EL 5. kolo, Roma-plzeň

Champions League, Europa League

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: EL 5. kolo, Roma-plzeň

Příspěvek od Sushi » 24 lis 2016, 23:15

perotti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrázek

klobouček

jinak super hattrick edin (mohl dát tak 8 gólů dneska)
nelíbili se mi (a prostě se mi nelíbí) peres, palmieri a fazio
iturbe dělá fakt co může, není to jeho vina, ale...
perotti bourák, i když centroval
plzeň sympatickej výkon, za stavu 2:1 bakoš mohl udělat problém, to by zas bylo...
lazio merda, porca madonna.

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 24 lis 2016, 23:26

Měl být klid mnohem dřív. Opět laxnost při vedení o gól, trochu profesorsky na pohodu a hlavně dopřát soupeři šanci na srovnání, klasika. To je na facku, klika, že to tentokrát tak nedopadlo. Ve výsledku fajn, viditelně se nehrálo na 100 % přesto herně rozdíl třídy. Některých věcí se nicméně musí vyvarovat a doufám, že jim to Luciano taky důrazně vysvětlí.

Salaha do konce roku nechat trénovat jen "nájezdy" na gólmana a zakončení. Jakou bychom asi měli bilanci, kdyby on i Džeko proměnili alespoň 50 % tutovek?

Diego boží fík, Kozáčik to sežral slušně,

Iturbeho nikdo nekoupí, to už je jasný, když nic jinýho alespoň má dobrej workrate, dnes tam i vybojoval několik důležitejch míčů. Jo, je to slabota, ale pokud nebude pičovat na lavici, tak snad pomalu lepší nechat, než někam posílat na "úspěšný" hostování ala Doumbia a shánět někoho jinýho na lavici.

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 24 lis 2016, 23:30

S Iturbem souhlasím. Dře jak kůň, vybojuje desítky balonů, rychlostí a dravostí vybojuje spousty faulů, jsou na něj karty. Nesouhlasím s tvrzeníma, že by nám neměl být platnej. Průser je ta cenovka. Zatracenej průser. Protože fotbalově je to tak, jak to cítíme, víme a píšeme všeci. Kdyby přišel za 8 mega jako nadějnej backup na křídlo, nikdo by ho nehejtil. Taky jsem za si ho nechat, pokud tu roli vezme a nějak se s tím srovná.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

90210

Příspěvek od 90210 » 24 lis 2016, 23:50

U Iturbeho ho by bylo i 5 mega moc, uvidime jak to bude vypadat po odchodu Salaha na ten posahanej turnaj. Jako backup na dodani energie na plac muze byt, ted ma uz aspon pokoj v tom, ze se s nim vsichni fans uz smirili, ale potrebujeme od nej vic, s takovou se asi bude muset za Salaha sehnat nahrada, coz bude stat dalsi penize. Spis se obavam toho, co bude s Gersonem. Nakup na hovno, za ty prachy potrebujeme hrace ted, na zadny staveni kadru se tady nehraje a hostovacky vetsinou konci tak,ze se hrac proda a to nijak zvlast vyhodne.

Peresovi verim stejne jako loni Dzekovi, kterej je ted klicovym hracem.

Naopak Emerson Fittipaldi je proste nahradnik, nekdo tu psal neco v tom smyslu, ze by se mel poslat hostovat. Proboha proc?

Pokud neco potrebujeme, tak je to krome zaloznika predevsim vic Italu.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 25 lis 2016, 07:14

To je fakt. Taky mám strach, že Gerson za 17 byl od Saby polibek smrti na rozloučenou.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 lis 2016, 10:29

gerson je fakt divnej

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 25 lis 2016, 11:18

Gerson odehral kolik zápasů? Proti Astře byl jeden z nejlepších na hřišti, v přípravě si vytíral prdel s hráčema Liverpoolu...
Špalek by mu měl dát víc prostoru, i třeba jen proto aby Kev s Radjou fyzicky neodcházeli pravidelně v šedesátý minutě
Pogba v Juve začínal podobně
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 lis 2016, 13:51

PsYchr píše:Gerson odehral kolik zápasů? Proti Astře byl jeden z nejlepších na hřišti, v přípravě si vytíral prdel s hráčema Liverpoolu...
Špalek by mu měl dát víc prostoru, i třeba jen proto aby Kev s Radjou fyzicky neodcházeli pravidelně v šedesátý minutě
Pogba v Juve začínal podobně
no, já ho viděl v plzni a byl jsem rád, že hraje - což mě v průběhu přešlo, ale omlouval jsem ho, že je mladej a začíná a tak, jasná věc
pak jsme ho viděli s tou astrou, hezký áčko, ano
ostatní zápasy si přesně nepamatuju, ale ještě někdy nastoupil, to jo, a nezaujal
a pak jsem ho viděl ve vídni. a z toho je mi ještě teď smutno. mlaďas co neběhá, nechce hrát, schovává se, hraje přihrávky max na 1 metr... to vše za 18 mega nebo kolik. snad se profoukne, jednou je náš, že jo. ale zatim pro něj nemám moc pochopení.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 25 lis 2016, 15:09

Pamatujete, kdy jsme se rozčilovali, že Salah potřebuje na gól tři šance? Kéž by to tak bylo do teď, že? :-D
Gól Perottiho napsanej jako vlastní, což mi přijde krutý. Džekův první gól byl skvělej.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 27 lis 2016, 01:09

to je fuk, jak je těma homokládama statistickejma z uefy psanej, normálně se to stane gólem, kterej bude v kompilacích na youtube jako jeho :lol:

salah je holt hráč pro nás, to se nedá svítit. jak často řikaj taloši na tamním fóru, kdyby byl ještě produtivní, nehraje u nás

měl by se na to trošku zaměřit při tréninku...

Odpovědět