Náměty, pochvala, kritika, ohlasy

Veškerá diskuze o webu www.asroma.cz.

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Odpovědět
Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: Náměty, pochvala, kritika, ohlasy

Příspěvek od Sushi » 31 kvě 2013, 12:56

já vám kluci fandim, ale bohužel vám nepomůžu... můžu sdílet člínky na fb, to jo :mrgreen:
lazio merda, porca madonna.

Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od Francesco Totti AS » 01 čer 2013, 01:51

Byla by škoda v tom nepokračovat. Když už nic, tak aspoň ty souhrny pozápasový, ty máš fakt dobrý. To si vždycky rád přečtu :wink:
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 01 čer 2013, 14:02

scr píše:Tak domena je opet prodlouzena, jen koukam, ze nejak vazne aktualizace webu :)
Už je to skoro půlrok, co jsem Ti psal o ty údaje, že potřebuji něco doupravit :)

Jinak co se týče webu, až budu mít konečně ty údaje, tak bych to dosti zobecnil. Třeba ne žádný velký statistiky ze zápasů a tak, prostě stačí př. Roma - Napoli 2:1, hotovo šmitec. Komentáře v podpobě těch FB, žádný registrace (kromě redaktorů apod.), žádný profily, zbytečný. Prostě to celkově zobecnit. Nejdůležitější je obsah. Souhrny jsou dobrý, ale lidi třeba určitě zajímají interní záležitosti a hlavně teď v období přestupů, nějaký rozhovory, spekulace (jo jsou na hovno, ale člověk si to vždycky rád přečte). Když se tohle nedá dohromady, tak upřímně, nevidím to v dobrém světle. Nedostatek psaní byl vždy ten důvod, proč ten web zkolaboval. Koukal jsem, že je tu několik nových tváří, tak třeba by pomohl někdo z nich.

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 01 čer 2013, 14:30

Jenže jak řikám, za prvé se tříští zájmy s fórem, není nás tolik a lidi nebudou psát dvakrát tu samou věc - jednou na web a jednou sem, za druhý web je prostě pomalej oproti facebooku nebo napsání infa na fórum. Mě to spíš napadlo dělat formou blogu, víc názorový - ale tam když nemáš zpětnou reakci, tak tě to zákonitě nebaví.
Naposledy upravil(a) Maritazzi dne 01 čer 2013, 15:14, celkem upraveno 1 x.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 01 čer 2013, 15:02

Maritazzi píše:Jenže jak řikám, za prvé se tříští zájmy s fórem, není nás tolik a lidi nebudou psát dvakrát tu samou věc - jednou na web a jednou sem, za druhý web je prostě pomalej oproti facebooku nebo napsání infa na fórum. Mně to spíš napadlo dělat formou blogu, víc názorový - ale tam když nemáš zpětnou reakci, tak tě to zákonitě nebaví.
s tímhle souhlasím.

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 01 čer 2013, 21:10

To není ale žádná novinka, že se to kříží s fórem, vždyť s tímhle faktem se do toho šlo už před lety, že nějakej web bude. Bohužel ti pisálci, co psali ze začátku jsou dead bez odezvy, zřejmě je to přestalo bavit. Porovnávat obsah zde na fóru s obsahem na webu nemůžeš, protože oba mají jiné návštěvníky a přestože lidi o tomhle fóru ví, tak sem nechodí nebo se tu nezdržují a právě pro ně by ten obsah na webu byl, jelikož když nepočítám nějaké sdílení na soc.sítích, tak čistě má web o dost větší návštěvnost než fórum. To, že lidi nekomentují obsah, tak z toho plynou dvě věci: buď jsou líní nebo je to nezaujalo. Že je Facebook rychlejší, no a? Vždycky je lepší si zajít na nějakej web si o tom přečíst něco více. Kolikrát mám chuť s tím praštit, ale odrazuje mě to, že stránky jinejch klubů fungujou stabilně a je o ně zájem. Jo mají více fanoušků, určitě, ale třeba jsem sledoval vývoj webu Atletico Madrid, jak začínali ještě nedávno na blogu. Dnes mají pravidelně aktualizovaný web s 1000+ fanoušků. Čekal jsem, že něco podobného se povede konečně i nám.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 02 čer 2013, 04:37

