EL: Villareal-Roma

Champions League, Europa League

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

klida
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: EL: Villareal-Roma

Příspěvek od klida » 17 úno 2017, 13:00

oni jsou prej ted v nějaký krizi trochu
todle ale byla nejlepší obrana španělský ligy
a to ještě nehráli Daniele Bonera a José Ángel
jak Sansone střídal, tak se pískalo, to pískali Římani, nebo se pískalo na něj, nebo na toho Borrého, co ho střídal? nečet o tom někdo něco?

z první půle jsem viděl takový útržky, ale Emersonův první dotek s balonem v životě pravačkou mi neuniknul
v druhym poločase jsem tady byl, myslim, za stavu 2:0 úplně nepříčetnej
tolik ledabylejch ztrát, tolik děr kolem zálohy, tolik laxnosti, to jsem neviděl, vynikal v tom hlavně De Rossi, otřesný
mrzí mě, jak jsme se nechali na konci vyprovokovat
Juan Jesus životní áčko

po losu jsem byl hodně zklamanej, chtěl jsem Belgii nebo Holandsko, dostali jsme papírově o hodně silnějšího soupeře, ale zase jsme k tomu přistoupili o hodně víc zodpovědně, než kdybychom hráli v Alkmaaru

odveta je hned za tejden, myslím (=doufám), že Luciano nebude moc vymejšlet a taktizovat, že nebude žádnej velkej turnover, čet jsem nějaký naděje, že by měl hrát někdo z primavery, s tim bych absolutně nepočítal, nečekám v základu ani Gersona

fantastickej výsledek

:dajee2:
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 17 úno 2017, 13:01

Neuvěřitelné. Teď jsem dojel ze zahraničí, strašně mě mrzí, že jsem zápas neviděl. Emerson stylovej gol.

A Džeko ? Nemám slov. SNad jen, že ten jeho první gol byl, ač se to nezdá, nezkutečně mazáckej.

Tohle nás musí nakopnout !!!! :tlesk:

Jak zachytal Alison ??

90210

Příspěvek od 90210 » 17 úno 2017, 16:06

Videl jsem jen pulnocni rekapitulaci na CT, coz je pro me vzdy ta spravna davka masochismu, ale bylo to celkem ok, kupodivu. BTW Sushiho nemesis Pavel "Tonetti" Capek si nechal narust vousy.

Jinak dalsi zapasy jako je tento, a budeme mit na foru nove uzivatele. Podobne se v Evrope potrebujeme prezentovat jako sul.

Pred sezonou jsem napsal, ze se sezona bude odvijet podle toho, jak to tam bude Dzekovi palit a myslim, ze to bylo docela presny. Jeho golovej prispevek nas tahne kupredu a podobnyho bombera jsme tu uz vic jak dekadu nemeli.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 18 úno 2017, 01:51

klida píše:oni jsou prej ted v nějaký krizi trochu
todle ale byla nejlepší obrana španělský ligy
a to ještě nehráli Daniele Bonera a José Ángel
LOL

jak Sansone střídal, tak se pískalo, to pískali Římani, nebo se pískalo na něj, nebo na toho Borrého, co ho střídal? nečet o tom někdo něco?

z první půle jsem viděl takový útržky, ale Emersonův první dotek s balonem v životě pravačkou mi neuniknul
v druhym poločase jsem tady byl, myslim, za stavu 2:0 úplně nepříčetnej
tolik ledabylejch ztrát, tolik děr kolem zálohy, tolik laxnosti, to jsem neviděl, vynikal v tom hlavně De Rossi, otřesný
mrzí mě, jak jsme se nechali na konci vyprovokovat
Juan Jesus životní áčko

po losu jsem byl hodně zklamanej, chtěl jsem Belgii nebo Holandsko, dostali jsme papírově o hodně silnějšího soupeře, ale zase jsme k tomu přistoupili o hodně víc zodpovědně, než kdybychom hráli v Alkmaaru

odveta je hned za tejden, myslím (=doufám), že Luciano nebude moc vymejšlet a taktizovat, že nebude žádnej velkej turnover, čet jsem nějaký naděje, že by měl hrát někdo z primavery, s tim bych absolutně nepočítal, nečekám v základu ani Gersona

fantastickej výsledek

:dajee2:
nevim co kdo pískal
v druhý půli jsme přestali hrát, klika že momo přišel a napůl udělal druhej gól
už máš koupený lupeny do Říma? zaleťte na odvetu, to bude čupr fotbal :mrgreen:
lazio merda, porca madonna.

Odpovědět