Daniele De Rossi

Tutti i giocatori della Maggica. Od Alissona až po Ündera.

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Francesco Totti AS
Official Maggica Roma maniac

Re: Daniele De Rossi

Příspěvek od Francesco Totti AS » 16 kvě 2019, 14:31

Mi řekni kdo to teď bude chtít vzít?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 16 kvě 2019, 14:33

Francesco Totti AS píše:
16 kvě 2019, 14:31

Serse Cosmi
nebo možná ten wonderkouč Semplici, co vytáhl nahoru SPAL
Desátej flek. Jedem.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 16 kvě 2019, 14:35

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
Francesco Totti AS píše:
16 kvě 2019, 14:31

Serse Cosmi
nebo možná ten wonderkouč Semplici, co vytáhl nahoru SPAL
Desátej flek. Jedem.
Přesně tyhle dvě jména mě napadli jako první Obrázek jdeme cestou AC Milan, čili hluboko do prdele

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 16 kvě 2019, 15:24

danko10 píše:
16 kvě 2019, 11:17
Sushi píše:
16 kvě 2019, 00:25
takhle v prdeli jsme podle mě nebyli ani pod rosellou, jako jsme teď
A co ten pesimizmus zrazu?
tak, dokud byly problémy fotbalovýho rázu, tak je to jedna věc
tohle v celý nahotě ukázalo, že vedení je cirkus a šéfuje tomu ten kokot baldini z londýna

dneska vylezlo audio z whatsappu, kde ddr mluví o tom, že mu řekli šmitec, on jim řekl hm, já bych klidně hrál třeba za 100 tisíc na zápas, co odehraju to odehraju, atd. prej pak jel domu a za 40 minut mu volal ten fienga, že to řekl pallottovi a že prej ať to teda poděpíše, když takhle.

dani mu na to řekl, že teď už ne a ať jdou do prdele

smutný, jak lze taky vést klub

a jaký budou dopady tohodle, to bude taky zábava sledovat, počínaje sháněním trenéra a jakýchkoli posil, který se k nám nepohrnou, nemluvě o tom, že ani peněz jim moc nenabídneme
lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 16 kvě 2019, 16:00

neuvěřitelný
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 16 kvě 2019, 17:26

https://www.vocegiallorossa.it/primo-pi ... H4FwyAcrXs

Řím to se smlouvou na jendotlivý zápasy popřel...

90210

Příspěvek od 90210 » 16 kvě 2019, 19:08

Tohle je opravdu dno, IMHO je na tom ted AS nejhur za celou dobu, co mu fandim, totalni rozklad, chaos a zmar. Jo a Lazio dalsi trofej a maji sanci na superpohar...

Situaci kolem Tottiho se z myho pohledu jeste zvladla, i kdyz to odnesl Spalletti, ale Tottimu bylo 40 a vykonnost uz fakt nemel. Chtel jsem, aby skoncil a nikde jinde uz nehral, kdezto DDR ma sale vykonnost a je to ikona a lidr. Podle me to ale Palotta a celej ten americkej investicni fond uz vzdal pred nekolika mesici kvuli stadionu. Snazili se, ale tvrde narazili. Ostatne postavit dnes velky stadion neni jen tak a to nikde v civilizovanym demokratickym svete, specialne kdyz na to investor chce vyuzit penize danovych poplatniku, coz je nas pripad a ted se usilovne snazi AS prodat za cenu co nejmensich ztrat, idealne aby jeste neco vydelali, protoze plan byl postavit stadion, hrat kazdy rok o titul a nakonec to cely prodat za cenu velkoklubu nejakym investorum z 3.sveta, ale spis to vidim, ze to prodaji tomu kretenovi, co vlastni Sampdorii a posilal k nam s velkou pompou Schicka.

