Skupina E 1. kolo: Plzeň - ROMA

Champions League, Europa League

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupina E 1. kolo: Plzeň - ROMA

Příspěvek od scr » 16 zář 2016, 08:52

Když pominu výsledek zápasu, který je vlastně dle mého skvělej vzhledem k sestavě která nastoupila a vývoji zápasu, kde nás rozhodčí hooooooooooooooooooooodně podržel..takže díky..víc k tomu asi není co dodat..vzhledem ke kvalitám obou týmů to byla ze strany AS holomajzna. Musím říct, že kotel AS naprosto neuvěřitelnej. 90 minut se nezastavili hnali AS dopředu a s přehledem strčili do kapsy všechny fanoušky Plzněa především "kotel Plzně" a tvořili tak užasnou atmosféru na stadionu. Oceňuju ovace stadionu po příchodu Frančho na hřiště..měl jsem úpně husí kůži :) A jsem nadšenej z následného rozhovoru s dvěma Italama žijícimi v Praze na benzíně u Berouna při odjezdu směr Praha. Na zápas dorazilo i dost českých fandů, takže super. Hodně úsměvný byli naši vedle sedící ortodoxní "trenéři" fanoušci Plzně ve věkovém průměru 60 a vejš s prostatovými problémy a pivním oderém, který snad byli namrdaný i z toho nealka co tam točili.80minut i když jsem pořád mluvil česky tvrdili jeden druhýmu, že jsme italové a že to je super, že jsme přijeli na zápas a ten jeden pak čuměl jak péro z gauče, když jsem se ho ptal na nějaký drobnosti..ale jianak byli v pohodě. Takže shrnuto podtrženo..fajn výlet..uspokojivej výsledek..doma jim natrhneme prdele.
Forza Roma!!

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 16 zář 2016, 09:03

Gerson neviditelný.
Juan Jesus JAKO VŽDY naprosto APOKALYPTICKÝ, tohle absolutně nechápu - on je katastrofální na stoperu i beku a - ač nechci dělat chytrého - hned jsem říkal, že musí hrát Fazio a ne on. Průser je zranění Ruie a vymaštěnost Emersona, takže mi z toho na LB vychází do Vánoc Seck nebo ten paskvil s Peresem nebo Florem nalevo.
Jinak výkon i výsledek plně odpovídající přístupu k zápasu a sestavě. Ve druhé půli už Plzeň neměla nic, hráči v křeči, zralí na infuze, mají bod. My ho vezem v suchým tričku a půlkou béčkové sestavy. Ale dívat se na to, hlavně v první půli, moc nedalo. Ve druhé s prstem v zadku kontrolovaný zápas, ale bohužel jaksi pouze na remíze a bez zápalu.

Tohle byl prostě trénink na Violu, takže věřím, že zahrajem aspoň tam.
Naposledy upravil(a) IL PRINCIPINO (Richie) dne 16 zář 2016, 09:15, celkem upraveno 2 x.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 16 zář 2016, 09:09

phpBB [media]
Forza Roma!!

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 16 zář 2016, 09:15

phpBB [media]

nějak se mi mrdá telefon, takže omluve kvalitu a ještě se to nenahrálo celé...až mi kamarádka pošle videa z fotaku tak se podelim :)
Forza Roma!!

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 16 zář 2016, 14:58

Z výsledku a výkonu bych nic nevyvozoval, vyvodil bych z toho dvě věci
- první je ta, co tu říká několik dalších a to je, že Juan Jesus je naprosto otřesnej, on Bakoše nehrál vůbec tělem, vždyť tohle nás učili od mala a je to jen další jeho gól - vytvořil jsem si na něj alergii.
- druhá věc je Iturbe, protože to je co kurva za fotbalistu? Luxusně vyhouzenejch 30 míčů.

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 16 zář 2016, 15:00

Gersona by som z toho este vynechal, ale Jezis Maria tusim za 12 mega a Iturbe tusim za 25 mega uz ukazali dost na to, aby si Sabatini okamzite zbalil vsetky svoje veci a palil kade lahsie.
ak nie, tak este by to chcelo Ranocchiu dotiahnut...

