Semifinále II. zápas, Roma-Lazio

Coppa Italia

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Re: Semifinále II. zápas, Roma-Lazio

Příspěvek od Bones » 05 dub 2017, 21:17

Po druhým gólu jsem vypnul. Je to velmi slabá útěcha, ale jsem alespoň rád, že to podle výsledku nezabalili, nebo to neskončilo nějakou ostudou s vyloučenýma ala Porto (byť ta Paredesova kosa hned po prvním gólu sváděla k tomu, že frustrace propukne). Stejně jako s Lyonem byl základ neinkasovat a bohužel se to stejně tak nepovedlo. Dva osudně tragické první zápasy. :zed:

Druhý místo je must, takže je zatraceně o co hrát, bez jistoty LM v kapse nechci letní mercato vidět. Co to udělá víme z letoška. Čímž se podle mě dostáváme i k tématu Špalek. Jednak je patrně nasranej (a dle mého oprávněně) na vedení a Sabu s tím, co mu připravili s ohledem na ambice, o kterejch v Římě tradičně rádi mluví všichni počínaje uklízečkou. Letošní treble byl obzvláště povedená fantazie. Jednak to vypadá, že se moc nekámoší s naším "co by letadlem 8 hodin doletěl" šéfem. A v neposlední řadě je otrávenej z novinářů, za což si jistě může trochu i sám, ale teď už s provokováním asi jen tak neskončí. Nechat ho jít by byla dle mě veliká chyba.

Za sebe doufám, že:
a) urveme druhé místo co nejdříve
b) nebude prodán víc než jeden z dvojice Rudiger - Kostas a hlavně zůstane Radja (na prachy bych klidně použil Paredese)
c) Luciano ve spolupráci s novým sportovním ředitelem najde společnou řeč a zůstane
d) tým před příští sezonou se nebude řešit na konci přestupáku

EDIT: Z Manciniho bych se asi pos*al... http://www.football-italia.net/100685/r ... ct-mancini :grr: :twisted:

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 06 dub 2017, 12:11

neexistuje

:bum: :bum: :bum:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 06 dub 2017, 15:09

Manciniho snad nedovedou, to je nepřijatelný snad pro všechny strany.

Odpovědět