Přestupní termín: léto 2016

Calciomercato

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Odpovědět
Carlo
Warren
Warren

Re: Přestupní termín: léto 2016

Příspěvek od Carlo » 31 srp 2016, 21:30

Tak to radšej ten Obiang

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 31 srp 2016, 23:21

Tak hovno. Nicméně vzhledem ke všem těm jménům, které se v posledních dnech a dnes objevovaly, je to dobře.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 31 srp 2016, 23:35

Akurát teda nechápem, načo sa musel posledný deň udolať Vainqueur do Marselle na sprostú hosťovačku s NEPOVINNOU vykupkou, keď máme v zálohe všehovšudy 4 hráčov na 3 posty. Navyše sa tam nedá ani počítať s Florem, kedze šiel preč aj Torosidis, bude hrať minimálne pol roka beka.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 01 zář 2016, 07:19

Carlo píše:Akurát teda nechápem, načo sa musel posledný deň udolať Vainqueur do Marselle na sprostú hosťovačku s NEPOVINNOU vykupkou, keď máme v zálohe všehovšudy 4 hráčov na 3 posty. Navyše sa tam nedá ani počítať s Florem, kedze šiel preč aj Torosidis, bude hrať minimálne pol roka beka.
Ninja, Kevin, Dani, Paredes, Gerson, (Florenzi), (Perrotti)
v tom nevidím až takový problém. horší je zodpovězení otázky, jestli na roli registy, minimálně když bude skutečně potřeba, bude mít Paredes. Protože když už to vypadá, že ano, přijde Porto a ukáže, že ani kokot.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 01 zář 2016, 08:56

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
Carlo píše:Akurát teda nechápem, načo sa musel posledný deň udolať Vainqueur do Marselle na sprostú hosťovačku s NEPOVINNOU vykupkou, keď máme v zálohe všehovšudy 4 hráčov na 3 posty. Navyše sa tam nedá ani počítať s Florem, kedze šiel preč aj Torosidis, bude hrať minimálne pol roka beka.
Ninja, Kevin, Dani, Paredes, Gerson, (Florenzi), (Perrotti)
v tom nevidím až takový problém. horší je zodpovězení otázky, jestli na roli registy, minimálně když bude skutečně potřeba, bude mít Paredes. Protože když už to vypadá, že ano, přijde Porto a ukáže, že ani kokot.
Hru s Portem bych na Paredese neházel. Ten kluk má neskutečnej potenciál, jen potřebuje čas a klid na riozehrání. Což mu Spall absencí alternativ nebude asi moct umožnit. Ale rozhodně do pár let skvělej regista. A proti Portu toho navíc moc nenahrál.

90210

Příspěvek od 90210 » 01 zář 2016, 08:58

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Wilshere nakonec asi do Bournemouthu. Hurónsky jednáme o Grénierovi a na scéně je i ten Rincón. Sabatinimu se kouří z plic i hlavy, v plném procesu je i znovuzrozený syn Baldini.
Tak je to snad jejich práce, ne?

Nakonec se jen zestihlil kadr, Ricci mel IMHO zustat na ukor Iturbeho a Vainquer mozna bude chybet, pokud si nedejboze někdo (Strootman) zase urve koleno.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 01 zář 2016, 09:28

AS ROMA FUCKING MERCATO, ROAD TO THE HEAVEN, FROM BOTTOM TO THE TOP, AS LONG AS YOU LOVE ME

Známka 7,5.

Ako som bol nadšený 2 týždne dozadu príchodom Peresa a hovoril som si, že Sabatini spravil naozaj svoj najlepší prestupák, tak to celé v posledný deň pokazil, Hráme 3 súťaže a on poslal v posledný deň preč 4!!! hráčov a nezískal ani jedného. Samozrejme, ani jeden by nemal na základ, ale minimálne do Vianoc budeme hrať 3 súťaže a vieme, akých lazarov máme v tíme.

Odchody:
PJANIC - za mňa by bol ten jeho odchod absolútne v poriadku, odkopal tu 5 rokov, všetci vieme ako. Do Spallettiho futbalu sa moc nehodí, pretože aj Luciano ho mal tendenciu pchať na registu. To bola hneď po sezóne najväčšia neznáma a bál som sa toho. Nakoniec prišiel Juventus a "vykúpil nás". Som naňho nasraný, že si "vymodlil" prestup k nim.
MAICON - v poriadku
CASTAN - vporiadku
KEITA - OK
DIGNE - chcel som aby zostal. Aj keď mal aj veľa nevýrazných zápasov, bol dobrý a zlepšoval sa. V jednu chvíľu to vyzeralo, že nám dá naňho PSG zľavu, ale Špalek chcel Ruia.
VAINQUER A TOROSIDIS - minimálne 1 z nich mal zostať. Sabatini hlavne vyhlásil pred koncom, že máme úzky stred poľa, s čím súhlasím a on pošle preč lavičkára, nikoho neprivedie a ako dezertík pošle preč aj Torosidisa, čím "blokuje" to, že by sa Florenzi presunul do zálohy, pretože bude musieť minimálne do Vianoc hrávať na bekovi.
SADIQ - v poriadku
PONCE a SANABRIA - ako, dealy dobré, ale spokojnejší by som bol, keby napríklad ten Tony zostal
RICCI - ďalšie, "no neviem". Perotti bude suplovať na viacerých postoch, Salah odíde v januári na APN a znova mi tá lavička príde na 3 súťaže proste úzka
LJAJIC, IAGO, DOUMBIA a iní somráci na ktorých som zabudol - chvalabohu