Allison vyzera dobre, tak nech chyta on, kedze je na rozdiel od Wojtecha nas. vcera dobre este EL Shaarawy a Fazio. no a najvacsie vcerajsie pozitivum je, ze sme mohli byt svedkami dalsich dvadsiatichdvoch minut Franceho profesionalnej futbalovej kariery.

nevyzera to s nami dobre a mam taky pocit, ze nas v nedelu vecer po dlhom case fialky vyklepu.

Forza...
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 16 zář 2016, 15:32

Agostino píše:Gersona by som z toho este vynechal, ale Jezis Maria tusim za 12 mega a Iturbe tusim za 25 mega uz ukazali dost na to, aby si Sabatini okamzite zbalil vsetky svoje veci a palil kade lahsie.
ak nie, tak este by to chcelo Ranocchiu dotiahnut...

Allison vyzera dobre, tak nech chyta on, kedze je na rozdiel od Wojtecha nas. vcera dobre este EL Shaarawy a Fazio. no a najvacsie vcerajsie pozitivum je, ze sme mohli byt svedkami dalsich dvadsiatichdvoch minut Franceho profesionalnej futbalovej kariery.

nevyzera to s nami dobre a mam taky pocit, ze nas v nedelu vecer po dlhom case fialky vyklepu.

Forza...

Ti hele nevim, myslim, ze by Vojta tu Bakosovo hlavicku chytil. Allison mi spis prijde jak dobrej herec...vyvadi etydy, aby ty zakroky vypadaly narocne a nebezpecne..vsimni si kolik energie dal do vyrazeni te strely ke konci zapasu, ktera sla si myslim chytit a nemusel to vyrazet na roh. Pak tam byl obdobnej zakrok jako pri prvim golu jen s tim, ze tentokrat sla ta hlavicka primo temer na nej a on tam hodi rybycku jak kdyby skakal prez celou branu. Me se proste zatim nelibi jak chyta...ale je nas to mas pravdu :)
Forza Roma!!

Bones
Opora týmu
Opora týmu

Příspěvek od Bones » 16 zář 2016, 17:46

Nikým neobtěžovaný (když jsem to viděl v opakovačce, tak Jesus prostě a jednoduše vůbec neodhadl kam balon půjde a pak to vypustil) Bakoš to trefil skvěle, nejsem gólman nevím, jestli to mohl nebo nemohl chytat, ale rozhodně to jeho chyba nebyla. Pak tam navíc skvěle vychytal Ďuriše, kdy už jsem viděl, jak tečeme 2:1. Suma sumárum jeden nadstandardní zákrok a 1 gól co jeho nebyl a jeho chytatelnost je spekulativní. Porovnám-li s Wojtou a čerstvě zápasem se Sampou, první gól, kterej byl chytatelnější než ten Plzně včera, ale jako chybu to nevidím a druhej, o kterej se můžou s JJ podělit, protože ten balon mu prostě malým vápnem takhle proletět nemůže, tím spíš, když na něj nejdřív šel. Přičtu "výlet s Portem" a aniž bych počítal s tím, že je Alisson náš, tak si šanci dle mého zaslouží teď on. Fakt že je náš to jen podtrhuje.

Nicméně gólmani teď ten problém nejsou. Hrůzostrašná obrana, nekreativní střed a zahazování šancí, to už problémy jsou.

První zkusit vyřešit Faziem, kterej má alespoň elementární orientaci v prostoru a buď hybrid s Florem a Peresem, nebo ať dostane šanci Seck (hrát jsem ho neviděl). Emersona a JJ tam ale prostě nevydýchám. S druhým se holt musí Paredes popasovat, tam nezbývá nic než trpělivost a ta třetí... radši bez komentáře :)

Fiore je potřeba porazit, jinak to ten náš labilní tým psychicky zase srazí.

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 29 zář 2016, 17:16

Largo?
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 29 zář 2016, 17:41

Largo to snad udělá, pokud ne, klidně založ novej, třeba chytneš lauf :wink:
lazio merda, porca madonna.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 29 zář 2016, 18:03

Francesco Totti AS píše:Largo?
Sushi píše:Largo to snad udělá, pokud ne, klidně založ novej, třeba chytneš lauf :wink:
Pojd, bejku. Chce to už zmenu

Odpovědět