asroma.cz

Stránky o AS Řím, linky na stránky s online přenosy

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Zamčeno
scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Re: asroma.cz

Příspěvek od scr » 25 zář 2012, 17:28

[/quote]Je to problém a velký... Ze začátku to každého baví a píše, jenomže pak přijdu jiné povinnosti a redaktoři (pokud nebudou placení) budou pomalu, ale jistě odpadat.[/quote]

jj je to boj od doby co vlastnim domenu, coz jsou letos jiz 4 roky se vystridalo asi cca 5 verzi webu..vzdy byl zezacatku zajem jak rikas no..ale pak to opadalo..podarilo se sehnat dokonce i sponzory a to dva shopy se sportovnim vybavenim a ba dokonce i zamerenim na kappu a diadoru tudiz i hadry AS Roma...jenze nebyl nikdo schopnej vlozit banner na web atd...tak to slo do kytek..ted se to snad uz zlomi a bude vse v okeji
Forza Roma!!

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 29 zář 2012, 11:41

spusti se dnes web?
Forza Roma!!

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 29 zář 2012, 16:20

lazio merda, porca madonna.

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 29 zář 2012, 23:27

Bohužel se vyskytly problémy s importem databází. Byl to poslední krok, který bylo potřeba vykonat a to úspěšně. Bohužel se tak nepovedlo, jelikož já na svém PC používám novějšího phpmyadmina.

A abyste si nemysleli, že si vymejšlím apod. tak tady přikládám veřejnou ukázku, kterou jsem nahrál na freehosting.

Mě z vás, to štve nejvíc, protože jsem tomu obětoval spoustu času a hlavně dneska jsem odsunul veškeré mé plány kvůli webu.

Takže co se to musí udělat bez importu databáze? Nastavit a dopsat opět obsah. Takže si zas nějakou dobu počkáme.

Tady ta veřejná ukáza:

Kód: Vybrat vše

http://asroma.4fan.cz/
Otázky tipu KDY TO POBĚŽÍ, IGNORUJU

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 30 zář 2012, 00:20

nojo, dneska myslím víc sere všechny ostatní fotbal samotnej... nenech se otrávit ;) já těm kompověcím nerozumím, ale chápu, že nekecáš.

jinak to vypadá hezky, jednoduchý a hezký, good job :Ok:
lazio merda, porca madonna.

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 30 zář 2012, 10:08

Skeči píše:Bohužel se vyskytly problémy s importem databází. Byl to poslední krok, který bylo potřeba vykonat a to úspěšně. Bohužel se tak nepovedlo, jelikož já na svém PC používám novějšího phpmyadmina.

A abyste si nemysleli, že si vymejšlím apod. tak tady přikládám veřejnou ukázku, kterou jsem nahrál na freehosting.

Mě z vás, to štve nejvíc, protože jsem tomu obětoval spoustu času a hlavně dneska jsem odsunul veškeré mé plány kvůli webu.

Takže co se to musí udělat bez importu databáze? Nastavit a dopsat opět obsah. Takže si zas nějakou dobu počkáme.

Tady ta veřejná ukáza:

Kód: Vybrat vše

http://asroma.4fan.cz/
Otázky tipu KDY TO POBĚŽÍ, IGNORUJU
Ju tak to me mrzi, web je skvelej a funkcni.Nejsem zadnej expert, ale jestli tomu dobre rozumim, tak na tom mem hostingu je neco zastaraleho?Ja vim, ze to resil tvuj predchudce a ze se prave web potom kopiroval na jine FTP a smerovali se DNS...tak aby jsi neco neuspechal a neco nezacal zbytecne predelavat
Forza Roma!!

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 30 zář 2012, 11:17

Jo tak děkuji, že se na mě nějak nezlobíte. Fakt jsem to chtěl udělat, aby to bylo funkční. Ale asi to byl osud, nesměli bychom dostat od těch bíločernejch kurev zas 4 kousky.

Jinak scr, já tedy smažu veškerý předchozí obsah s celou databází a začnu to dělat znovu. Výhodou je, že mám kompletně nastylovaný vzhled pro prohlížeče IE, GC a FF, takže s tím mi odbyla spousta práce. Každopádně to raději nechej jak je, myslím že ten hosting má dobré parametry. To nainstaluji znova a budu to dělat přímo na webu, kterej vám bude hlásit, že je vyplej, abyste neviděli tu rozdělanou práci. Jinak bych tam viděl jednu menší vadu a tou je, že doména má ve směrování nějak divně záznamy, jelikož mi nefunguje doména bez www. S www to funguje. Chtělo by to upravit ve správci domén, kde to máš zaregistrované. Možná, že by pomohlo nastavení v souboru .htaccess, ale nevim nevim.

Skeči
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od Skeči » 30 zář 2012, 12:05

Tak toto vlákno zamykám. Vznikla nám nová sekce zde na fóru, která se týká pouze webu asroma.cz. Prozatím se přesuneme sem:

viewforum.php?f=26

Dokud web zatím neběží a měli byste na mě nějaké dotazy technického směru, raději zvolte soukromou zprávu. Děkuji.

Zamčeno