Předkolo LM 2. zápas: ROMA vs. Porto

Champions League, Europa League

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Odpovědět
pasta
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Re: Předkolo LM 2. zápas: ROMA vs. Porto

Příspěvek od pasta » 23 srp 2016, 22:24

mam chut urvat nekomu hlavu pico to porto je v hajlu a my jsme uplni chuji ze jsme jim tohle dovolili bez vyplat kurva 40 min v porte nevedeli ktera bije a nakonec si nas povodi !!!

Vladis
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od Vladis » 23 srp 2016, 22:24

niekto sa nám tu hrá na Neuera...vypínam, nepozerám, začínam chytať postgarciovský syndróm, proti slabšiemu súperovi sa takto zakopať, ach...sezóna ešte ani nezačala a ja dúfam, že ani neskončila...
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 srp 2016, 22:28

česny utíká z brány minimálně jednou za pohárovou sezónu
jj je dřevo.
palmieri taky + imbecil
ddr udělá ve 30. minutě za stavu 0:1 takovejdle zákrok 75 metrů od brány potom co zkazí přihrávku
hra vázne
ostuda jak trám
a nic jinýho si nezasloužíme
lazio merda, porca madonna.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 23 srp 2016, 22:40

Kazdopadne pres tu hru a hned na zacatku sileny posrani sezony klobouk dolu pred tema deviti borcema.

90210
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od 90210 » 23 srp 2016, 22:41

Popravde - je tu vubec nekdo, koho podobna ostuda prekvapuje? Pred koncem sezony jsem psal, ze chci co nejmin zasahu do sestavy a tym musi byt k dispozici co nejdriv s ohledem na tento dvojzapas, nestalo se ani jedno a Rim si s poharovym zapasem poradil zpusobem sobe vlastnim.

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 23 srp 2016, 22:45

90210 píše:Popravde - je tu vubec nekdo, koho podobna ostuda prekvapuje? Pred koncem sezony jsem psal, ze chci co nejmin zasahu do sestavy a tym musi byt k dispozici co nejdriv s ohledem na tento dvojzapas, nestalo se ani jedno a Rim si s poharovym zapasem poradil zpusobem sobe vlastnim.
Já bych řekl, že všechno by proběhlo hladce, nebýt těch tří nesmyslných vyloučení a zbytečné penalty v portu. Jinak já nemám co dodat, kluci se i v 9 ti snažili. A ono je to těžké, když máme v týmu bezmozečky typu DDRona a Emersona.

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 23 srp 2016, 22:46

Bol som na futbale a nestihol. Je to skoda, ale na podobne hanby sme zvyknuti. Hrame aspon EL nie? Tam asi patrime, mozno bude aj blizko futbal.

Aspon, ze tie frajerky mame, nam len dobre chcu.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 srp 2016, 22:48

90210 píše:Popravde - je tu vubec nekdo, koho podobna ostuda prekvapuje? Pred koncem sezony jsem psal, ze chci co nejmin zasahu do sestavy a tym musi byt k dispozici co nejdriv s ohledem na tento dvojzapas, nestalo se ani jedno a Rim si s poharovym zapasem poradil zpusobem sobe vlastnim.
smutně souhlasim.

pasta
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od pasta » 23 srp 2016, 22:53

co chcete polakovi vyzitat ze tam jdou jak dementi z kromclu slapaky na holen a jeste jake vzdyt tam nebyl umysl hrat balon kurva z toho vedeni musi udelat nejake dusledky takhle se kurva nehraje o LM demence hracu to Porto neuhraje nic v LM ale muzem si za to sami nikdo jiny hraci musi pochopit ze takhle nee Daniel udeal uz nekolikaty skrat asi je magor nebo premotivovan ale do pice tohle se nedela !!! takovou naladu jsem nemel pekne dlouho a to sezona teprve zacina :zed: :zed: :zed: par hracu bych pochvalil hlavne Radju a Perottiho dokonce i Kevina ani ne za to jak hral ale jak pro tym dycha bojuje to nekteri hraci si mysli ze jsou asi bohove meli by od fanouskou pekne dostat v cele z Danielem!! dobrou noc

