Přestupní termín: léto 2019

Calciomercato

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Largo
Vrchní scout

Re: Přestupní termín: léto 2019

Příspěvek od Largo » 13 srp 2019, 12:27

Nejideálnější scénář. Rugani je na svůj relativně mladej věk zkušenej stoper, hrával v LM a odkopáno má v Serii A taky dost. Navíc se učil od mistrů jako Chiellini nebo Barzagli. Za mě skvělý, jen se bojím, že to nakonec nedopadne a my sáhnem po Lovrenovi.

Největší otazník je ale stále vepředu.

chetit
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od chetit » 13 srp 2019, 19:10

este sa pise nieco ze dzeko za icardiho +35 mega a že Mauro suhlasil s rocnym platom

Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od Francesco Totti AS » 13 srp 2019, 20:31

Viděl jsem jen sestřih toho zápasu s realem, ale podle mě Dzeko ukázal že ještě může být důležitý. Zda se mi že začal hrát víc tymove než dřív. Icardi je samozřejmě extratrida, když se mu chce a podle mě by nás posunul o level výš, ale v Dzekovi vidím lídra a asi bych se nezlobil kdyby ještě rok zůstal. I když chápu že ta situace kolem icardiho už bude za rok pasé a musí se řešit teď.
Nevím, nevidím do rozpočtu, jestli si mužem dovolit ruganiho i icardiho. Petrachi to snad nějak rozloží do více let, nebo tak něco.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 14 srp 2019, 09:29

Michy Batshuayi s velkou pravděpodobností znovu opustí Chelsea a zamířit by mohl na Apeninský poloostrov. Zájem o belgického útočníka má AS Řím, které podle místních zpráv preferuje roční hostování s následnou opcí.

Batshuayie já můžu. V Dortmundu byl skvělej půl roku, ve Valencii byl úplně hroznej, teď v Crystal Palace, nebo kde to byl, to bylo průměrnej.

Já bych do toho šel. Za mě lepší, jak línej a drahej Higuain a totálně vymaštěnej Icardi.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 14 srp 2019, 10:56

Abaddon píše:
14 srp 2019, 09:29
Michy Batshuayi s velkou pravděpodobností znovu opustí Chelsea a zamířit by mohl na Apeninský poloostrov. Zájem o belgického útočníka má AS Řím, které podle místních zpráv preferuje roční hostování s následnou opcí.

Batshuayie já můžu. V Dortmundu byl skvělej půl roku, ve Valencii byl úplně hroznej, teď v Crystal Palace, nebo kde to byl, to bylo průměrnej.

Já bych do toho šel. Za mě lepší, jak línej a drahej Higuain a totálně vymaštěnej Icardi.
Naprosto souhlasím. V Marseille též perfektní, potřebuje jen nakopnout.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 14 srp 2019, 13:09

Kromě AS Řím stojí o obránce Juventusu Daniele Ruganiho také francouzské Monaco. Informaci přinesl server goal.com. Podle anglických médií je zase prioritou pro Římany nikoliv Rugani, ale obránce Liverpoolu Dejan Lovren.

Ta poslední věta. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jestli to je pravda, tak to u nás fakt vede banda kokotů.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 14 srp 2019, 14:25

Čtu, že jde o to, že Juventus chce těch 5 + 25 jako povinnej odkup (obligation to buy). Zatímco Liverpool u Lovrena bude souhlasit s opcí... Já nevím, Ruganiho bych na povinnej vzal klidně a ani nemrkl.

Nzonzi do Galatasaraye prakticky hotov.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 14 srp 2019, 16:45

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
14 srp 2019, 14:25
Čtu, že jde o to, že Juventus chce těch 5 + 25 jako povinnej odkup (obligation to buy). Zatímco Liverpool u Lovrena bude souhlasit s opcí... Já nevím, Ruganiho bych na povinnej vzal klidně a ani nemrkl.

Nzonzi do Galatasaraye prakticky hotov.
Přwsně! Já v tom nevidím riziko, Rugani je na svůj věk už slušně ostřílenej.

Nzonzi, jdi. :pray:

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 14 srp 2019, 20:02

První zápas nový sezony je za jedenáct dní a my pořád nemáme vyřešenou obranu....jakože už tři sezony, ale stejně...

...a čím dál tím víc se skloňuje jméno Lovren :nosit:
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 14 srp 2019, 20:38

Mam takovy spatny tuseni, ze nakonec fakt prijde ten Lovren :nenene:
Z ty trojky Lovren, Rugani a Alderweireld bych ho bral az jako posledniho. Jestli si ty dva ostatni nechame utyct, tak tenhle tah fakt nepochopim :aaaa: :zed:

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 14 srp 2019, 20:50

Lovrena před Ruganim údajně upřednostňuje sám Fonseca, proto se Petrachi přeorientoval na Liverpool... :shock: :shock: :shock:

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 14 srp 2019, 21:16

Já bych z Lovrena nedělal hned trageda. Možná to není ideální volba, ale času už fakt moc není. Posily suďme až v prosinci. Imho se to mělo řešit hned a ne měsíc a půl nahánět tlustyho útočníka. Ať přijde kdokoliv, bude mít těžké se sehrát s týmem v tak krátkém čase. A zrovna symetrie mezi stoperama je sakra důležitá. Takovej Manolas se celý léto sehrava s Koulibalym, má čas na to aby poznal tým. Takhle jsme to měli řešit i my! Stoper měl být priorita!

The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 14 srp 2019, 21:21

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
14 srp 2019, 20:50
Lovrena před Ruganim údajně upřednostňuje sám Fonseca, proto se Petrachi přeorientoval na Liverpool... :shock: :shock: :shock:

Pokud to tak je, tak za me dobre. Sportovni reditel by mel skladat kadr podle prani trenera. Ne naopak. Nechme Fonsecu, at si to zaridi, jak chce. I kdyz za me Lovren idealni neni.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 14 srp 2019, 21:23

Francesco Totti AS píše:
14 srp 2019, 21:16
Já bych z Lovrena nedělal hned trageda. Možná to není ideální volba, ale času už fakt moc není. Posily suďme až v prosinci. Imho se to mělo řešit hned a ne měsíc a půl nahánět tlustyho útočníka. Ať přijde kdokoliv, bude mít těžké se sehrát s týmem v tak krátkém čase. A zrovna symetrie mezi stoperama je sakra důležitá. Takovej Manolas se celý léto sehrava s Koulibalym, má čas na to aby poznal tým. Takhle jsme to měli řešit i my! Stoper měl být priorita!

Souhlasim. Lovren ve dvou minulejch sezonach drzel obranu Liverpoolu (i kdyz chapu, ze s Van Dijkem to jde “samo”).

Stoper se mel resit prioritne, hned, jak vedeni vedelo, ze Manolas odejde.

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 14 srp 2019, 23:08

K ničemu ještě nedošlo, takže Lovren pořád ještě náš, pánbů zaplať, není, ale uf ty vole...
Uf, ty vole, Lovren...
Dá se ten optimismus někde koupit?
Zlatej Saba
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Odpovědět