View Details

EL odveta: Roma-Villareal

Champions League, Europa League

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Re: EL odveta: Roma-Villareal

Příspěvekod Mick » 24 úno 2017, 13:30

Carlo píše:úplne super chytáme ten los. Najprv Villareal, aj napriek tomu výsledku to bol jeden z naťažších možných súperov, a teraz Lyon, ktorý sa zdá byť vo forme... Ten Villareal mi nevadil, chcel som, aby sme niekoho silného vyklepli, ale dúfal som teraz, v trošku lahší los, najmä keď si pozrem mená ostatných tímov.

Mick píše:Aspon to určite bude v tv pritom ake dvojice vylosovali

Menčák dostal koho? Fc Černobyľ? Dajú určite to

No je pravda že STV da Angličanov ked hraju s kymkolvek ale na Nova Sport aspon ratam že to bude
Obrázek
Mick
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvekod 90210 » 24 úno 2017, 13:55

Do prdele uz! Takhle nasranej uz jsem dlouho nebyl.
90210
Official Maggica Roma maniac

Příspěvekod danko10 » 24 úno 2017, 13:59

Ak Rím reálne pomýšľa na úspech, tak jediný rozdiel je v tom, že ich musia zostreliť teraz a nie v ďalšom kole.
Ak nás rozbijú na prach, stalo by sa to aj o mesiac, po dvojzápase s nejakými biednymi belgičanmi, v ktorom by sa niekto dôležitý zranil. Keď už nič, tak bude viac síl na viac zápasov v lige.
Ak nás vyradia po nejakej parádnej dráme, nebude priestor na nejakú veľkú nasratosť.

Nech sa na to kukám akokoľvek, nevidím dôvod, prečo by malo byť lepšie mať teraz slabšieho súpera. Tešim sa.
Obrázek
danko10

Příspěvekod Agostino » 24 úno 2017, 15:11

Gent - Genk :mrgreen:

ja som nechcel manchester, Rostov, Krasnodar a Besiktas.

potesilo ma vypadnutie Fenerbahce, Legie, Zenitu, Shakhtaru, Ludogortsa Razgrad, Astry Giurgiu i Hapoela Beer Shevy.

Lyon super, vyspele muzstvo, zaciname vonku, kde bude paradna atmosfera (aj vdaka nasim), no a ako bonus legenda Mapou Yanga-Mbiwa. 7-1 dali teraz doma Alkmaaru, tak s nami to snad nezopakuju :mrgreen:

tesi sa urcite Mourinho, po nasom dvojzapase a nemeckom derby tam bude mat o dvoch silnych superov menej... ibaze by ich Rostov vyklepal.

podla mna to cele vyhra manchester, prave kvoli tej priamej miestenke v lige majstrov.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom
Agostino
Asistent trenéra
Asistent trenéra

Příspěvekod Sushi » 24 úno 2017, 16:39

frajeři daj alkmaaru 11 gólů a kdo je chytí? my, samozřejmě :lol:
lazio merda, porca madonna.
Sushi
= A S R =
= A S R =

Příspěvekod IL PRINCIPINO (Richie) » 24 úno 2017, 18:33

Lyon druhý nejtěžší soupeř, ale nemám s tím problém.
Pokud chcem tu EL vyhrát, musíme dát je i United. O tom to je. A my to vyhrát chcem. Brečení je o hovně.
Mapou to jistí.

daje!!!
:daje: :daje: :daje:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA
IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvekod 90210 » 25 úno 2017, 13:55

Rim v Evrope za poslednich 25 let nepostoupil dal, nez do ctvrtfinale a i tam postoupil jen parkrat, EL asi nevyhrajeme, protoze nemame kadr sirokej natolik, aby zvladl boj na 3 frontach a v neposleni rade nemame zkusenosti s timto typem souteze a zapasu. Ja jen chci, abychom postupovali dal a dal, kolo za kolem co nejdal to pujde a neresili kdo v soutezi je a neni a postupy jsou samozrejme lehci s papirove slabsim souperem, takovy ty kecy o tom, ze je cela Evropa vyrovnana ponechme tem debilum ze Studia fotbal na CT.
90210

Předchozí

Zpět na Evropské poháry