Vedení - DiBe, Pallotta & co.

Cokoliv o AS Roma, co se nevejde do jiné sekce. Klub, fanoušci, dresy, novinky...

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: Vedení - DiBe, Pallotta & co.

Příspěvek od Sushi » 17 čer 2019, 17:16

zemětřesení
lazio merda, porca madonna.

danko10
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od danko10 » 17 čer 2019, 17:37

Moc zivych dovodov tomuto fandit uz nam nezostalo, co?
Obrázek

HugoBoss27
Legenda klubu
Legenda klubu

Příspěvek od HugoBoss27 » 17 čer 2019, 18:46

Jediné naše světýlko je Fonseca
27

IL PRINCIPINO (Richie)

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 17 čer 2019, 18:59

HugoBoss27 píše:
17 čer 2019, 18:46
Obávám se, že ani on. Jediné naše světýlko je prodej, odchod Amíků s Baldinim do nejvzdálenější prdele světa a konečně to začít dělat na úrovni. A ano, klidně s Fonsecou, o tom se nepřu.
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

Agostino
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od Agostino » 17 čer 2019, 21:22

Sushi píše:
17 čer 2019, 17:16
zemětřesení
spomenul som si dnes na blby sen z pred par rokov, v ktorom pocas zapasu Rima udrel do ihriska pri burke blesk a trafil De Rossiho, ktory na mieste zomrel...
"Mal perfektnú korčuliarsku techniku, to myslenie, periférne videnie, prakticky jak keby som videl sám seba..." - Igor Liba o Waynovi Gretzkom

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 18 čer 2019, 06:31

IL PRINCIPINO (Richie) píše:
17 čer 2019, 18:59
HugoBoss27 píše:
17 čer 2019, 18:46
Obávám se, že ani on. Jediné naše světýlko je prodej, odchod Amíků s Baldinim do nejvzdálenější prdele světa a konečně to začít dělat na úrovni. A ano, klidně s Fonsecou, o tom se nepřu.
Přesně!

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony » 18 čer 2019, 08:43

Agostino píše:
17 čer 2019, 21:22
Sushi píše:
17 čer 2019, 17:16
zemětřesení
spomenul som si dnes na blby sen z pred par rokov, v ktorom pocas zapasu Rima udrel do ihriska pri burke blesk a trafil De Rossiho, ktory na mieste zomrel...
Ta ty už nepi. :mrgreen:

Každopádne, vážna téma, to komu budeme fandiť ďalší rok?
If the temperament is not there then it means you are not ready- F. Totti
Je pravda, že lev je silnejší ako vlk. Lenže žiadny vlk nehrá v cirkuse!
Zlatan Ibrahimović: "Braniči su igrači koji ne znaju igrati nogomet."
Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 18 čer 2019, 12:24

já fandim tomu, abychom příští rok vyhráli scudetto, EL a pohár
pokud nenastane pohyb tímhle směrem, doufám, že amíci brzy půjdou
za mě jsme na dně, jsem zklamanej, protože jsem tomu celýmu věřil a nikdy bych nečekal, jak hluboko můžeme spadnout
naproti tomu ale pořád doufám, že se stane nějakej zázrak a od keců se přejde k činům a k výsledkům
pokud jo, tak si pallotta zaslouží omluvu a podporu
ale víte jak, spíš tomu moc nevěřim
lazio merda, porca madonna.

90210

Příspěvek od 90210 » 18 čer 2019, 13:51

Vidim to zase nekde uprostred, mezi obema stranami. Silne pochybuju, ze majitele a prezidenti klubu jako PSG, Man City nebo Mencak jsou v nejakym vetsim kontaktu s tymem, dnes jsou majitele velkoklubu vetsinou financni skupiny z 3. sveta, ktery se timto zpusobem zviditelnuji v civilizovanym svete, prukopnikem byl Abramovic, kterymu to vyslo a z ruskyho privatizacniho pirata balancujiciho jednou nohou v base se stala svetova celebrita.

Proto jsem uvital, ze tym vlastni Amici, kteri tomu chteji dat punc a rad uzavrenych americkych profesionalnich sportovnich lig, ktery povazuju za nejlepsi na svete. Vydelaji si na sebe a jsou tam platovy stropy, takze zalezi na draftovani a vyhrat muze defakto kazdej, fotbal je oproti tomu ciste o penezich a vyhrava ten, kdo do toho napumpuje nejvic penez, nejsilnejsi tymy jsou chraneny silnou lobby a tymy druhe garnitury jako jsme my jsou brzdeny Uefou diky FFP.

Fotbalovej trh opravdu neni fer a neni to neco, co by Amici mohli na dalku ukocirovat, postavit stadion v Rime bez koupeny/vylobbovany silny politicky podpory nejde a tak se klasicky korporatne deleguji pravomoce na zaklade skoro 10-ti lete frustrace z absence vysledku a ceka se na zazrak. Proto by asi prospelo, kdyby nas koupil bud nejakej zbyvajici italskej fanboy, kterej do toho bude chtit investovat, idealne ADL, jeho Napoli nas v hierarchii tymu uz preskocila a bere nam hrace, coz se naposledy delo za Maradony, ale to je asi utopie. Oba tymy z Milana ted vlastni nejaky asijsky financni skupiny a rozhodne se neda rict, ze by to neco prineslo, velke investice nejsou mozne kvuli FFP a probihaji tam podobne turbulentni zmeny. Oproti tomu Juve je dlouha leta defakto polostatni tym, vlastni ho polostatni Fiat a maji tak zarucenou stabilitu a penize, maji stadion a pokud se nestane neco necekanyho, tak budou tituly vyhravat v rade dalsich x let, podle me jsou aktualne nesesaditelni.

Nejhorsi na tom je, ze kdybychom meli par zapasu stesti a nevypadli s Portem a neztratili body s Cagliari a jeste jednemi sraci, tak se tohle vubec nedeje, ta hranice mezi uspechem a neuspechem je tenka a my ted hlavne potrebujeme, aby se udalo co nejmin zmen v kadru, protoze tym ma potencial, ale uvidentne se schyluje k dalsimu velkemu vyprodeji. Taky jsem z toho uz apatickej, snad poprvy za vic jak 10 let, ale hur asi uz spadnout nemuzeme, tak uvidime co prinese dalsi sezona.

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 19 čer 2019, 22:17

Byl jsem teď pár dní v Itálii a tam je ten Tottiho odchod z klubu od pondělí téma číslo jedna, ve všech zprávách snad na všech rádiových stanicích se to řešilo. Já tomu sice hovno rozumím ale i tak

Já jsem nikdy nebyl zastáncem toho, aby hráči, co od 16 let hrajou jen fotbal vykonávali podobný funkce, viz. třeba Rosa ve Spartě. Já chápu že má Totti hodně zkušeností a asi by měl k tomu co říct, ale přece jenom je zrovna on ten pravý co by měl rozhodovat o těch nejdůležitějších věcech v klubu?

Tím se nechci Palloty a spol. nějak zastávat, podle mě jsou to nekompetentní hovada, kterým o fotbal moc nejde. Přesto jsem rád že Totti řekl, jak to je, že si nebral servitky, protože jestli na to má někdo právo, tak je to on.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

Odpovědět