Přestupní termín: léto 2017

Calciomercato

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
danko10
Official Maggica Roma maniac

Re: Přestupní termín: léto 2017

Příspěvek od danko10 » 22 srp 2017, 22:05

Brenda, ty si cisty demagog, tam je to nepriechodne. :D Cuadradove asistencie si kukni na wiki sam, mne sa uz tak nejak prestalo chciet ti oponovat. Havoc. Ma poser...
Obrázek

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 22 srp 2017, 22:56

No my toho Schicka fakt snad koupíme...to je největší pičovina, co můžeme udělat. Jednak je nám k ničemu a hlavně nevěřím, že to bude s ním posun někam. Za rok ho budem posílat na hostovačky, za dva ho prodáme za 2 míče zpět Spartě.

90210

Příspěvek od 90210 » 22 srp 2017, 23:03

danko10 píše:Brenda, ty si cisty demagog, tam je to nepriechodne. :D Cuadradove asistencie si kukni na wiki sam, mne sa uz tak nejak prestalo chciet ti oponovat. Havoc. Ma poser...
Jiste, Cuadrado je samozrejme jelito, kteryho pred 2-mi lety koupila Chelsea za 30 a rok pote Juventus za 25, takze kdepak, tohle neni material pro Rim. A kdyz uz jsme u te demagogie, psal tu snad nekdo neco o asistencich?

Krome toho, je to jen tak, ze ja bych Cuadrada bral a ty ne. To je asi tak cely a dekuji za tvou erudovanou -ma poser- "oponenturu".

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 23 srp 2017, 00:01

Ty vole.. tak Cuadrado dobrý a Schick ne..

Pique

Příspěvek od Pique » 23 srp 2017, 05:58

Ja se smal Juve, ze daj tolik za to jelito a nakonec my dame jeste vic. Tohle bude vetsi provar nez Iturbe.
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

danko10

Příspěvek od danko10 » 23 srp 2017, 09:05

Pique píše:Ja se smal Juve, ze daj tolik za to jelito a nakonec my dame jeste vic. Tohle bude vetsi provar nez Iturbe.
Teraz je rec o Patovi, ci o Kvadratovi? :mrgreen:
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 srp 2017, 10:11

já shcickovi věřim, pokud přijde. v samp ukázal, že se nebojí hrát. a to je vždycky sympatický, dneska je to samej posunovač a doplňovač, on chce hrát. navíc je velkej, ale i technickej. no počkám si n výsledek, určitě bych se nezlobil. trošku kaňkou je, že nevím, kam by ho difra dal úplně.
lazio merda, porca madonna.

Pique

Příspěvek od Pique » 23 srp 2017, 10:25

danko10 píše:
Pique píše:Ja se smal Juve, ze daj tolik za to jelito a nakonec my dame jeste vic. Tohle bude vetsi provar nez Iturbe.
Teraz je rec o Patovi, ci o Kvadratovi? :mrgreen:
Vis ze ani nevim, kdyz to ted ctu? :D Na Patu. Pokud bych se mylil, napisu mu omluvu na instagram :D
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 23 srp 2017, 11:02

Obrázek

S príchodom Schicka sa proste ponúka, aby Di Fra svoju hru na krídla, ktorá mu u nás zatiaľ vôbec nejde vypustil. S návratom Florenziho to navyše krásne vychádza, aby hral Radja vyššie, na tej svojej voľnej pozícii, a v predu nech sa tí dvaja doplňujú. Schick nie je len typický stredný útočník, kľudne si z ľava do stredu nabiehať môže, ale nesmieme to hrať ako zatiaľ pod Di Fra, že krajný útočník hrá na úrovni beka. Akurát teda neviem kam s Cengizom.

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 23 srp 2017, 17:21

Schick by bol mozno okej za 20 mega.
ked sa objavili spravy o nevydarenej prehladke v juventuse a udajnych problemoch so srdcom, hned som si pomyslel, ze ten skonci u nas nakoniec...

nezabezpecili sme si dostatocne vcas nahradu za Salaha a teraz panikarime...
uplne suhlasim s tymto:
ad. konec mercata - je treba si uvedomit, ze ted zadny vyhodny obchody neudelame, vsichni vi, ze shanime nekoho, kdo by doplnil utok a to nutne, takze pokud nekoho privedem, tak budeme preplacet.

nikdy sa nepoucime *omg*
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Gabriel85
Před podpisem smlouvy
Před podpisem smlouvy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gabriel85 » 23 srp 2017, 18:45

Tiez som zvedavy, koho donesieme do muzstva. Pokial by sa kupil Schick, tak to vidim ako bolo spomenute na hru bez kridel, idealne na 3 obrancov nieco ako 3-2-2-1-2. No ale nechajme sa prekvapit. Pre mna bol najhorsi nakup Defrela za taku sumu, pretoze nahradny forward mohol byt aj lacnejsi (Jovetic)a ostali by peniazky pre Berardiho :) pretoze lepsie prave kridlo nezozenieme a teraz na konci prestupoveho obdobia si urcite priplatime za hraca neskutocne peniaze. No nechajme sa prekvapit.

Skoda ze Papu Gomez nehra na pravo, bolal radost sa pozerat na jeho hru v atalante.

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 24 srp 2017, 13:56

v tejto situacii by som jednoznacne isiel po nejakom kvalitnom hracovi z velkoklubu, kde je pretlak, vybavil mu hostovacku s mega opciou na prestup, ktoru by sme potom samozrejme nezaplatili.

motivacia hrat ligu majstrov v zaklade moze byt super pre iste tipy ambicioznych talentovanych hracov... takze obzerat sa v timoch z prveho/druheho kosa v lige majstrov.
Lucas Vazquez, Draxler, Lucas Moura a podobne...

Schick je okrem nezmyselnej ceny uplna hlupost hlavne preto, ze sme zjavne ako nahradu za Dzeka kupili Defrela.

keby sa nikto nepodaril ani na hostovacku, tak to uz nech radsej hraju Under a Gerson.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

HugoBoss27
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od HugoBoss27 » 25 srp 2017, 06:51

Když jsi Schicka přeje už i Totti,tak je to v prdeli :D
27

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 srp 2017, 08:47

otázka je, jestli Franče už umí naplno chodit v prázdnofrázích... podle mě ne :lol:
lazio merda, porca madonna.

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 25 srp 2017, 18:02

HugoBoss27 píše:Když jsi Schicka přeje už i Totti,tak je to v prdeli :D
A co mal povedal ked on vie zakulisne informacie v akom vaznom stadiu su jednania. Hadam nepovie niečo negativne ked to vyzera na 90% že pride.

Sranda nakoniec ten Sabatini ktoreho tak nemam rad je rozumnejši a oznamil že sa nezapoji do dražby a kašle na Schicka..
Obrázek

Odpovědět