Přestupní termín: léto 2017

Calciomercato

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Pique
Official Maggica Roma maniac

Re: Přestupní termín: léto 2017

Příspěvek od Pique » 28 srp 2017, 17:18

Na Corierre se uz resi, ze DiFra mozna kvuli Schickovi zmeni rozestaveni, ale uprimne tomu neverim.

Nechtel jsem ho, jsem docela zklamanej, ale zase je to nas kluk a v necem v nej vidim kousek Zlatana.
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 28 srp 2017, 17:42

Francesco Totti AS píše:paráda
možná Moreno za Jesuse, ale jinak super
škoda že máme trenéra který bude hrát 4-3-3 i kdyby tam měl 5 útočníků
Prečo by mal tréner meniť svoje rozostavenie ? Manažerova úloha je zohnať hráčov do systému nie pokupovať hráčov a povedať trénerovi prispôsob si rozostavenie. Pokial to bude prepadak je to Monchiho zla praca nie Eusebiova.
Obrázek

danko10

Příspěvek od danko10 » 28 srp 2017, 17:55

Mick píše:
Prečo by mal tréner meniť svoje rozostavenie ? Manažerova úloha je zohnať hráčov do systému nie pokupovať hráčov a povedať trénerovi prispôsob si rozostavenie. Pokial to bude prepadak je to Monchiho zla praca nie Eusebiova.
Monchiho chyba bude, ak sa Schick do troch rokov nepreda do Pariza za 150. V Rime sa totiz, odkedy mame americke tyzdne, na sportove uspechy tak nejak nehra.
Obrázek

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 28 srp 2017, 18:02

Mick píše:
:Ok: :Ok: :Ok:

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 28 srp 2017, 18:17

Mick píše:
Monchi ho těžko kupuje bez toho, aniž by k tomu dostal souhlas trenéra.
Naposledy upravil(a) Francesco Totti AS dne 28 srp 2017, 21:12, celkem upraveno 1 x.
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 28 srp 2017, 18:25

Francesco Totti AS píše:
Mick píše:
Monchi ho těžko kupuje bez toho, aby k tomu dostal souhlas trenéra.
Určite by radšej chcel kridelnika ale 3 dni pred koncom mercata už si nenavyberaš...

Aj tak je najlepši Vincenzo. Oni mu tam kupuju Silvu za 38 Kalinica za 25 ale on si vytiahne z primavery 19 ročneho odchovanca da mu poriadnu šancu ukazat sa a ten je teraz po dvoch zapasoch 2+2 a 58 milionovy hrači sedia na lavičke. Takto sa pracuje s odchovancami bravo Montella :tlesk:
Obrázek

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 28 srp 2017, 21:40

Bravo Montella po 2 zápasoch. Panebože.

Nie som z neho nadšený, ale pochybujem, že Di Fra nevie o tom, koho mu kupuje a a že ani sám nevie, ako ho využiť. Je to najdrahšia posila v histórii, myslím, že nad tým museli dumať dosť dlho. Keby nie, vezme toho Promesa.

Hento 3-5-2 čo som tu videl je úplne nechutná vec. Na to, aby sa to mohlo hrať, na to potrebuješ trénera, ktorý ten systém ovláda, inak to bude vyzerať ako Everton pod Koemanom. Ja by som ten systém moc nemenil, treba proste ako už bolo písané "zúžiť uhrisko", aby hral Schick viac pri Džekovi. Maximálne by som pak ešte obetoval Perottiho v nejakých zápasoch a dal dopredu na voľnú pozíciu Nainggolana, take 4-3-1-2 (4-3-2-1), inak ten systém bude viacmenej rovnaký a bude sa vychádzať z 4-3-3.

HugoBoss27
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od HugoBoss27 » 28 srp 2017, 22:19

Carlo píše:Bravo Montella po 2 zápasoch. Panebože.

Nie som z neho nadšený, ale pochybujem, že Di Fra nevie o tom, koho mu kupuje a a že ani sám nevie, ako ho využiť. Je to najdrahšia posila v histórii, myslím, že nad tým museli dumať dosť dlho. Keby nie, vezme toho Promesa.

Hento 3-5-2 čo som tu videl je úplne nechutná vec. Na to, aby sa to mohlo hrať, na to potrebuješ trénera, ktorý ten systém ovláda, inak to bude vyzerať ako Everton pod Koemanom. Ja by som ten systém moc nemenil, treba proste ako už bolo písané "zúžiť uhrisko", aby hral Schick viac pri Džekovi. Maximálne by som pak ešte obetoval Perottiho v nejakých zápasoch a dal dopredu na voľnú pozíciu Nainggolana, take 4-3-1-2 (4-3-2-1), inak ten systém bude viacmenej rovnaký a bude sa vychádzať z 4-3-3.

Tak?
Přílohy
Screenshot_2017-08-28-22-19-40-560.jpeg
27

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 28 srp 2017, 22:33

HugoBoss27 píše:
Carlo píše:Tak?
exactly!

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 29 srp 2017, 14:57

Mick píše:
Každej zkušenej trenér přece musí umět měnit rozestavení, šít taktiku i rozestavení na soupeře. Ne jen spoléhat na jedno.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 29 srp 2017, 15:00

HugoBoss27 píše:
Carlo píše:Bravo Montella po 2 zápasoch. Panebože.

