Offtopik: Spalletti

Cokoli se týče fotbalu, ne však přímo AS Roma

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Odpovědět
klida
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: Offtopik: Spalletti

Příspěvek od klida » 16 bře 2017, 10:36

jednoznačně největší favorit do Juventusu, jestli Allegri odejde
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 16 bře 2017, 16:47

90210 píše:
IL PRINCIPINO (Richie) píše:
Sushi píše:tohle řešit je podle mě na blázinec :mrgreen:
je
A co dnes neni. :P Kor kdyz se jedna o AS RIm. Dlouhodoby intenzivni fandeni podobnymu tymu nam vsem vezme tak rok zivota, protoze to neni o nicem jinym, nez o stridani faze "ocekavani" s fazi "zklamani". Pro pristi zivot to chce bud zvolit tym, kterej proste obcas vyhrava (a nemyslim tim zrovna zapasy) , nebo neopak moc nevyhrava a tim padem nema zadny velky ambice, nebo jeste lip nefandit vubec. :mrgreen:
:mrgreen: :Ok:

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 17 bře 2017, 14:11

Sushi, lajkoval jsi jeden příspěvek od nějaké italské fb stránky se Špalkovými vály, oč šlo tentokrát? Zas perlil proti novinářům? Co mu vyčítali teď? :mrgreen:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 18 bře 2017, 23:42

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Sushi, lajkoval jsi jeden příspěvek od nějaké italské fb stránky se Špalkovými vály, oč šlo tentokrát? Zas perlil proti novinářům? Co mu vyčítali teď? :mrgreen:
nevím, co máš na mysli a je toho příliš, abych si to pamatoval nebo to dokázal reprodukovat, ale

podle mě jim normálně vyhlásil válku :mrgreen: např. jim už řekl, že některý věci říká, aby si z nich dělal prdel (doslova) a že oni to ještě pak napíšou :lol:

ne ve všem s nim souhlasim ohledně týmu, ale tiskovky vede skvostně
lazio merda, porca madonna.

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 19 bře 2017, 20:58

:Ok:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

HugoBoss27
Člen realizačního týmu
Člen realizačního týmu

Příspěvek od HugoBoss27 » 01 dub 2017, 02:11

Spalletti na před zápasové tiskové konferenci prohlásil, že pokud nezíská letos žádnou trofej, tak odejde.
27

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 01 dub 2017, 19:35

HugoBoss27 píše:Spalletti na před zápasové tiskové konferenci prohlásil, že pokud nezíská letos žádnou trofej, tak odejde.
to opakuje už od ledna. Já pořád věřím, že se to nestane, třebas i proto, že ty mrdky v úterý vystřelíme.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 03 dub 2017, 23:13

on toho napovidá poslední dobou

Abaddon
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Abaddon » 04 dub 2017, 17:15

Mám ho rád, ale s těmahle kecama mě sere.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 19 dub 2017, 10:30

Začínam mať z neho zlý pocit. Mimochodom, k situácii sa vyjadril už aj Sabino Nela "Tréner hovorí 2 mesiace o odchode, klub musí zasiahnuť".

Ja už som to niekde písal, ale ak by prišiel Monchi a Luciano odišiel, som jednoznačne za Emeryho. Konečne by mohla fungovať symbióza tréner - športový riaditeľ. Z Emeryho som nikdy nadšený nebol, ale diletant to zas nie je, že jo. A Rím by jeho príchodom u hráčov na trhu získal kredit.

PsYchr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PsYchr » 19 dub 2017, 17:31

A Monchi už je oficiálně náš? Já myslel, že ne? :think: :dunno:
Špalek s největší pravděpodobností skončí, já bych, bejt vedením, prostě našel jeho nástupce a víc se tim nezabejval.
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 19 dub 2017, 18:05

Emery vyhrál s klubem našich poměrů, ambicí a cílů třikrát v řadě Evropskou ligu. Dokáže skvěle namotivovat hráče. Pracoval s typy hráčů, jako je Krychowiak, Iborra nebo M'Bia, což si nezadá s De Rossim, Strootmanem, Ninjou. S Monchim mu to šlapalo. Pořád bych byl rád za Lucianovo setrvání, ale tahle kombinace se mi jako alternativa rozhodně nezajídá. Jde ale také o to, jestli PSG Emeryho vyrazí nebo ne. S Barcou nešťastně vypadl v CL, ale s Monakem je to v Ligue 1 stále otevřené a pokud udělá titul, je dost možné, že tam zůstane i dál. Tam ostatně bude nejspíš i důvod toho, že Monchi pořád definitivně nepodepsal u nás.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 dub 2017, 00:20

jak tohle mě sere

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 21 dub 2017, 19:15

Celkom často som pozerával v tejto sezóne na Monaco. Naozaj ma to baví, ale že by prišli až takto ďaleko som nečakal. A to som si hovoril, že Kamil Glik šiel v lete za smiešne peniaze do zaprdeného Monaca. Nedá mi nájsť v Monacu paraleru s AS. Kluby skôr toho druhého sledu v porovnaní s veľkoklubmi, ale Monaco teraz šlape, hrajú atraktívny a kvalitný futbal, pričom AS sa pod Spallettim zadrhlo. V tom ich systéme navyše nie je nijaká veda. Ani taký Joao Moutinho, vysnená posila väčšiny romanistov, nehráva pravidelne, Postavené na 2 býkoch v strede poľa a vpredu predovšetkým na aktívnom behaní a technike. Beci taktiež ofenzívni hráči, žiadne ťahy alá Jesus na kraji.

Ja som zástanca Spallettiho 4-2-3-1 s Radjom na podhorote, mám ten systém rád a ešte radšej som ho mal, keď som to videl naživo. Ale Lučo musí vedieť, kedy je toho dosť a prestať sa spoliehať na to, že to Radja znovu ukope. Džeko je zas v tej fáze, že ak mu to nedajú pred prázdnu, gól nedá. Pritom by ten náš tím mohol byť veľmi podobný, ako práve Monaco (alebo Lester minulú sezónu :oops: ). Manolas s Faziom (Rudigerom sú rovnako kvalitný, ak nie lepší stopéri ako Glik s Jeffersonom. Útočných bekov by sme tiež mali. A kvalitných odoberačov tiež (Kev - Radja). Spalletti proste mal v tejto fáze niečo zmeniť a IMO zmena ktorá sa najviac núkala bola dať Perottiho do stredu (buď ako falošná 9 alebo skôr ako trequartista) a Nainggolana stiahnúť, alebo mu nechať oddych. Navyše, Grenier za svojich 90 minút spravil viac prienikových prihrávok ako všetci naši stredopoliari za posledné 3 mesiace, ale o ho tam jednoducho nedá. Nespraví nejakú zmenu. V tom je potom samozrejme aj otázka, že 17 milionový Gerson, po tom flope, kedy ho dal nečakane na krídlo na J stadium nehrá vôbec. Bohužiaľ, Juventus, keď vyzeral byť, že by mohol byť akože v kríze, Allegri prišiel s totálnou zmenou systému a znova ich naštartoval, ale my si ideme znova to svoje (aby som Spalovi nekrivdil teda, prešiel aj na 3-5-2, ale Nainggolan ako podhrot zostal, tam sa to len zmenilo v obrane).

Akože, máme úzky káder, ale mohli a mali sme byť na tom teraz lepšie, minimálne v 1 súťaži.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 dub 2017, 22:29

monako hraje ještě horší ligu než my
těžký srovnávat
v evropě jsou mnohem víc tým než my

Odpovědět