Pallotta neni klasickej klubovej prezident, kterymu na tom zalezi a ma to jako baby project, do kteryho sype prachy, ale jen zastupuje ten fond. Fotbalu a specialne pak calciu jako spravnej American vubec, ale fakt vubec nerozumi a je to videt a to bezvladi vyustilo v celou tuhle saskarnu. Prostredi Rima je specificky a timto stylem rizeni meli spis koupit nejakej tym v PL. Problem je v tom, ze se krome prvni extremne neuspesny sezony najelo na vyprodejovej model, tzn. bez sance na vetsi uspech, naopak jsme postavili osu tymu, kterej je ted 2x po sobe ve finale CL. Dostali jsme 120 mega, mame z nich Nzonziho s Olsenem, tedy hovno a Liverpool je ted na koni. Za Sensi to bylo podobny, ale meli jsme Tottiho a par dalsich hracu, coz ted uz nemame.

Za rok jsme neprodlouzili zadnyho hrace, v zime nikdo neprisel a v lete odejde Manolas za smesnych 36 a Pellegrin za smesnych 30, zatimco hraci jejich kvalit se bezne toci za dvojnasobek.

BTW web chiesaditotti.com, kam obcas chodim, coz je jakysi pozustatek tehdejsiho theoffside webu, delaj prave Amici. Kdysi jsem to s nimi uz vzdal, protoze jsem nabyl pocit, ze fotbal znaji akorat tak z parniku - tehdy tam mocne hypovali Aquilaniho a prodavali Pizarra - a ted tam ti stejni sasci kazdej druhej prispevek venujou zenskymu fotbalu, protoze takhle vidi Amici fotbal. Je to zenskej univerzitni sport, chlapi sice nesplnili plan, ale hlavne ze jsme zalozili uspesnej zenskej mancaft ty vole...

HugoBoss27
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od HugoBoss27 » 16 kvě 2019, 21:58

Nechápu,jak si někdo může myslet,že teďka vedení přiletí se smlouvou a Daniele na ni čeká a řekne že děkuji ....je to krutá realita a není to prodejná.....
Chtělo se mi brečet ,když řekl tifosi že pokud chtějí ,skončí a nepujde jinam....je to král :danko:
27

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 17 kvě 2019, 00:25

90210 píše:
16 kvě 2019, 19:08
Tohle je opravdu dno, IMHO je na tom ted AS nejhur za celou dobu, co mu fandim, totalni rozklad, chaos a zmar. Jo a Lazio dalsi trofej a maji sanci na superpohar...

Situaci kolem Tottiho se z myho pohledu jeste zvladla, i kdyz to odnesl Spalletti, ale Tottimu bylo 40 a vykonnost uz fakt nemel. Chtel jsem, aby skoncil a nikde jinde uz nehral, kdezto DDR ma sale vykonnost a je to ikona a lidr. Podle me to ale Palotta a celej ten americkej investicni fond uz vzdal pred nekolika mesici kvuli stadionu. Snazili se, ale tvrde narazili. Ostatne postavit dnes velky stadion neni jen tak a to nikde v civilizovanym demokratickym svete, specialne kdyz na to investor chce vyuzit penize danovych poplatniku, coz je nas pripad a ted se usilovne snazi AS prodat za cenu co nejmensich ztrat, idealne aby jeste neco vydelali, protoze plan byl postavit stadion, hrat kazdy rok o titul a nakonec to cely prodat za cenu velkoklubu nejakym investorum z 3.sveta, ale spis to vidim, ze to prodaji tomu kretenovi, co vlastni Sampdorii a posilal k nam s velkou pompou Schicka.

