View Details

Čtvrtfinále, Roma-Fiorentina

Coppa Italia

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Re: Čtvrtfinále, Roma-Fiorentina

Příspěvekod Maritazzi » 04 úno 2015, 21:11

Jenže to neni Ljajičova chyba, že Rudi zkouší měnit systém, když hrál Ljajič zleva, tak hrál letos snad vždycky dobře a čistě dle výkonnosti neni pátej, ale při nejhoršim druhej. Sympatickej bejt nemusí, ale on nás zatím dost zachraňuje. Vzhledem k tomu, že Doumbia vezme teď spíš prostor Francemu, tak je Ljajič pořád hráč do základu., nevím co jinýho by měl dokazovat.
Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvekod PsYchr » 04 úno 2015, 21:41

A Ljajovi může vzít místo Ibarbo... Teď se bavíme o výkonnosti, přitom pořádně ani nevíme jak budou Žerv, Ibarbo a Doumbia hrát a koho bude Rudi upřednostňovat. Může se taky stát, že do konce sezony odehraje 5 zápasů a jakej byl.
Já nechci nijak shazovat jeho výkony, že je to hráč do základu je teď jistota a do TOP 3 patří, jen mi nepřijde, že to je tim, že by byl Ljajo tak kvalitní hráč, ale spíš tim, že jeho výkony v tom, co hrajou ostatní, dost vyniknou. Loni by s těmahle výkonama nepatřil ani do TOP 5 a myslim, že by Saba byl schopnej v létě přitáhnout hráče, kterej by mohl bejt v TOP 3 i loni a pokdu by to mělo bejt na jeho úkor, tak mi to trhat žíly nebude.
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)
PsYchr
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac

Příspěvekod pasta » 04 úno 2015, 22:54

to ze mame par hracu zranenych a dalsi dva jsou na af.poharu neznemena ze ti kteri nastoupi misto nich budou na hristi bez pohybu a zajmu hrat fotbal :aaaa: ti maji ukazat a bojovat o zaklad :evil: ano ta kvalita chybi,ale kurva tak tam dam srdicko bojovnost nasazeni :think: a to nasi hraci nemaji od toho je trener at jim domluvi zmrda atd :zed: :zed: :zed: a psat o tom ze kazdy je posrany jit do 16cky nemyslim nejakou mladou devku ale tam kde se utoci a ne hazet to zpet na pulku ba co vic az ke golmanovi nema cenu :roll: :roll: :roll: to proste neni fotbal to je humus :zed: :zed: :zed: jsem otraveny co predvadime kde je Zdena Zemanu tam to byl aspon kolotoc :lol: :lol: :lol:
pasta
Člen realizačního týmu
Člen realizačního týmu

Předchozí

Zpět na Italský pohár