5. zápas skupiny, FB Barcelona - AS Roma 24.11 at 20:45

Champions League, Europa League

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Re: 5. zápas skupiny, FB Barcelona - AS Roma 24.11 at 20:45

Příspěvek od Agostino » 24 lis 2015, 23:46

mam pocit, ze keby to skoncilo 7-1, tak by to bolo vzhladom na minulost ovela horsie.
takto to na nase pomery nie je az taka hroza :smoke:

celkom sa mi paci, ze vsetci uz myslia a hovoria o Atalante, co je pre nas strasne dolezity zapas...

DAJE!
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 24 lis 2015, 23:59

Na Barcu proste nemame...hrat proti Barce...Barca styl fotbalu nejde a spolehat na offsideovou past je akorat voda na jejich mlejn, protoze oni to maji zmakle..a spolehaji na to, ze to souperi budou hrat...vysledek je drsnej..necekal jsem takovej rachot...ale jdeme dal..ted je dulezita liga a nasledne sesekat Bate a jdeme dal!
Forza Roma!!

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 lis 2015, 00:33

:zed: :zed: :zed: cakal som 5.0 som prekvapeny,rok co rok v lige majtrov dostaneme debakel a sme na smiech,HANBA!!!!!!!!! TOTO UZ NENI SNAD MOZNR :zed: NA BARCE DOSIHLA KAZAN VYHRAT ,KODAN REMIZOVAT ATD A MY DOSTANEME DEBAKEL,RIM NENI VELKOKLUB A V ZIVOTE TAKTO NEBUDE,SME KLUB STVORENY NA DEBAKLE ,SICE SOM DEBAKEL OCAKAVAL ALE ZHNUSENY SOM TAK CI TAK,ZAPAS SOM NASTASTIE NEPOZERAL....HANBIM SA PO TAKYCHTO VYLSEDKOCH FANDIT RIMU,TOTO JE UZ NIEKOLKO ROKOV ZE NAS NIEKTO ROZPRASI SME LEN OBYCAJNY AMTERI CURACI

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 lis 2015, 00:36

INAC NECHAPEM PRECO HRAL KEITA V ZAKLADE,ISIEL VELMI DOLE ,ZASLUZI SI BYT NA TRIBUNE A ON HRA OD ZACIATKU ??????CO TO MALO ZNAMENAT?..........RUDI GARCIA NIKDY NEBUDE TRENER NA LIGU MAJSTROV

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 25 lis 2015, 00:42

CO TU CITAM TAK SME SA PODLA OCAKAVANIA POSRALI UZ POVAS ZVUCKY..........TAKE ATLETICO BY TU PREHRALO O GOL A APON BY NAPADALI......MA VYZNAM VYHRAT NAD BATE KED POTOM NA REALE ALEBO BAYERNE CHYTIME ZNOVA 6:7-0: :hell: :hell: :hell: :hell:

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 25 lis 2015, 10:01

Teraz je Rím opäť vďačným terčom pre všetkých vysmievačov, OK, ja vtom ale po včerajšku nejakú extra tragédiu nevidím. Debakle proti Menčáku a hlavne Bayernu boli dosť "iné", tam sa šlo s tým, že na nich máme a rozjebeme ich, miesto toho rozjebali oni nás. Ako som spomínal už včera, Barca mala brutánu prvú 20 minútovku, rovnako ako v Ríme, ale tam sa stým AS vysporiadalo, tu nie a tým pádom aj padol zápas. V Ríme hrali, lebo mali o čo hrať, mali lepšiu taktiku a IMO asi aj faktor De Rossi + Salah s Gervinhom spravil svoje. Tu proste bolo cítiť, že pred zápasom je jasné, že ked nás rozjebú "nič sa nedeje". IMO si myslím, že keby Džeko tú hlavu za stau 0:0 premenil, tak sa k tomu postavia inak a aj taktika by sa upravila podľa vzoru 1. vzájomného zápasu. Ja na také reči, že tento debakel tímu pomôže po tých rokoch samozrejme neverím, RíM je psychoteam (a životný štýl ::biggrin:: ), na druhú stranu si myslím, že ich to ani nejak veľmi nezlomí, ako min. sezónu Bayern, pretože toto bol debakel, ktorý o "ničom nevypovedal"....

