View Details

Superpohár, Roma-Inter

Coppa Italia

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Re: Superpohár, Roma-Inter

Příspěvekod cambulak » 21 srp 2010, 21:59

pokud bude Perotta nastupovat v zakladni jedenactce tak nemuzeme uspet, ten borec je už za zenitem, zabírá místo lepším.... Inak celkově to byla bída, ale porazili nas vlastní chyby a golman mohl taky neco chytnout, nepodrzel tým ani jednou.... :zed: :zed:
Obrázek
česká fan-site AS ROMA - asroma.cz

FRANCESCO TOTTI: "V těchto barvách jsem se narodil a určitě v nich i ukončím kariéru. Proti Arsenalu jsem musel hrát, i když jsem nebyl stoprocentně fit. Bylo důležité, abych byl na hřišti. Chci poděkovat spoluhráčům za to, jak hráli. Věděli, co znamená oblékat tento dres,"
cambulak
- asroma.cz -
- asroma.cz -

Příspěvekod Pique » 21 srp 2010, 22:19

co měl chytit?
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣
Pique
Official Maggica Roma maniac

Příspěvekod cambulak » 21 srp 2010, 23:09

Pique píše:co měl chytit?

aspon neco...,,
Obrázek
česká fan-site AS ROMA - asroma.cz

FRANCESCO TOTTI: "V těchto barvách jsem se narodil a určitě v nich i ukončím kariéru. Proti Arsenalu jsem musel hrát, i když jsem nebyl stoprocentně fit. Bylo důležité, abych byl na hřišti. Chci poděkovat spoluhráčům za to, jak hráli. Věděli, co znamená oblékat tento dres,"
cambulak
- asroma.cz -
- asroma.cz -

Příspěvekod Pique » 21 srp 2010, 23:19

dobrý argument
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣
Pique

Příspěvekod Carlo » 21 srp 2010, 23:30

Klidi , skvelá poznámka - vo vápne nie je nikto , Totti sa sťahuje pre balóny do hĺbky a rozdáva ich a najčastejšie dneska na Cassettiho , ktorý hral výborne , až na tie jasle od Sneidera . Menez je niekedy na krídle , niekedy podhrot , často ho však vobec nevidieť , dnes sa do hry prakticky nedostal , ale mal tam naike nábehy a prihrávky , ktore mu ale obrana Interu zablokovala . Kto bol dnes zas a znova uplne mimo je Mirko - ono to už prestáva byť sranda , vždy chytí formu na konci sezóny , na začiatku je úplne marný . Nebol nikde , na krídle nebol , ked sa Totti sťahoval neišiel do útoku , já ho nikdy rád nemal za jeho laxný prístup , posledne si ma dosť získal , ale znova akoby sa vracal do starých koľají .... wrm :?

Najväčší problém je stred poľa , pretože tam niesu tvorivý hráči . Daniele bol najhorší na place , nastúpil dnes viac z ľava , Pizzaman šiel do stredu a DDR vôbec nepomáhal obrane , útok je u neho nulový a svojou psychikou ala Totti(ktory dnes šiel príkladom a ako jeden z mála hral do konca , GRANDE) vždy dodrbe akciu nezmyselnou strelou , či prihrávkou(chápaj ten jeho nezmyselný "dloubaček" za obranu(errr , brankárovi do ruky alebo autu) .

Rím je závislý na Pizzarovi , ktorý je po zranený a dnes síce dosť kazil , no s ním má hra koncepciu . Želal som si , aby prišiel bud Brighi alebo Simplicio , Brighi lepší v bránení , Fabio je dobrý v útočení , ale aj Matteo , namiesto DDRho , šiel nútene Pizzaman a na plac šiel Taddei - fajn , hovorím si , že to bude behavé , Ten sa tiež nedostal do hry(narozdiel od Meneza to však prekvapenie nie je) a ešete dodrbal prihravku a padol gol .

cambulak : Perrotta bol dnes rohodne lepsi a platnejší ako DDR , dnes hral viac vzadu a tam je ten pruser , ze mu das trochu tazsiu prihravku a Simo to vacinou strati . Inak so stredom Perrotta - DDR to je na zostup(zlatý Aquilani) .

Obrana dnes dobre , štve ma trochu Riise, za gol pochvala , ale 2.gol bol jeho , Mexes dnes cely zapas koncentrovane , BRAVO PHIL , cassettao som spomínal , SUPER , Juan až na tú 90 minutu , kedy sa niak zabudol to tam totálne držal .

Lobont - som si hovoril , že mohol 3.gol chytiť, ale čo má robiť , ked jeho vlastný hráči posielaju supera do najazdu ?

Asi to nikto nebude čítať , ja si to odošlem , aby som sa k tomu spätne mohol vráátiť , trebars pri dalsej SuperCoppe(i ked neviem kedy tam najblizsie Rim moze byt) !!!!
Carlo
Warren
Warren

Příspěvekod Sushi » 22 srp 2010, 00:37

pěkně jsme to dojebali, jen co je pravda.
lazio merda, porca madonna.
Sushi
= A S R =
= A S R =

Příspěvekod 90210 » 22 srp 2010, 08:57

Bylo to celkem vyrovnany, Vucinic mel vcera den blbec. Mel jsem pocit, ze Inter uz neni tak fyzickej a nema v tom uz tolik navrch (asi proto, ze odesel Viera), ale Rim musi chladnokrevne promenovat, pokud je chce porazit a spis nez hrat otevrenou partii to vic betonovat a hrat na protiutoky. S takovou je ted Rim tym, na ktery opravdu maximalne sedi souslovi "beautiful losers" a me uz to opravdu sere...Ja bych klidne s Interem bral prohru 10x za sebou v lize s tim, ze Inter budou porazet ve finale poharu a superpoharu. Aspon nekdy...

Ani jsem to nevidel cely, hned po 3. golu Interu jsem sel od toho...
90210

Předchozí

Zpět na Italský pohár