Pallotta neni klasickej klubovej prezident, kterymu na tom zalezi a ma to jako baby project, do kteryho sype prachy, ale jen zastupuje ten fond. Fotbalu a specialne pak calciu jako spravnej American vubec, ale fakt vubec nerozumi a je to videt a to bezvladi vyustilo v celou tuhle saskarnu. Prostredi Rima je specificky a timto stylem rizeni meli spis koupit nejakej tym v PL. Problem je v tom, ze se krome prvni extremne neuspesny sezony najelo na vyprodejovej model, tzn. bez sance na vetsi uspech, naopak jsme postavili osu tymu, kterej je ted 2x po sobe ve finale CL. Dostali jsme 120 mega, mame z nich Nzonziho s Olsenem, tedy hovno a Liverpool je ted na koni. Za Sensi to bylo podobny, ale meli jsme Tottiho a par dalsich hracu, coz ted uz nemame.

Za rok jsme neprodlouzili zadnyho hrace, v zime nikdo neprisel a v lete odejde Manolas za smesnych 36 a Pellegrin za smesnych 30, zatimco hraci jejich kvalit se bezne toci za dvojnasobek.

BTW web chiesaditotti.com, kam obcas chodim, coz je jakysi pozustatek tehdejsiho theoffside webu, delaj prave Amici. Kdysi jsem to s nimi uz vzdal, protoze jsem nabyl pocit, ze fotbal znaji akorat tak z parniku - tehdy tam mocne hypovali Aquilaniho a prodavali Pizarra - a ted tam ti stejni sasci kazdej druhej prispevek venujou zenskymu fotbalu, protoze takhle vidi Amici fotbal. Je to zenskej univerzitni sport, chlapi sice nesplnili plan, ale hlavne ze jsme zalozili uspesnej zenskej mancaft ty vole...
Tohle je opravdu dno, IMHO je na tom ted AS nejhur za celou dobu, co mu fandim, totalni rozklad, chaos a zmar
-souhlas

Situaci kolem Tottiho se z myho pohledu jeste zvladla, i kdyz to odnesl Spalletti, ale Tottimu bylo 40 a vykonnost uz fakt nemel
-NE

DDR ma sale vykonnost a je to ikona a lidr
-ano

specialne kdyz na to investor chce vyuzit penize danovych poplatniku
-what???

spis to vidim, ze to prodaji tomu kretenovi, co vlastni Sampdorii a posilal k nam s velkou pompou Schicka
-to je řádově možný

pallotta není klasickej fotbalovej prezident, ale problém sedí v londýně, dokonce i ranieri to de facto řekl na tiskovce (že o DDR se rozhodlo v bostonu a londýně). tzn baldini, kdyby někdo nevěděl

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 17 kvě 2019, 10:04

Ten Baldini co to tady rozesral už za Sabatiniho, pak se uklidil někam do Tottenhamu nebo kam a pak se vrátil k nám?

Měl by viset

HugoBoss27
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od HugoBoss27 » 17 kvě 2019, 10:22

De Rossi přitom v dobách největší slávy mohl z AS párkrát odejít, v létě 2013 vypadaly velmi vážně námluvy s Manchesterem United, ale italský reprezentant z jednání nakonec vycouval.

„A udělal jsem dobře,“ uznával nedlouho poté. „Mít na sobě římský dres ve mně vyvolávalo spoustu emocí, které sílily, když jsem řešil možný přestup. Nastupoval jsem se slzami v očích, říkal jsem si: tohle by mohl být můj poslední zápas na Stadio Olympico... Zjistil jsem, že bez Říma nemůžu žít.“ idnes.cz

:core:
27

HugoBoss27
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od HugoBoss27 » 23 kvě 2019, 11:04

Screenshot_2019-05-23-10-57-11-428.jpeg
Naposled
27

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 23 kvě 2019, 11:13

Ty dresy to je normálně na žalobu

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 23 kvě 2019, 12:18

HugoBoss27 píše:
23 kvě 2019, 11:04
Screenshot_2019-05-23-10-57-11-428.jpeg

Naposled
Co to zas kurva je? Vymejšlí hrozný pičoviny.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 kvě 2019, 14:45

zezadu je to fakt bída, zlatej předek

Odpovědět