Taddei

Cokoliv o AS Roma, co se nevejde do jiné sekce. Klub, fanoušci, dresy, novinky...

Moderátoři: Skeči, klida, Sushi

Odpovědět
Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: Taddei

Příspěvek od Sushi » 02 kvě 2010, 10:11

Carlo píše:OK , Rodrigo dal gol , ale nepose.me sa s toho . 3 sezonu hrá tušku , začal ju hrať v tej sezone kde prišiel Giuly , lenže tam aspoň dával goly , teraz má super premier 2 goly za sezonu . Je pomalý , po lajne to nedokáže brúsiť a v zálohe by som chcel niekoho kreatívnejšieho . Preto by som bol za , ak by po sezone odišiel - teda zadara . Vraj máme (opäť) záujem o Benayouna , to by bol super kauf . Kdežto Rodrigovi by som dal max.2 ročnú zmluvu , nechal ho jednu sezonu odkopať a potom streliť niekam do Madridu .
úrptpže tpmu nerozumíš

btw po včerejšku říct "ok, rodrigo dal gol" = absolutně nerozumět fotbalu/koukat jen na sestřihy
lazio merda, porca madonna.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 02 kvě 2010, 10:31

Jo jasne , keby som kukal len na zostrihy , Rodriga by som musel vynášať do neba . Dať hráčovi , ktorý rok čo rok stráca polovicu rýchlosti dať 3-4 ročný kontrakt musí byť na hlavu . Rodrigo je dobry tak ked nastupi do zapasu , kde treba vybojovať niaku štandartku , to mu ide , nič viac .

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 02 kvě 2010, 10:45

Carlo píše:Jo jasne , keby som kukal len na zostrihy , Rodriga by som musel vynášať do neba . Dať hráčovi , ktorý rok čo rok stráca polovicu rýchlosti dať 3-4 ročný kontrakt musí byť na hlavu . Rodrigo je dobry tak ked nastupi do zapasu , kde treba vybojovať niaku štandartku , to mu ide , nič viac .
chceš říct, že včera (minimálně v druhý půlce) nebyl nejlepší na hřišti?

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 02 kvě 2010, 10:50

Sushi píše:
Carlo píše:Jo jasne , keby som kukal len na zostrihy , Rodriga by som musel vynášať do neba . Dať hráčovi , ktorý rok čo rok stráca polovicu rýchlosti dať 3-4 ročný kontrakt musí byť na hlavu . Rodrigo je dobry tak ked nastupi do zapasu , kde treba vybojovať niaku štandartku , to mu ide , nič viac .
a to je presne čo hovorím , Parma začala tlačiť , otvorilo sa mu viac priestoru , ale že by to nejak brúsil sa tiež povedať nedá , a France mu dal taku prihravku, ze to by som dal snad i ja .

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 02 kvě 2010, 10:57

Carlo píše:
Sushi píše:
a to je presne čo hovorím , Parma začala tlačiť , otvorilo sa mu viac priestoru , ale že by to nejak brúsil sa tiež povedať nedá , a France mu dal taku prihravku, ze to by som dal snad i ja .
vůbec nejde o ten gól, hlavo dubová

jde o to že vybojovalspousty míčů, byl všude, nezastavil se a vedle bránění, presingu, faulů jeho i na něj, dal ještě gol...

ztracenej čas s tebou

90210
Official Maggica Roma maniac

Příspěvek od 90210 » 02 kvě 2010, 11:12

Taddei vcera nazorne predvedl jak se ma hrat o smlouvu.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 02 kvě 2010, 12:19

Hlavodubova ? :think: .

Rim imho na buducu sezonu zas predvedie tu minulorocnu , lebo popredava ovela lepsich hracov , a tych horsich si necha - vid.Giuly , Mancini .

scr
- asroma.cz -
- asroma.cz -
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scr » 02 kvě 2010, 12:39

Carlo píše:Hlavodubova ? :think: .

Rim imho na buducu sezonu zas predvedie tu minulorocnu , lebo popredava ovela lepsich hracov , a tych horsich si necha - vid.Giuly , Mancini .
na Guliho mi nesahej, myslim ze nedostal v Rime tolik prostoru kolik potrebuje, rozhodne ale odvadel skvele vykony a vzdy po jeho prichodu na hriste se hra o hodne zrychlila..Guily byla takova moto mys...

Co se tyka Taddeie..prodal bych ho a privedl bych nejakeho mladsiho hrace...aby AS nedopadlo jako AC Milan..ze to bude banda dedku, ktera bude hrat na to ze maji hraci zkusenosti...chce to mladou krev
Forza Roma!!

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 02 kvě 2010, 12:47

Práve že je to myslel naopak , že predali kvalitatívne lepších hráčov - Giuly , Mancini a nechali Taddeia .

Ja mal Giulyho - ako jeden malo odtialto rad , a jeho hra a prínos sa mi páčil .

SUSIsr
Il Mister
Il Mister

Příspěvek od SUSIsr » 02 kvě 2010, 17:44

Carlo píše:Práve že je to myslel naopak , že predali kvalitatívne lepších hráčov - Giuly , Mancini a nechali Taddeia .

Ja mal Giulyho - ako jeden malo odtialto rad , a jeho hra a prínos sa mi páčil .
taddei byl vcera nejlepsi na place
ANTI LUIGI ENRICO

Roma Roma Roma core de sta cittŕ unico grande amore de tanta e tanta gente che fai sospirŕ
Obrázek

LI MORTACCI LORO

E DE TUTTI I LAZIALI BAVOSI!!!!
MORAMMAZZATI!
NUN C'AVETE NA MAJA C'AVETE ER PIGIAMA FATE SCHIFO VE SFONNAMO!!!!

Obrázek

Mortacci vostra e de tutta formello!!!!

VELENO!

Bastardo de merda laziale infame fracico lurido cassa mortaro zozzo viscido bavoso inutile fai schifo c'hai i colori più brutti del mondo fai schifo al cazzo stai sempre a rosicà 11 anni de B ancora respiri?????

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 05 čer 2010, 14:06

Neviem , či som to pochopil správne , ale má nový kontrakt , bude zarábať okolo 1 miliona , cize este menej ako mal .....

klida
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 05 čer 2010, 14:20

zdroj?
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Pique

Příspěvek od Pique » 05 čer 2010, 14:40

klida píše:zdroj?

v rumunských mediích to není?
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

klida
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 05 čer 2010, 14:50

právě, že zatim nic, tak jsem překvapenej, když by tě to zajímalo, tak asromania.ro
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Pique

Příspěvek od Pique » 05 čer 2010, 14:53

klida píše:právě, že zatim nic, tak jsem překvapenej, když by tě to zajímalo, tak asromania.ro
máj krásný stránky
Un amore, una leggenda, un nome...

♣ Včera, dnes, zítra...vždy s Vámi ♣

Odpovědět