Semifinále, Roma-Inter

Coppa Italia

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: Semifinále, Roma-Inter

Příspěvek od Sushi » 13 kvě 2011, 22:46

docela obdivuju, že se ti v týhle bídě chce něco psát, já na to poslední měsíce nějak nemám, dřív jsem psal dost... nemyslim frekvenci, ale kvantitu textu, smysuplnost, přemejšlení o fotbale... sic se vším nesouhlasím, je to zajímavý čtení. samotnýmu mi teď ale nejde nic psát, většinou se moje myšlenky ztratěj v klení a nadávání

btw, OT, co studuješ? mám to s těma učícíma krizema podobně, ale trávim je čtením, ne psaním...
lazio merda, porca madonna.

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 13 kvě 2011, 23:28

Po ležení ve všech těch knihách a vypisování všemožnej ptákovin heslama, mi přišlo vhod napsat nějakej souvislejší text vyjadřující tok myšlenek. Víc než snad nějaké vážnější zamyšlení, to byla spíš forma takové terapie :lol:

K tvojí otázce, studuji tzv."nejtěžší gympl", VŠE
Naposledy upravil(a) Bones dne 13 kvě 2011, 23:59, celkem upraveno 1 x.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 13 kvě 2011, 23:38

Bones píše:Po ležení ve všech těch knihách a vypisování všemožnej ptákovin heslama, mi přišlo vhod napsat nějakej souvislejší text vyjadřující tok myšlenek. Víc než snad nějaké vážnější zamyšlení to byla forma spíš taková terapie :lol:

K tvojí otázce, studuju tzv."nejtěžší gympl", VŠE
:lol:
ááá, ekonom... to jsi tu měl bejt aktivní během jednání se sorosem a spol., to bylo populární mezi fandama analyzovat burzu a tak podobně :mrgreen:

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 13 kvě 2011, 23:48

Myslím, že to tak teď cítíme všichni, ta apatie je příšerná... Já mám před státnicema na druhým oboru, končím oborovku, čumim furt na hokej, trocha času se najde na přítelkyni a včera jsem tam s přáteli brouzdal hvozdy, popíjel, navečer ohnil a v noci pil. :-)

Věřím, že léto přinese novou energii, aby jsme zase měli tu ROMU, která nám bude dělat radost, obzvláštňovat pozitivně neděle, příp. středy a dobíjet nám baterky. Kurvadrát.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 13 kvě 2011, 23:53

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Myslím, že to tak teď cítíme všichni, ta apatie je příšerná... Já mám před státnicema na druhým oboru, končím oborovku, čumim furt na hokej, trocha času se najde na přítelkyni a včera jsem tam s přáteli brouzdal hvozdy, popíjel, navečer ohnil a v noci pil. :-)

Věřím, že léto přinese novou energii, aby jsme zase měli tu ROMU, která nám bude dělat radost, obzvláštňovat pozitivně neděle, příp. středy a dobíjet nám baterky. Kurvadrát.
to ani neni apatie, já jsem regulerně votrávenej. jinak dneska jsem se u hokeje u učil, u fotbalu to fakt nepřichází v úvahu... ale stejně jsem pořád jen otrávenej, žádná radost :lol: :grr:

doufejme, že to letos nějak zdárně dopadne ( :roll: ) a od příštího roku se zas budeme fotbalem bavit

Odpovědět