Príchody.
ALISSON a SZCZ - za mňa super. Brazílčan vyzerá sľubne, Poliak je zas "overený" Spallettim. Alisson postupne tú rolu jedničky preberie.
VERMAELEN A FAZIO - obidvaja budú dobrí. Verm je podľa mňa stále top stopér, potrebuje sa len viac aklimatizovať. Fazio je po tom angažmán v Tottenhame trochu neznáma, Spal ho tam zatiaľ hádže len ako striedajúceho hráča, ale nejak mu verím.
JESUS - priznám sa, že ho mám celkom rád (mal som ho rád už v Interi), a ak teraz Spalletti nechce prejsť na klasické 3-5-2 s Florenzim a Peresom ako full backmi, mal by hrať na ľavo v 4- člennej obrane on.
RUI - nechcel som ho, hneď sa zrakvil, čo samozrejme nikomu nevyčítam. Vyžiadal si ho Spal a tak mi nezostáva nič iné, len snáď že vie, čo spravil.
PERES - vysnená posila dorazila
GERSON - toto je veľká, 17 miliónová neznáma. Na chalana stihli dať ódy už asi všetci bývalý Brazílčania, ktorý v AS pôsobili. V nejakom zápase v príprave vyzeral sľúbne, pak to bolo slabšie Spal ho ale musí "integrovať" a snažiť sa z neho dostať už to najlepšie teraz. Niekto kreatívny smerom dopredu nám v tej zálohe chýba.

Ono sme vlastne nakupovali len v obrane (okrem Gersona, ktorý bol už ale kúpený predtým)som si teraz uvedomil Na druhú stranu, Sabatini spravil dobré mercato už v januári, kedy priviedol Perottiho s Faraonom, takže v útoku toho veľa spraviť nebolo treba. Do zálohy sa pak vrátili aj Peredes ( za mňa super, že zostal) a vlastne aj Strootman.

chetit
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od chetit » 01 zář 2016, 11:03

podla mna ten kader čo teraz mame nam bohato staci na Seriu A a EL....v stredu zalohy nech kludne dostava prilezitost aj ten Gerson,Paredes a na DZ Fazio či Florenzi...kridla salah,perroti,saravi,iturbe....stoperov mame tristo Fazio,Veermeelen,Manolas,Jesus,Rudiger...kraje obrany Florenzi,Peres,Emerson,Rui? pol roka ukopeme pohode...hrot len Dzeko....tento kader pohode zvladne jednu sutaz s prstom v zadku počitam že EL budu hrat hlavne ti čo nedostavaju pravidelne prilezitost v lige...kader sa nejako extremne neobmenil v strede a v predu aby bolo potreba dlhy cas na zohratie sa a aj tak celu sezonu budu moct hrat v podstate vtom istom zlozeni bez vacsich zasahov do zostavy kde bude moct ked tak povyskocit nejaka nova hviezdicka napr. Gerson,Peres,Paredes a mozno Emerson....urcite keby nas vlastnili činania alebo araby by ten kader mozno vyzeral lepsie papierovo ale čo už

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 01 zář 2016, 22:27

Zajímavé...

Kód: Vybrat vše

http://www.football-italia.net/90791/sabatini-leaves-roma-milan

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 01 zář 2016, 23:34

"Alle 16:00 Sabatini aveva dato l’ok, alle 19:30, Iturbe ha dato l’ok. Alle 20, la Roma ha cambiato idea”.
(o 16:00 dal Sabatini OK, o 19:30 dal OK Iturbe, o 20´ Rím zmenil názor)

Sabatini a jeho lamentovanie nad Iturbem vol. 52544658

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 02 zář 2016, 21:33

Flamini a Raúl Meireles, aktuálně volní hráči, uvažuje se nad podpisem jednoho z nich...popřípadě obou
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

90210

Příspěvek od 90210 » 07 zář 2016, 20:46

chetit píše:podla mna ten kader čo teraz mame nam bohato staci na Seriu A a EL....v stredu zalohy nech kludne dostava prilezitost aj ten Gerson,Paredes a na DZ Fazio či Florenzi...kridla salah,perroti,saravi,iturbe....stoperov mame tristo Fazio,Veermeelen,Manolas,Jesus,Rudiger...kraje obrany Florenzi,Peres,Emerson,Rui? pol roka ukopeme pohode...hrot len Dzeko....tento kader pohode zvladne jednu sutaz s prstom v zadku počitam že EL budu hrat hlavne ti čo nedostavaju pravidelne prilezitost v lige...kader sa nejako extremne neobmenil v strede a v predu aby bolo potreba dlhy cas na zohratie sa a aj tak celu sezonu budu moct hrat v podstate vtom istom zlozeni bez vacsich zasahov do zostavy kde bude moct ked tak povyskocit nejaka nova hviezdicka napr. Gerson,Peres,Paredes a mozno Emerson....urcite keby nas vlastnili činania alebo araby by ten kader mozno vyzeral lepsie papierovo ale čo už
No, takze to bude klasika na 2. - 5. misto v lize, propadak v Evrope a vsechny nadeje se budu tradicne upirat na pohar, coz je jedina soutez, kterou bychom mohli vyhrat.

Hodnotit mercato je mozna trochu predcasny, nicmene ja ho hodnotim negativne, protoze tym se ve finale neposilil, neposunul dopredu, trejdy byly udelany pozde a pomerne drahej kadr zklamal hned v prvnim velkym testu.

Odpovědět