1. Kolo Real - Roma

Champions League, Europa League

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Pigi10
Official Maggica Roma maniac

Re: 1. Kolo Real - Roma

Příspěvek od Pigi10 » 20 zář 2018, 10:03

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Já bych Conteho urychleně oslovil, ale je to Juventino a mám strach, že by k nám nemusel chtít. Navíc mu stoprocentně běží platný kontrakt s Chelsea, který nebude nízký.
Kontrakt sice má, ale peníze za Beckera a Kevina se do kádru neinvestovali, takže prachy by na něj byliObrázek

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Obrázek

masterhunter
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od masterhunter » 20 zář 2018, 11:27

Od rána poslouchám od realistů v práci, jak tragický výkon jsme předvedli. Real hraje skutečně líbivý fotbal a byla to slevovat, bohužel. DiFra musí od válu.

A musí přijít někdo, kdo dá dohromady to, co z týmu zbylo, klidně i juveconte.

Zásadní problém Římu je, že kupujeme mladé talenty za strašně vysoké sumy a poté s nimi neumíme dále pracovat. Ti kluci přijdou nabuzení a odchází psychicky zlomení. To je špatně. Vždyť Patrikovi se rozklepou nohy jen co k němu dojde balon. Kluivert talent jako prase na tribuně? K tomu střídání v útoku, když fazio a kolarov hoří od první minuty? Co čekal od Zaniola? Debut za áčko v lm proti realu? DiFra už neví kudy kam.

Hrajeme na brejky a ve předu je jen pomalý dzeko, který se hodí úplně do jiného systému? A který se ani "snažit" nemusi, když nemá konkurenci.

Já osobně jsem byl včera nastvanej, jako jsem nebyl nikdy za 15 let co Římu fandím. Člověk by neřekl půl špatnýho slova, kdyby byla vidět alespoň snaha, ale ani to nebylo.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 20 zář 2018, 13:24

Conte se uz nekolikrat zminil o tom, ze je to profesional, kterej bude trenovat kohokoli. Ten plat je ale dost vysokej a je pod smlouvou s Chelsea.

Co Zidane?

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 20 zář 2018, 13:27

Presne tak. Nejhorsi je videt, ze se tam prakticky nikdo krome De Rossiho (a Olsena) poradne nesnazi. Ta nechut bojovat, cokoli delat, je proste hnus.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 20 zář 2018, 17:55

Largo píše:
20 zář 2018, 13:24
Conte se uz nekolikrat zminil o tom, ze je to profesional, kterej bude trenovat kohokoli. Ten plat je ale dost vysokej a je pod smlouvou s Chelsea.

Co Zidane?
Já četl zajímavou teorii, že Zidane je jednou nohou v Man United, což dává i smysl...

I já jsem pro Conteho...Zidane by byl sen.

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 20 zář 2018, 18:28

ty pico brat robi v Prahe a pisal mi,ci s nim nechcem ist v novembri na 5 dni do RIMA .......nevahal som ani sekundu.....chcem to spravit tak aby to vyslo na champions league 27.11. s Realom Madrid ,myslite ze je este sanca zohnat lupene na zapas a kde ???,..by ma jeblo byt na hotely a pocut hukoz z olimpica :zed:

HugoBoss27
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od HugoBoss27 » 20 zář 2018, 19:41

Romulus píše:
20 zář 2018, 18:28
ty pico brat robi v Prahe a pisal mi,ci s nim nechcem ist v novembri na 5 dni do RIMA .......nevahal som ani sekundu.....chcem to spravit tak aby to vyslo na champions league 27.11. s Realom Madrid ,myslite ze je este sanca zohnat lupene na zapas a kde ???,..by ma jeblo byt na hotely a pocut hukoz z olimpica :zed:
Na oficiálním webu lístky jsou ještě
27

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 21 zář 2018, 07:31

Hrozné. Ten zápas to bol ako zlý film. Skončil, a my sme sa prestali baviť o fotbale.

V suchom tričku vyhrali o 3 góly. Podobne odovzdane sme pôsobili na Barcelone keď sme dostali 6.

Olsen pochytal viacero gólov
Fazio, Kolarov - prečo ak debutuje Zaniolo, nemôže hrať ten správnejší Pellegrini?
Zaniolo - super, prvý zápas v Áčku na Madride, neposral sa z toho.
Džeko - očividne nad trénerom zlomil palicu a robí len, čo musí, žiadna nadstavba.

Nič naviac nevidíme v podstate u nikoho, je to bezduché a nudné. Ja nechcem, aby ma futbal nudil. Navyše, sa na tlačovkách dozvieš, že sme mali kopec šancí, že to bol náš najlepší polčas a podobne. Črtá sa podobná choroba ako u ostatných predošlých trénerov a to nulová sebareflexia vedenia.
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 zář 2018, 09:32

Paradoxně nás načli gólem z trestnáku na konci poločasu, to mě dost mrzelo, třeba bychom tam něco ukopali, zázrakem. Ale tohle nás zabilo, jako když se apollo pral s dragem to bylo. Na ručník.
lazio merda, porca madonna.

danko10

Příspěvek od danko10 » 21 zář 2018, 09:54

Nič, nula.

Teraz vylejeme trénera a zas pekne od začiatku.
Obrázek

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 21 zář 2018, 12:00

Largo píše:
20 zář 2018, 13:24

Co Zidane?
Pokud tohle řekl, tak bych neváhal.
Zidane super, sympaťák, legenda, ale zas trénoval "jen" ten SuperReal no...navíc madridisti občas nadávali, že se na to nedá dívat :roll:
ale vyhrál 3x LM no :mrgreen:
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 21 zář 2018, 19:42

otazke pre Sushi a dalsich co boli na olimpicu...pozeram volne miesta na AS-Real a lacne vstupenky distinti nord 50 eur a distinti sud -miesta uz iba na kraji a dole-je to hrozny vyhlad ci v pohode?....chcem ist s bratom a ocom,ktory sektor by ste odporucili?

danko10

Příspěvek od danko10 » 21 zář 2018, 20:10

Zo spodných radov na distinti neuvidíš ani hovno. Priplať si, bo budeš na seba nahnevaný.

Aj keď v súčasnej situácii by to nemusela byť tak úplne nevýhoda...
Obrázek

Romulus
Generální ředitel
Generální ředitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romulus » 21 zář 2018, 20:16

cize kraje na distinti sud nebude tiez ziadna vyhra co :mrgreen: a to distinti nord nejaka horna rada by nemuselo byt zle ci? :mrgreen: ....alebo sa vyjebem na cely Real a pojdeme 2.12. na Inter :mrgreen: zivotna sanca vidiet Rim ako mesto a aj futbal prave vo chvilu ked som totalne znechuteny,aky paradox :zed:

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 zář 2018, 21:03

Distinti nejlepší někde uprostřed... Nahoře jsi fakt daleko od hřiště a dole vidíš prd, jen reklamy a máš to hrozně jako na plocho. Jako bys stal u klandru, ale 30 metrů od hřiště :D
lazio merda, porca madonna.

Odpovědět