Stránka 1 z 1

Pravidla fóra

Napsal: 22 zář 2007, 17:44
od Sushi
Pravidla fóra

Registrací či přispěním do fóra automaticky souhlasíte s následujícími pravidly a budete je dodržovat.

1 ) Při vytváření nového dotazu/tématu jej vložte do co nejvíce odpovídající, a pouze jedné, sekce. Téma pojmenujte co nejvýstižněji a držte se hlavního tématu.

2 ) Spam v jakékoliv formě není tolerován.

3 ) Při vkládání obrázků se snažte redukovat jejich velikost na přiměřené minimum (při zachování vypovídací schopnosti).

4 ) Nepište celé příspěvky s capslockem, caps slouží jen pro zvýraznění některého slova.

5 ) Při použití odpovědi formou citace (tj. včetně příspěvku na který reagujete) se snažte ponechat pouze nezbytně nutnou část citovaného příspěvku pro správné pochopení vaší reakce v případě delší citace a snažte se necitovat zbytečně příspěvek přímo nad vámi.

6 ) Nepoužívejte sprostá slova ani jiné urážky...

7 ) Admini, moderátoři ani další členové redakce webu nenesou žádnou odpovědnost za vaše příspěvky a jejich obsah. Každý nese odpovědnost pouze za své příspěvky. Stejně tak každý admin, moderátor či jiný člen redakce webu nese odpovědnost pouze za své příspěvky a jejich obsah.

8 ) Pokud nedodržíte tato pravidla, může být váš příspěvěk bez jakéhokoliv upozornění odstraněn či upraven.

9) Od moderování fóra jsou tu jeho správci. Žalování a žádosti o BAN budou automaticky sankcionovány půlhodinovým BANem, dle uvážení správců bude postihováno stejným způsobem "moderování" fóra ze strany uživatelů (tj. hádání se o to, kdo je vlastně OT apod.).


Pokud máte nějaké dotazy ohledně pravidel, napište mi soukromou zprávu (PM) nebo e-mail.