelozte to někdo co tam psal?
Nevěřte, že jsem šťastný, že odsud (z Říma) musím odejít.
Někdy udělají jiní rozhodnutí za vás.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

danko10

Příspěvek od danko10 » 22 čer 2018, 10:00

Ninja opisuje novinarom, jak ho Rim vyfuckoval a medzicasom stafetu kokotizmu prebera sprava, ze Manolas ide do Chelsea.
Podla mna sa do Rima po tomto hraci len pohrnu. Aspon, ze su majstrovstva sveta a mozeme sa este 3 tyzdne tvarit, ze Alissona nepredavame.

Klub dal na javo, ze nestrpi nedisciplinovaneho hraca, preto Ninju nahradi fotbalovou mrtvolou, Pastorem. Aby bolo jasno, ja sa na neho subjektivne tesim, pretoze sa mi splni sen vidiet ho v rimskom drese. Akurat ze sen z roku 2013. Objektivne neviem, co sa od neho da cakat a ci sa od neho da vobec este nieco cakat.

Do toho vizionar predlzil zmluvu do 2020, take nas caka studnica chrumkavych futbalovych zazitkov.
Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 22 čer 2018, 10:40

Po Radjovom odchode bude predaj Manola ďalším veľkým plusom športového riaditeľa. Pomaly ale isto sa zo mňa stáva jeho fanúšik.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 25 čer 2018, 10:41

Nainggolan deal definitivně done. Hm...

Zaniolo bude asi fakt velkej talent, Santon je prostě jen vata, backup, na kterej nevím, jestli se dá spolehnout a Pastore může být přidaná hodnota, v sobě to má jak málokdo, ale otázka je právě to MŮŽE. Spalletti září od radosti a celý Řím doufá, že Pastore nezklame...

já vím... manažersky to pravděpodobně není úplně blbý rozhodnutí, ale fanouškovsky to bolí... Hodně jsme na něj nadávali, opravdu se objektivně zhoršil, jakoby se i přestával snažit, měl disciplinární problémy, k tomu překročil třicítku... ale když jsem si pustil přivítání Ninji fanouškama Interu, bylo mi hrozně smutno, hrozně

pasta
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od pasta » 25 čer 2018, 10:53

Jsem nasrany!!!věřil jsem že zůstane asi pro mě nejhorší odchod co fandím Římu :( :( :(

danko10

Příspěvek od danko10 » 25 čer 2018, 11:07

Monchi sa tymto dostava na tenly lad. Ak Rim nezachyti zaciatok sezony, mozeme prezit naozaj pekelnych desat mesiacov. Tych zasahov tam bude zasa hrozne vela a v rukach nasho blazniveho kouca si to o pruser vylozene koleduje. Som zvedavy. Velmi zvedavy.

Odchod Ninju je subjektivne hrozny a objektivne logicky. Prichod Santona je subjektivne hrozny a objektivne hrozny. Prichod Zaniola je pravdepodobne vsetkym ukradnuty, kedze ho nikto nikdy nevidel kopat.
Obrázek

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 25 čer 2018, 11:13

danko10 píše:
25 čer 2018, 11:07
Odchod Ninju je subjektivne hrozny a objektivne logicky. Prichod Santona je subjektivne hrozny a objektivne hrozny. Prichod Zaniola je pravdepodobne vsetkym ukradnuty, kedze ho nikto nikdy nevidel kopat.
Jen bych to doplnil.
Prichod Pastoreho je subjektivne NEVÍM a objektivně NEVÍM.
A to bude rozhodující.

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 25 čer 2018, 11:49

A mezitím sme údajně koupili Biandu, osmnáctiletýho stopera, co odehrál asi 300 minut v druhý francouzský...
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 25 čer 2018, 12:02

PsYchr píše:
25 čer 2018, 11:49
A mezitím sme údajně koupili Biandu, osmnáctiletýho stopera, co odehrál asi 300 minut v druhý francouzský...
tak tohle zrovna fakt nehejtím, Biadnu ani Zaniola. Nízké investice do talentů mají smysl! Když se neprosadí, neztratíš prakticky nic a když ano, vyplatí se to.

Pique

Příspěvek od Pique » 25 čer 2018, 14:56

Ja nejak nevim, Radja oblibenec, divnej posuk, kteryho mas bud rad, nebo ho nesnasis. Posledni sezona stala za vylizprdel. Obchod asi dobrej, ale presne tak, kdyz jsem videl, jak ho vitali v Milane, tak mi bylo smutno.

Pastore dobrej, miloval jsem ho v Palermu, tehda to byl nesplnenej sen, verim mu, v Italii mu to sedne.

U Santona nevim. Myslim si ale, ze se z nej dela vetsi kopyto nez je. Uplne nad nim nelamu hul. Muze hrat vlevo, vpravo, jako nahradnik za Sasu proc ne.
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 25 čer 2018, 18:18

Je to smutne. Vo futbale mam rad vernosť a stabilnejší kader. Keď hráči končia v klube ktorý si obľúbili a ich si obľúbili fanúšikovia klubu. Chápem že obchod to môže bit ekonomicky dobrý ale tak sú aj iné hodnoty ktoré sa ale dnešného futbalu vytrácajú.
Na druhu stranu bola to prva Radjova slaba sezóna takže mi to príde aj trochu unáhlené. Pastore tiež nemá mega sezónu a ani 20 rokov.
Obrázek

Odpovědět