Finále, Roma-Inter

Coppa Italia

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Carlo
Warren
Warren

Re: Finále, Roma-Inter

Příspěvek od Carlo » 05 kvě 2010, 18:11

Tá zostava je hodne prekvapivá , minule sme Inter prejeli prave systemom 4-3-1-2 . Inter má silný stred poľa , drží ho a na nich treba ísť rovnakou stretégiou + Rím má Pizarra ktory je kreatívnejší jak všetci 3 v strede Interu . Bude im chybat Sneider , ale tam bude hrať zas Pandev asi :aaaa: . Na to doplatila aj Barcelona , mala len Xaviho , + 2 nekopov v strede a s kridlami sa Inter vysporiada , lebo tí tu loptu nemaju komu dať , ich jednoducho nepustia do zakončenia . Snad sa niečo stane a nastupi aspoň 1 z dvojice Menez-Toni .

FORZA ROMA !

BTW - teraz som si uvedomil , že Inter už hráva 4-2-3-1 , i tak by som na nich al 4-3-1-2 .
Naposledy upravil(a) Carlo dne 05 kvě 2010, 18:16, celkem upraveno 1 x.

klida
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 05 kvě 2010, 18:14

je otázka jestli bude hrát Baloteeli nebo Stankovič
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

90210

Příspěvek od 90210 » 05 kvě 2010, 18:49

Rimu jde o vsechno, Interu ted jde hlavne o CL, o ligu se uz ani nemusi moc snazit. Snad na ne vlitnou podobnym stylem jako pred par lety, kdy tusim doma vyhrali 6:2.

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 05 kvě 2010, 19:54

To mám ale štěstí, že to dávají na SPORT1 a né na SPORT2, bych se zas musel přít s manželkou v obyváku o televizi :mrgreen: Snad na ně naší kucí vylítnou, jako když vypustěj gorily z klece.

Pique

Příspěvek od Pique » 05 kvě 2010, 20:01

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 10 Sneijder; 22 Milito, 9 Eto'o.
A disposizione: 1 Toldo, 25 Samuel, 5 Stankovic, 11 Muntari, 17 Mariga, 27 Pandev, 45 Balotelli.
Allenatore: José Mourinho.

Roma: 27 Julio Sergio; 29 Burdisso, 5 Mexes, 4 Juan, 17 Riise; 16 De Rossi, 7 Pizarro, 20 Perrotta; 11 Taddei, 30 Toni, 9 Vucinic.
A disposizione: 1 Lobont, 13 M.Motta, 22 Tonetto, 33 Brighi, 94 Menez, 10 Totti.
Allenatore: Claudio Ranieri.
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 05 kvě 2010, 20:07

WOW Inter hra s Matrixom a v tejto sezone nie az tak preverenim Cordobom , a navyse Chivuovi to po zraneni tak nejde , toto treba vyuzit . Toni je dobry tah . S Tottim hrame krajsie , ale neefektivne .

cambulak
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cambulak » 05 kvě 2010, 20:31

Já CHCI TOTTIHO !!!! snad se na plac dostane co nejdřív, jinak pojdme všici fandit at tem milánským mrdkám nakopem prdel.......... :sala: :sala: :sala: :sala:
Obrázek
česká fan-site AS ROMA - asroma.cz

FRANCESCO TOTTI: "V těchto barvách jsem se narodil a určitě v nich i ukončím kariéru. Proti Arsenalu jsem musel hrát, i když jsem nebyl stoprocentně fit. Bylo důležité, abych byl na hřišti. Chci poděkovat spoluhráčům za to, jak hráli. Věděli, co znamená oblékat tento dres,"

Pique

Příspěvek od Pique » 05 kvě 2010, 21:39

Jak můžem dostat gol z kontru 1 proti 3?
Mirko dolů

cambulak
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cambulak » 05 kvě 2010, 21:41

Pique píše:Jak můžem dostat gol z kontru 1 proti 3?
Mirko dolů
Nesmysl, dolů musí jít TONI tohle není match pro něj, na hřiště musí jít Totti i Menez jinak dneska nic nevymyslime, Burdisso se musi trochu uklidnit jinak vyleti a musí se víc běhat a napadat..... ono to půjde ale musí se chtít KURVA !!!
Obrázek