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 23 srp 2016, 23:11

pasta píše:co chcete polakovi vyzitat ze tam jdou jak dementi z kromclu slapaky na holen a jeste jake vzdyt tam nebyl umysl hrat balon kurva z toho vedeni musi udelat nejake dusledky takhle se kurva nehraje o LM demence hracu to Porto neuhraje nic v LM ale muzem si za to sami nikdo jiny hraci musi pochopit ze takhle nee Daniel udeal uz nekolikaty skrat asi je magor nebo premotivovan ale do pice tohle se nedela !!! takovou naladu jsem nemel pekne dlouho a to sezona teprve zacina :zed: :zed: :zed: par hracu bych pochvalil hlavne Radju a Perottiho dokonce i Kevina ani ne za to jak hral ale jak pro tym dycha bojuje to nekteri hraci si mysli ze jsou asi bohove meli by od fanouskou pekne dostat v cele z Danielem!! dobrou noc
ddr i palmieri to poosrali jak nikdo dneska, ale i za stavu 0:1 v devíti jsme hráli my a já se přiznám, že jsem si říkal, že... no, vždyť víte. a on pak vystřihne tohle, no já ti nevim...

hráli jen ninja, kevin a perotti

chetit
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od chetit » 23 srp 2016, 23:29

hlavne to posral De Rossi zbytocnym zakrokom uplne mimo ohrozenia.....potom par nasich ako Emerson konkretne to nezvladli psychicky ked sa citili ukrivdeni....ale chlapom co zostali dakujem aspon za snahu a volu stym este nieco spravit aj po dvoch vyluceniach....teraz sa uz len na ligu treba sustredit a EL hrat ako pripravaky

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 24 srp 2016, 08:38

Zápas jsem neviděl,jen sestřih na CTcku,jelikož se dovolenkuju na jihu cech a musím říct,že mě dojmy jsou rozpacite. O těch dvou faulech není pochyb, ale myslím,že byli dost drsné posouzeny a rozhodčí,tak poslal Porto k postupu.Byli jsme lepší i v 9 ale co předvedl Vojta s tím vybehnutim..to sem cumel teda:) No každopádně jsem zvedavej zda dojde k nějakému prodeji hráčů když není LM a snad to neodnese i Špalek.
Forza Roma!!

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 24 srp 2016, 11:17

vcera to bola jedna rimska lahodka :mrgreen:
vlastne aj ten prvy zapas, aj ked nie az taka...

prekvapuje ma Spalletti, ktory po zapase povedal, ze nieco take vobec necakal...
uz by po tolkych rokoch v klube to prostredie a mentalitu mohol poznat...

inak z toho co som videl mam pocit, ze ak by sa to playoff hralo paralelne stokrat, tak 70 krat postupime.
rozhodli incidenty, nie kvalita. bohuzial pre Rim sa nikdy nehra paralelne stokrat a my mame historicku tendenciu v tom jednom (dvoj)zapase prist s podobnou lahodkou.

zjeby klub :mrgreen:
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 24 srp 2016, 11:31

přijeli jsme s přítelkyní zpátky z pár dní mimo civilizaci dom včera v 11 večer... a takovou hrůzu, co jsem zažil poté, co jsem si to dnes ráno pustil ze záznamu. se divím, že jsem to přežil... Dvě přímé rudé v jednom zápase? Takhle to posrat? OMFG?!

První rudá být mohla, ale jsem přesvědčenej, že 2/3 sudích by ju nevytáhli (což nic nemění na tom, že De Rossi je pamrd a nic jiného), druhá na půlroční zákaz fotbalu pro Emersona. Sezona v hajzlu. Kdyby teď do konce srpna Ninja nebo Manolas odešli, kdo by se mohl divit? Toto je tragédie. A ještě takovým způsobem. Je mi fyzicky zle.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

danko10

Příspěvek od danko10 » 24 srp 2016, 12:15

Tak sme sa zasa raz ukázali, čo?
Obrázek

Odpovědět