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 25 lis 2015, 10:20

zápas snad vůbec nechci ni hodnotit, ale máme letos kliku - navzdory bídě a hnusu, co jsme předvedli, máme postup ve svých rukou

a jestli neporazíme bate, nemáme v evropě co dělat - ani v intertoto cupu
lazio merda, porca madonna.

90210
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od 90210 » 25 lis 2015, 13:49

Dalsi nakladacka a ostuda, na ktery jsme ale uz zvykli, takze nic zvlastniho. Verim, ze postoupime ze skupiny a pak uz muzou hrat v klidu, defakto tim bude splneno.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 25 lis 2015, 15:25

Nechápu ten rozruch kolem tohohle výsledku. Barcelona je jinde, o víkendu porazila rozdílem třídy Real u nich doma. Já jsem rád, že jsme aspoň dali gól.
Jediný co mě překvapilo byla taktika. Presovali jsme hodně vysoko a hráli vysoko i s obranou lajnou. Tentokrát to chtělo Mourinho styl a zabetonovat vápno.
S čím tady souhlasím je to, že nám chybělo víc drobných faulů, ale třeba to bylo tím, že než se náš hráč dostal k někomu z Barcy, tak ten nahrál jinam.
Vůbec nic z tohohle nevyvozuju, nebudu nikomu nadávat a ještě jedna poznámka...komentátor říkal, že nás Enrique trénoval někdy před pěti lety a dovedl AS na sedmý místo a kde jsme teď? Progres tam jde cítit, třeba to za dalších pět let Barce vrátíme. :)

:roma: :roma: :roma:

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 25 lis 2015, 18:46

Trochu odveci, ale neviem kam to jebnut.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SyjzXFEA5to[/youtube]

Sushi, asi mi budes vedietn ajlepsie napisat. V tom chorale co zacina od okolo 37. sekundy, co sa tam spieva? Je to dost oblubene, zatial to bolo na kazdom zapase co som tu bol, ale neviem to rozoznat. Staci v taliancine, ja si to nejak prelozim.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 25 lis 2015, 19:08

FORZA GRANDE ROMA FORZA ROMA ALE' NON MOLLARE MAI LOTTA E VINCI INSIEME A NOI HOOOOO HOOOOO

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 25 lis 2015, 20:30

Carlo píše:FORZA GRANDE ROMA FORZA ROMA ALE' NON MOLLARE MAI LOTTA E VINCI INSIEME A NOI HOOOOO HOOOOO
Fajne, diki carlos.
Obrázek

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 26 lis 2015, 10:31

po tomto zapase hrozi Rudovi vyhazov, ak nepresvedci do konca roka.

Media zachytili aj ostru vymenu nazorov medzi Rudom a Sabom, taktiez sa na adresu Ruda vyjadril dost ostro prezident. Tak sa zacne nieco diat asi.

podla footballitalia.net su v hre 3ja treneri, v lete by ale bol vyber o dost vacsi, tak by to mala byt akasi nahrada alebo co, uvidime.
Obrázek

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 26 lis 2015, 15:08

no neni kar ten Garcia?
dva zapasy dozadu vyhral s prehladom derby.
jedine, o co slo v zapase s Barcou, bolo vyhnut sa debaklu a mal by pokoj.
mam pocit, ze keby sme hrali 10-krat ten zapas s tou taktikou, s akou sme hrali, 9-krat dostaneme 5 a viac golov.
uz po desiatich minutach a pred prvym golom bolo aj z obyvacky jasne, ze ta taktika je samovrazda - ked uz to nevidel on, na co tam ma asistentov? a co kapitan Keita, ktory odohral za Barcelonu cez 100 zapasov?

nejde mi to vobec do hlavy *omg*

a zrejme nielen mne ako laikovi:
http://www.football-italia.net/76244/bo ... d%E2%80%99
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 26 lis 2015, 17:19

vyzera ze tento debakel Rudimi riadne podpilil konar ,ktory uz zacina praskat....Veril som ze Garcia by tu mohol byt 5-10 rokov ale ukazuje ze Rudi neni velky taktik a nevie dat mouronhov autobus ..............,prial by som si Spalettiho ale ked som ho videl ako tam vzdy sedel a kukal do zeme ,islo ma z neho rozjebat :smoke: radsej Capella a rok 2002

Odpovědět