Tak?
Taky se mi tohle rozestaení hodně líbí. Možná ještě 4-3-2-1. S Nainggolanem (Perottim) a Schickem (El Shaarawym) pod Džekem (Defrelem).

chetit
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od chetit » 29 srp 2017, 21:38

neviem mam strasne zly pocit z tohto mercata....od prestupoveho vzdy ocavam ze pridu hraci co zvyssia kvalitu ale my sa snazime akurat tak nahradit tich co odisli nie posilnit sa

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 29 srp 2017, 22:54

chetit píše:neviem mam strasne zly pocit z tohto mercata....od prestupoveho vzdy ocavam ze pridu hraci co zvyssia kvalitu ale my sa snazime akurat tak nahradit tich co odisli nie posilnit sa
EDF chtěl primárně kádr rozšířit, aby se neopakoval bullshit o sezóně ve 13 lidech, což se jednoznačně podařilo

příchody: Defrel, Schick, Kolarov, Moreno, Karsdorp, Pellegrini, Gonalons, Ünder
odchody: ne zcela adekvátně nahrazenej Salah, uznávám; Rüdiger, kterej byl ale na pomezí základu a hrál spíš beka a náhradník Paredes. O Iturbech a spol. mluvit nebudu.

Já vám prostě nevím, mně to jako provařené mercato fakt nepřipadá.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

chetit
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od chetit » 30 srp 2017, 10:39

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
chetit píše:neviem mam strasne zly pocit z tohto mercata....od prestupoveho vzdy ocavam ze pridu hraci co zvyssia kvalitu ale my sa snazime akurat tak nahradit tich co odisli nie posilnit sa
EDF chtěl primárně kádr rozšířit, aby se neopakoval bullshit o sezóně ve 13 lidech, což se jednoznačně podařilo

příchody: Defrel, Schick, Kolarov, Moreno, Karsdorp, Pellegrini, Gonalons, Ünder
odchody: ne zcela adekvátně nahrazenej Salah, uznávám; Rüdiger, kterej byl ale na pomezí základu a hrál spíš beka a náhradník Paredes. O Iturbech a spol. mluvit nebudu.

Já vám prostě nevím, mně to jako provařené mercato fakt nepřipadá.
ja nevim mozno sa nam toto mercato zda nahovno len preto ze AC Milano a Inter vela utracali :D videl som len prvy zapas a bol som nespokojny....

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 30 srp 2017, 13:02

Aby sa to mercato dalo zhodnotiť, treba ešte čas. Máme za sebou 2 zápasy v lige, kde Eusebio s tou zostavou neexperimentoval a dal tam to "najklasickejšie".

Ten tím sa najmä rozšíril, takže:

1. Nevideli sme Karsdorpa. Áno, zatiaľ je oprávnene terčom vtípkov a tak, ale nikde nie je napísané, že musí byť automaticky hrozný. Vynechá pár úvodných zápasov, čo je stále lepšie, akoby sa mu to stalo na začiatku sezóny a on bol out do Vianoc.

2. Nevideli sme Morena. Očakávam, že ako začne LM tú šancu dostane. Rudiger bol samozrejme hodne dobrý a zaujímavý týpek, ale že by to bol zrovna hráč, z ktorého išla neoblomná istota, že je to najlepší stopér na svete, to rozhodne nie. Moreno je navyše skúsený hráč, v ideálnom veku, odkopal toho fúru v Španielsku a má skúsenosti na európskej scéne.

3. To isté platí aj pre Gonalonsa, toto je proste rozumný prestup, s ktorým sa nič nedá skaziť. Áno, Seri by bol zaujímavejší, ale 5 mega je proste o dosť menej ako 40, že jo.

4. Pellegrini x Gerson... takto, z Pellegriniho úplne nadšený nie som, príde mi ako taký hráč, ktorý sa hodne tlačí dopredu, moc ho nie je vidieť v medzihre, ale pak má trebars dobré čísla. Ale kto vie, je ešte hodne mladý. To isté ako Gerson, ktorý v tíme zostal, čo je ďalší zaujímavý krok. Snáď tú šancu dostane, pretože v príprave pôsobil zo všetkých záložníkov najlepšie.

5. 17 miliónový Cengiz... neviem, vyzerá dobre, ale kto vie

6. A pak to due Defrel/Schick, ktoré stále dokopy 60 mega aka rezerva za Džeka, ale nejak bude musieť 1 z nich s tým Džekom hrať. Uvidíme, ako to vypáli. Defrel na krídle hrať nemôže, ale niekto spomínal, že sa hodne podobá na Lacazetteho. To by sedelo. IMO je to za Dzekinha výborný nákup. Schick uvidíme.

Suma sumárum, odišiel lenivý týpek zo zálohy, u mňa žiaden problém a navyše bol nahradený 2 stredopoliarmi. OK, odišiel Rudiger, ktorý bo aj univerzálny, ale máme proste 3 zranených pravých bekov, na kraji by nám bol u 95% prípadov na nič. Či je to oslabenie uvidíme, ako sa adaptuje Moreno.

Kraje sa proste vyriešili lepšie. Kolarov je oproti Ruivi upgrade. Karsdopr uvidíme, ale snád vie kopať a už čoskoro to ukáže.

Salah je proste to najväčšie oslabenie, teraz to vyzerá smiešne, že sa to vôbec nevyriešilo, ale uvidíme. Eusebio má vpredu zaujímavý materiál, pracovať sa s tým rozhodne dá.

Odpovědět