1/16 finále ROMA - Feyenoord - prvý zápas

Champions League, Europa League

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

klida
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: 1/16 finále ROMA - Feyenoord - prvý zápas

Příspěvek od klida » 19 úno 2015, 20:28

Ljajic za Verdeho hned
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Vladis
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od Vladis » 19 úno 2015, 20:34

Lukasz preboha, skoro som zinfarktoval, takéto lopty sa buď vyrážajú, alebo chytajú zvrchu :aaaa:
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

Vampa
Širší kádr
Širší kádr

Příspěvek od Vampa » 19 úno 2015, 20:35

Nevim, jestli nejsem jen nějak podrážděnej tím, jak jsme zas odešli, ale přijde mi, že ti rozhodčí jsou tak nějak mimo..a to proti nám.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 19 úno 2015, 20:41

Moc bych se divil, kdyby na další domácí zápasy Říma byl kurz na remízu vyšší než 1,3:1.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 19 úno 2015, 20:54

2 polcas znova bieda,kedy uz toto konecne skonci ? :zed: :zed: :zed:

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 19 úno 2015, 20:56

Tohle je už fakt trapný :(

Agostino
Generální ředitel
Generální ředitel

Příspěvek od Agostino » 19 úno 2015, 20:56

fandim Rimu od roku 1998 a este nikdy som nevidel po sebe tolko slabych vykonov, mozno sme uz hrali aj slabsie za cias takeho Del Neriho, ale tam som proste nic necakal a nepozeral zapasy proti priemernym timom, lebo nam v nich aj tak o nic neslo.

hrozostrasna herna a mentalna kriza.
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 19 úno 2015, 20:57

Klasický druhý poločas v podání AS v letošní pohárové Evropě *omg*
Doumbia si to odmaká, ale zatím mi hodně připomíná Destra.
Nejlepší Toro, Verde odešel, Yanga super až na ten vypuštěnej souboj na konci

Tohle neni dobrý výsledek do odvety, ale je to hratelný. Musíme zase začít vyhrávat

DAJE DAJE DAJE :roma:
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 19 úno 2015, 20:58

Pro mě jediné řešení, které tu naznačuju už 2 týdny. Nebudu se o mém přání Garciova odchudu rozepisovat znova, ale horší to fakt už být nemůže, než doma 3 měsíce nevyhrát.
Naposledy upravil(a) IL PRINCIPINO (Richie) dne 19 úno 2015, 20:59, celkem upraveno 1 x.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Vladis
Sportovní Ředitel
Sportovní Ředitel

Příspěvek od Vladis » 19 úno 2015, 20:59

Rudi už s tým urob niečo, veď to je tragédia, skupina lenivcov, to snáď nieje možné, sa mi sníva, čo sa to deje? Prečo nehral Ljajić, Paredes? Floremu to už na krídle nejde...reči o odvolaní Rudiho nie sú na mieste, lebo túto bandu by dokázal dať do poriadku už asi iba blázon Simeone, strašne nedisciplinované výkony bez chuti do futbalu, ja chcem späť bojovnosť, nasadenie a hlavne radosť z futbalu :( sa ani nečudujem, že diváci vypiskujú a nezapĺňajú štadión, je to katastrofa...
4 Lettere : Un Solo Amore ROMA!!!

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 19 úno 2015, 21:00

Hodne spatnej zapas...v prvni puli cekani na brejky..dobry tak trener rek, hraci to hrali..povedlo se dat gola..obrana fungovala, ale koukatelnej fotbal to nebyl...Gervino i kdyz dal gola...tak je to drevo ala baros..v rychlosti umi udelat kliku a na miste nedokaze zpracovat balon natoz klicku :( Kazdej druhej balon mu utece. Kazdopadne to meli v prvni puli rozseknout a bylo by...Feynord by sel do prdele a pak to jen uhlidat...Verde supr vykon..ale ke konci pule uz sel do prdele. Druha pule tragedie...to nebyl fotbal hodnej momentalne druhyho nejlepsiho tymu SerieA...to bylo na pobliti...spousta nepresnosti v nahravce..jen samy nakopavani a kdyz uz rychla nahravka do predu..tak zasekavacka a zas nahravka na pulku...hnus nekoukatelnej. Gol z offsidu tu marnost jen podporil a rozhodci proste nemaj radi AS. Po vystridani Tottiho a Daniho...to slo trosku nahoru...ale nepromenit dve 1000 procentni sance...at do do pici co vic chtej. A koukat znova na nejakej prenos na Nova Sport...ne diky...ten komentator mlel takovy sracky ze me z toho jeste ted cinka v usich
Forza Roma!!