Skeči píše:To není ale žádná novinka, že se to kříží s fórem, vždyť s tímhle faktem se do toho šlo už před lety, že nějakej web bude. Bohužel ti pisálci, co psali ze začátku jsou dead bez odezvy, zřejmě je to přestalo bavit. Porovnávat obsah zde na fóru s obsahem na webu nemůžeš, protože oba mají jiné návštěvníky a přestože lidi o tomhle fóru ví, tak sem nechodí nebo se tu nezdržují a právě pro ně by ten obsah na webu byl, jelikož když nepočítám nějaké sdílení na soc.sítích, tak čistě má web o dost větší návštěvnost než fórum. To, že lidi nekomentují obsah, tak z toho plynou dvě věci: buď jsou líní nebo je to nezaujalo. Že je Facebook rychlejší, no a? Vždycky je lepší si zajít na nějakej web si o tom přečíst něco více. Kolikrát mám chuť s tím praštit, ale odrazuje mě to, že stránky jinejch klubů fungujou stabilně a je o ně zájem. Jo mají více fanoušků, určitě, ale třeba jsem sledoval vývoj webu Atletico Madrid, jak začínali ještě nedávno na blogu. Dnes mají pravidelně aktualizovaný web s 1000+ fanoušků. Čekal jsem, že něco podobného se povede konečně i nám.
i s tímhle se dá souhlasit... napadá mě jen: skeči, máme zajít na to pivko :wink:

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 02 čer 2013, 10:20

Sushi: určitě...mám teď docela fofr s prací, vracím se ze Smíchova až pozdě večer...Ty máš beztak teď někdy státnice? Nebo jak to más vůbec s tou školou? :mrgreen:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 02 čer 2013, 19:49

už jsem to dodělal :Ok:

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 08 čer 2013, 15:13

Tady je problém v tom, že to forum bylo tak nějak dřív... Nabylo popularitu v době, kdy kloudnej web nebyl a už jsme na něj zvyklí. Je to tu aktuální, každej hned co se něco doví, to sem střelí, komunikace je vynikající, prostě už jsme tu tak nějak "doma"...
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 08 čer 2013, 18:31

fórum a web jsou dvě uplně odlišný věci...

pokud to chcete nějak spojit, i když nevim jestli se to může chytit, můžete dycky otevřít topik tady a na web dát odkaz sem, ale v rámci zjednodušování mi přijde lepší to komentování přes fb, jak to je teď skoro všude... lidi jsou líný.

mě to tak teda neba, ale jednodušší to je

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 22 črc 2013, 23:19

Takže prvně (po dlouhé době), Sushi, gratuluji k dokonání učení v tý zajebaný škole, ať se Ti líbí magisterský život popř. dále doktorský. Ještě jednou, GRATULUJI!!!

Dále k webu...Za měsíc a pár dní začíná další sezóna, takže do té doby by to chtělo mít web po rekonstrukci, mohu li to takto nazvat.

Koukám, že tu přibylo pár nových členů, tak bych chtěl opět žádat o pomoc v podobě obsahu. Preview a souhrny psal Maritazzi, ale bylo by dobrý mít na tuto pozici ještě jednoho člověka, kdo by psal před-zápasové a po-zápasové souhrny, protože Dan taky třeba nebude někdy moci. Jelikož je to CZ+SK web, co takhle někdo ze sousedního Slovenska s dobrým pravopisem? Jinak jako je to fuk.

Byl by někdo ochoten pravidelně přispívat krátkými expres zprávami?

Byl by někdo ochoten psát pravidelně články (překlad z jiných ang + it webů o AS Roma) jako např. novinky, rozhovory apod?

Vy co jste mi psali už v minulosti, že byste rádi, ale z nějakého důvodu ne a ne, vy mi nepiště :mrgreen: Leda byste změnili názor. Hledám opravdu jen lidi, na které je spolehnutí, a kteří chtějí předávat informace o klubu dále těm, kteří si je nechají nosit na zlatém podnose.

Díky za váš čas

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 22 črc 2013, 23:54

Nějaký názorovky a zápasy klidně dál dělat budu. Překlady a expresky se mi dělat nechtěj.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 črc 2013, 08:38

Dík skeči :wink:

jinak good luck s webem, doufám, že se někdo ozve :sala:

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 23 črc 2013, 12:27

Skeči píše:
scr píše:Tak domena je opet prodlouzena, jen koukam, ze nejak vazne aktualizace webu :)
Už je to skoro půlrok, co jsem Ti psal o ty údaje, že potřebuji něco doupravit :)

Jinak co se týče webu, až budu mít konečně ty údaje, tak bych to dosti zobecnil. Třeba ne žádný velký statistiky ze zápasů a tak, prostě stačí př. Roma - Napoli 2:1, hotovo šmitec. Komentáře v podpobě těch FB, žádný registrace (kromě redaktorů apod.), žádný profily, zbytečný. Prostě to celkově zobecnit. Nejdůležitější je obsah. Souhrny jsou dobrý, ale lidi třeba určitě zajímají interní záležitosti a hlavně teď v období přestupů, nějaký rozhovory, spekulace (jo jsou na hovno, ale člověk si to vždycky rád přečte). Když se tohle nedá dohromady, tak upřímně, nevidím to v dobrém světle. Nedostatek psaní byl vždy ten důvod, proč ten web zkolaboval. Koukal jsem, že je tu několik nových tváří, tak třeba by pomohl někdo z nich.

aha sory jsem cetl az ted, jsem na to asi nejak zapomel...dodam behem dneska
Forza Roma!!

Odpovědět