Schick

Tutti i giocatori della Maggica. Od Alissona až po Ündera.

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
danko10
Official Maggica Roma maniac

Re: Schick

Příspěvek od danko10 » 29 srp 2017, 22:21

To je fakt. Keď bude napiču, Rím zaplatí len 29 miliónov. No povedz? To je nejaké minca? :mrgreen:

Edit: Teda vlastne 34. Ale to je furt na pohodu. :Ok:
Obrázek

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 29 srp 2017, 22:48

Nejsem velkej matematik, tak jsem to fakt nepřepočítával. Agostino píše 23, danko 29 (34). Jasně, tak ani tak to není málo, ale odpovídá to dnešnímu trhu, to se nedá nic dělat. Je to rozdělený do několika let, je tam obrovská výkonnostní bonusová složka, žádných 31 na stůl. Snad to nebude úplnej provar.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 29 srp 2017, 23:55

četl jsem i jiný cifry, až k 42 mln, rozložený do vela let

vyskočil na mě na fb z týhle stránky tenhle vycházející čapoun českýho komentátorskýho nebe, s videem o schickovi u nás

https://www.facebook.com/Prazaofficialc ... =2&theater

já ho vlastně neznám, viděl jsem s ním jedno video potom, co byl ve studiu čt se šmícou (což jsem neviděl), kde hodnotil vlastní vystoupení a nejvíc mě zaujalo, že řekl asi 700x "kámo"

ale třeba někoho ba... enjoy

edit:
hm, už mě sere, po 15 minutách :lol:
lazio merda, porca madonna.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 30 srp 2017, 00:32

"Řím nemá nikoho za Džeka"

dopiče, títo odborníci :skod:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 30 srp 2017, 00:37

btw, určitě pamatujete video kolarova, když přišel... i schick dostal výborný :lol:

https://twitter.com/ASRomaEN/status/902546975681388544

upozorňuju, jde o ofiko profil

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 30 srp 2017, 00:40

"Perotti je pro Schickiho příma konkurence"... "Perotti dlouhodobe nenaplnuje potenciál"

ty vole, super to je

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 30 srp 2017, 07:25

znalci
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

HugoBoss27
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od HugoBoss27 » 30 srp 2017, 07:36

Sushi píše:četl jsem i jiný cifry, až k 42 mln, rozložený do vela let

vyskočil na mě na fb z týhle stránky tenhle vycházející čapoun českýho komentátorskýho nebe, s videem o schickovi u nás

já ho vlastně neznám, viděl jsem s ním jedno video potom, co byl ve studiu čt se šmícou (což jsem neviděl), kde hodnotil vlastní vystoupení a nejvíc mě zaujalo, že řekl asi 700x "kámo"

edit:

Do p.č. co to je za týpka :roll: za to jako něco má?No co se na tom netu děje *omg* viděl jsem 2min a musel sem vypnout..."Šiky" :lol:
27

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 30 srp 2017, 09:50

:lol:

já jsem viděl nakonec to video tak do dvou třetin, no je to zábava :mrgreen: tehdy jsem viděl to o ČT, tam jsem pochopil, že jde o youtubera, kterej se zabývá fotbalem, mluví o fotbale - relativně inteligentně na místní poměry - a lidi na to koukaj a poslouchaj to. nejspíš děti, samozřejmě. pochybuju, že by mu někdo nad 20 let visel na rtech. samozřejmě když začne konkrétně o týmu, kterej my sledujeme tak moc, musí mít mezery a plete se. na druhou stranu má docela přehled tak nějak zevrubně vzato, na to kolik toho zná, respektive sleduje, i o Římu něco ví. pak jsem se dočetl ještě, že rozjíždí nějakej časák a napsal knihu o mourinhovi :mrgreen:

no, mně vadí spíš jak se vyjadřuje a tváří, mluví jak hotentot, megadoporučuju a kámo a u mě jasnej pátej šuplík
:peta:

ale na druhou stranu klobouk dolů, začal někde na youtube a otravavoval jistě lidi přes fb stránky a dostal se tak (aspoň pro jednou, zatim) až do televize. a je schopnej vést hodinu monolog a někdo mu na to i kouká.

osobně, takovým tim slizkým hate-způsobem jsem schopnej to poslouchat, tak jako třeba sleduju pořad toho kokota luďka staňka nebo teď zrovna rozhovor s ringo čechem, co mi jede do sluchátek :mrgreen:

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 30 srp 2017, 16:27

Sushi píše:četl jsem i jiný cifry, až k 42 mln, rozložený do vela let

edit:
Já to nevydržel ani 5 minut...

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 30 srp 2017, 17:06

I don't blame you

:mrgreen:

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 30 srp 2017, 17:31

Monchi: “Where will Schick fit into the team? I won’t say anything about the tactical side of things, I give the Coach the best players I can and then he thinks about that kind of thing.”

Neviem neviem, ci by aj Monchi nemal rozmyslat, kde zapadne nejaky hrac, hlavne ak ma trenera, ktory hral v podstate vzdy ten isty system. Vzhladom k tomu, ze na hrote vie zahrat aj El Sharaawy, je nam podla mna jeden z dvojice Defrel/Schick zbytocny a timu chyba prave kridlo. Aj ked mozno na to prave kridlo pocitaju hlavne s Florenzim a ten Turek tiez nevyzera beznadejne...

Nadej na pozitivnu sezonu tam predsa len je, ale strasne dolezite budu najblizsie dva zapasy vonku na Sampdorii a doma proti Atleticu Madrid (po tazkej domacej prehre s Interom a naslednej repre pauze), no a potom zdravotny stav a forma po navrate u trojice Florenzi/Karsdorp/Emerson.

Ak by sme zvladli to kombo Sampdoria - Atletico, tak potom nas cakaju este dve klucove komba liga - liga majstrov, a to najprv v oktobri doma Napoli - vonku Chelsea a potom v novembri doma lazio - vonku Atletico.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Mick » 30 srp 2017, 20:03

Agostino píše:Monchi: “Where will Schick fit into the team? I won’t say anything about the tactical side of things, I give the Coach the best players I can and then he thinks about that kind of thing.”

Neviem neviem, ci by aj Monchi nemal rozmyslat, kde zapadne nejaky hrac, hlavne ak ma trenera, ktory hral v podstate vzdy ten isty system. Vzhladom k tomu, ze na hrote vie zahrat aj El Sharaawy, je nam podla mna jeden z dvojice Defrel/Schick zbytocny a timu chyba prave kridlo. Aj ked mozno na to prave kridlo pocitaju hlavne s Florenzim a ten Turek tiez nevyzera beznadejne...

Nadej na pozitivnu sezonu tam predsa len je, ale strasne dolezite budu najblizsie dva zapasy vonku na Sampdorii a doma proti Atleticu Madrid (po tazkej domacej prehre s Interom a naslednej repre pauze), no a potom zdravotny stav a forma po navrate u trojice Florenzi/Karsdorp/Emerson.

Ak by sme zvladli to kombo Sampdoria - Atletico, tak potom nas cakaju este dve klucove komba liga - liga majstrov, a to najprv v oktobri doma Napoli - vonku Chelsea a potom v novembri doma lazio - vonku Atletico.
:Ok:
Jasne že by mal rozmyšlat aj on.
To čo povedal Monchi je poriadny alibizmus.
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 31 srp 2017, 15:00

https://www.facebook.com/vocegialloross ... 635097863/

ty taloši jsou uplně šílený :mrgreen: chudák jak neví, co má dělat :lol:

Francesco Totti AS