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 19 úno 2015, 21:04

"Opravdu neuveřitelné zmrtvychvstání" .... samozrejme leda hovno, a komentátori zas hrozne kecaju ..... hráči Feyonoordu si samozrejme museli všetci hodiť mince do Trevi fontani, ale nie come augurio per ritornare a Roma, ale per la partita ... Pekne po príchode do Amsterdamu sa pomodliť, že za výkon, aký nepodá ani Dubnica nad Váhom vezú z Ríma plichtu a samozrejme sa poĎakovať tým blbcom z AS, že z vyhraného zápasu, ktorý mal byť rozhodnutý po 25 minutách vpodstate spravili víťazstvo. V druhom polčase sme nehrali nič, Verde absolútne odišiel De Rossiho som si prvý krát v zápase všimol až keď striedal, Radja hral o 2 až 3 triedy horšie ako zvyčajne .... Pjanič .... ja som ho chcel po prvom polčase pochváliť, ale čo zas robil druhý polčas a najmä v posledných minutách je škandalózne a normálne by mal možno dobrovoľne opustiť Rím a vybaviť si prestup, najlepšie aspoň za 35 mega a odplávať trebars aj loďou, prípadne skúsiť rogalo. Gol bol z offsidu, ale to je prd platné, sudí bol celý čas mimo, pred odvetou som ale pokojný, porážame sa sami a ked sa dokážme cez toto preniešť, tak postúpime, ak nie, tak tam nemáme čo robiť, lebo ľahšieho súpera ako tých tulipánov len tak nedostaneme ....
Po polčase:
Ja to nechcem zakríknuť, ale Feynoord by v Serii A vypadol, to je jednoznačne najgrcnejší futbal (ak si odmyslím tie naše šupa výkony), aký som minimálne túto sezonu videl .... my ok, Verde parádička, dobrý Toro ....

ANO TIBORE, PARADICKA TIBORE, JA KOKOT SPROSTY

Vampa
Širší kádr
Širší kádr

Příspěvek od Vampa » 19 úno 2015, 21:09

Mně nepřišlo, že by se střídáním Tottiho a DDR něco vyřešilo. Třeba Keita tomu, podle mně, dnes nepřinesl nic. Hodně špatní byli Nainngolan a Pjanič. Hlavně teda Pjanič, kterej loni dělal rozdílovýho hráče, kterej dokázal neuvěřitelný přihrávky dopředu..letos hraje všechno dozadu nebo do stran - ten je tam totálně zbytečnej.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 19 úno 2015, 21:14

Lukasz nemôže byť jednotka Ríma ani na Fife, ježišikriste
Toro výborný prvý polčas, v druhom ho nebolo vidno, ale odmakal to
Manolasove posledné 2 zápasy sú jeho najslabšie v rímskom drese
Mapou až na 1 situáciu a to jak tam zbrúsil toho Kazima dobrý
Holebas sa tam furt jebal pri lajne s autami
De Rossi - ako fajn, vykrýval tam priestory z druhej vlny a tak, ale mal vôbec loptu, spravil dačo?
Radja hral jak Matteo Brighi
Pjanič 1.polčas slušne, druhý jak KOKOT
Gervinho bol úplne na hovno, pokiaľ ho netrafila lopta tak nespravil nič, je bez energia a ani behať sa mu už nechce
Ked odišiel Totti, nevdeli sme sa dostať dopredu
Verde výborný prvý polčas, v druhom sa hral na schovávačku

Doumbia ukázal že je silný, jeden kokotsky tulipan mu tam vzal gol, ALE

Vzdy musí byť na place bud Totti alebo Ljajič, ale nemôžu byť spolu .... jak šiel dole Totti, mal tam dať Ljaja s Doumbiom, Florenzi tam bol na nič, nepochopil som na čo tam šiel ....

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 19 úno 2015, 21:15

Vampa píše:Mně nepřišlo, že by se střídáním Tottiho a DDR něco vyřešilo. Třeba Keita tomu, podle mně, dnes nepřinesl nic. Hodně špatní byli Nainngolan a Pjanič. Hlavně teda Pjanič, kterej loni dělal rozdílovýho hráče, kterej dokázal neuvěřitelný přihrávky dopředu..letos hraje všechno dozadu nebo do stran - ten je tam totálně zbytečnej.

DDR neviditelnej celej zapas..po vystridani se aspon hra trosku presunula na puli Feynoordu ...
Forza Roma!!

Odpovědět