FRANCESCO TOTTI: "V těchto barvách jsem se narodil a určitě v nich i ukončím kariéru. Proti Arsenalu jsem musel hrát, i když jsem nebyl stoprocentně fit. Bylo důležité, abych byl na hřišti. Chci poděkovat spoluhráčům za to, jak hráli. Věděli, co znamená oblékat tento dres,"

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 05 kvě 2010, 21:43

Toni hra dobre , nema mu kto nahrat , to iste Vucinic , ja by som dal Meneza namiesto Taddeia a zmenil na 4-3-1-2 , Tottiho dal neskor a unahlene by som vystriedal jedneho z Burdisso/Mexes a dal tam Mottu .

FORZA ROMA !

Pique

Příspěvek od Pique » 05 kvě 2010, 21:45

Nebo Pizarro dolů. Jde vidět že není fit, nekope ani standartky a není moc ve hře

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 05 kvě 2010, 21:46

Pique píše:Nebo Pizarro dolů. Jde vidět že není fit, nekope ani standartky a není moc ve hře
Pizarro už proti Samp hral zle , ale jeho by som nechal , ked tam je vždy je niaka nadej , že sa to otočí .

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 05 kvě 2010, 22:52

Tak a je to tu , dúfam že Vám to všetkým otvorí oči , alebo nie ?

Jasné , podpisuj me si Taddeiov , Perrottov a spol. dajme im nie 4 ale rovno 6 ročné zmluvy , nech aj na vozíku budú môcť hrať . To už sú len hráči , ktorý Rím vytiahnu . Ked sa niečo nezmení , AS buducu sezonu padne , možno túto vyhrá Scudetto , ale buducu sezonu sa udrie o hubu ak nenastane velka obmena kadra .

A najväčšie sklamanie kto iný ako - "2 najväčšie ikony Ríma , 2 hráči , ktorí dávajú na ihrisku všetko " . Ano DDR a Totti .

DDR za cely zaúpas nič , nespravi jedinu dobru vec , jedine co robi je , ze fauluje a primieša sa do bitky .

A absolutny aplaux zasluzi Nas skvely kapitan Totti , ktory sa zase vyfarbil .Co je dobre na tom, ze podpisal zmluvu na dalsich 5 rokov , ked teraz ledva chodi ?! .

Tato sezona sa haluzne ukopala , je naivne si mysliet, ze buduca bude rovnaka , ci este lepsia .

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 05 kvě 2010, 22:54

Tohle se už fakt nedá, údělem fanouška Říma je asi prostě trpět, sezona začne jako noční můra, že by člověk byl ve finále rád za EL, pak ovšem proběhne zmrtvýchvstání, kdy si člověk říká, že to nemůže vydržet věčně a pořád radši krotí euforii a když podlehne, tak vzápětí ho kluci/smůla/rozhodčí/zkrátka prostě cokoliv zase vrátí pěkně na zem... :zed:

Francesco dneska bez diskuzí palec dolů, myslel jsem, že tohle už má za sebou :think:

cambulak
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cambulak » 05 kvě 2010, 23:04

Totti už to prostě neunesl, nehral od zacatku a videl ze to byla chyba, pak nastoupil snazil se, nehral spatne, a kdyz videl tu debilitost hracu interu a nemohoucnost rozhodciho proste dostal zkrat, to se stava kazdymu, je fakt ze uz je dost zkusenej na to aby tohle delal, ale stava se......

Ale hlavne me sral Motta, co je platny ze beha dopredu a podporuje u tok kdyz vsechno skonci jeho spatnou prihravkou, za CELY!! zapas nedal centr na chlapa, Jinak DDR at se jde vysrat, absolutne mimo, libil se mi Menez kterej tam mel byt od zacatku... je to skoda, ale takhle se o pohar nebojuje, alespon z meho to bylo od nekterych laxní

sem nasranej chtěl sem pohár, letos to bude asi zase sezona bez trofeje.......... :zed: :zed:
Obrázek

Odpovědět