Scudetto 2001

Cokoliv o AS Roma, co se nevejde do jiné sekce. Klub, fanoušci, dresy, novinky...

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

IL PRINCIPINO (Richie)
Official Maggica Roma maniac

Re: Scudetto 2001

Příspěvek od IL PRINCIPINO (Richie) » 17 čer 2011, 20:03

Když bylo Euro 2000 a já si zamiloval Tottiho, bylo mu stejně jako je mně teď... Děsivé.

Když rok na to GialloRossi hned vyhráli Scudetto, ani v nejděsivějším snu mě nenapadlo, že bude po dalších deseti letech jediné...

Ale jsou to nádherné vzpomínky... :oops: :oops: :oops:
FORZA AS ROMA E MAX BIAGGI - CAMPION DEL MONDO SUPERBIKE 2010 E 2012 (41 ANNI) - CIAO MAX... GRAZIE PER LA CARRIERA STRAORDINARIA

montella
Širší kádr
Širší kádr

Příspěvek od montella » 18 čer 2011, 12:25

IL PRINCIPINO (Richie) píše:Když bylo Euro 2000 a já si zamiloval Tottiho, bylo mu stejně jako je mně teď... Děsivé.

Když rok na to GialloRossi hned vyhráli Scudetto, ani v nejděsivějším snu mě nenapadlo, že bude po dalších deseti letech jediné...

Ale jsou to nádherné vzpomínky... :oops: :oops: :oops:

EURO 2000 a WC 2006 su pre mna najkrajsie sampionaty, ktore som zazil (samozrejme pri TV) :D
na zapas holandsko - italia do smrti nezabudnem!!!

danko10

Příspěvek od danko10 » 20 čer 2011, 22:42

Nech už to teraz bude ako chce, ale želám si, aby Franče dostal k sebe aspoň raz ešte odpovedajúcu kvalitu, aby som ho videl preberať Scudetto do rúk v úlohe kapitána AS.

:Flag: :Flag: :Flag:
Obrázek

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 14:18

Zdravím, po několikaměsíčním hledání nějakých cz stránek o AS jsem úplnou náhodou narazil na toto forum. A mám neskutečnou radost, že tu je v podstatě vše co mě kdy zajímalo, nebo zajímá. Většinu času jsem pořád lezl na fanstránky Poláků, ale to nebylo ono :) Římu fandím "už" 5 let, ale až v posledních 3 letech to začínám tak nějak víc prožívat :P Nevěděl jsem kam tohle napsat, ale už dost dlouho nemůžu sehnat dokument Každou zatracenou neděli, nevíte o nějakm linku, nebo nemáte to někdo na disku?? Nebo není to někde tady na foru? Ještě jsem to celý nestihl projet. Strašně rád bych se na to znova podíval :) Tak doufám, že mne tady nějak strpíte, nebo přijmete :) Zdraví Philippe :danko:

90210

Příspěvek od 90210 » 20 črc 2011, 15:26

Philippe píše:Zdravím, po několikaměsíčním hledání nějakých cz stránek o AS jsem úplnou náhodou narazil na toto forum. A mám neskutečnou radost, že tu je v podstatě vše co mě kdy zajímalo, nebo zajímá. Většinu času jsem pořád lezl na fanstránky Poláků, ale to nebylo ono :) Římu fandím "už" 5 let, ale až v posledních 3 letech to začínám tak nějak víc prožívat :P Nevěděl jsem kam tohle napsat, ale už dost dlouho nemůžu sehnat dokument Každou zatracenou neděli, nevíte o nějakm linku, nebo nemáte to někdo na disku?? Nebo není to někde tady na foru? Ještě jsem to celý nestihl projet. Strašně rád bych se na to znova podíval :) Tak doufám, že mne tady nějak strpíte, nebo přijmete :) Zdraví Philippe :danko:
Cau, dobre ze jsi nas nasel, jsme bohuzel trochu nedobrovolne zkryty. Ja jsem ten dokument onehdy videl na Cetecku, davali to tam vickrat, na netu v ceskym zneni to nemuzu najit, snad jedine nejak pres archiv CT.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 15:39

Philippe píše:Zdravím, po několikaměsíčním hledání nějakých cz stránek o AS jsem úplnou náhodou narazil na toto forum. A mám neskutečnou radost, že tu je v podstatě vše co mě kdy zajímalo, nebo zajímá. Většinu času jsem pořád lezl na fanstránky Poláků, ale to nebylo ono :) Římu fandím "už" 5 let, ale až v posledních 3 letech to začínám tak nějak víc prožívat :P Nevěděl jsem kam tohle napsat, ale už dost dlouho nemůžu sehnat dokument Každou zatracenou neděli, nevíte o nějakm linku, nebo nemáte to někdo na disku?? Nebo není to někde tady na foru? Ještě jsem to celý nestihl projet. Strašně rád bych se na to znova podíval :) Tak doufám, že mne tady nějak strpíte, nebo přijmete :) Zdraví Philippe :danko:
Welcome!

Koukám, že na fórech jsi jako doma, takže asi nebudeš potřebovat žádný zvláštní rady... kdyby snad přece ano, napiš kamkoliv nebo klidně nějakýmu adminovi soukromou zprávu.

Odkud jsi? Nejsi náhodou z Prahy? 2.8. děláme sraz, přečti si o tom v komunitě, jestli tě to zajímá ( viewtopic.php?f=18&t=969 ), klidně se stav...

ten dokument bych měl mít na externím disku, kterej je pořád u bráchy doma, musim si pro něj sakra někdy zajet... no, pokud bys přišel na sraz, mohl by sis přinést usb a odnést si ho (má to asi jedno giga), jinak nevim jak to dostat na net... kdysi to nějakej kluk sem dával, stahoval jsem to z nějakýho ftp. tam to už asi nebude. já sám jsem to pak myslím taky někam házel, ale taky už to asi zmizlo. takže... nevim, návrhy?

FORZA ROMA !
lazio merda, porca madonna.

90210

Příspěvek od 90210 » 20 črc 2011, 15:41

Pres nejakej megaupload/rapidshare nebo nejakou jejich no-limit variantu by to slo.

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 20 črc 2011, 15:42

Ja to mám ako v compe tuším (aspon minule som to kukal) , ale neviem jak to dať na net , v tomto niesom moc zbehlí ....

90210

Příspěvek od 90210 » 20 črc 2011, 15:44

Carlo píše:Ja to mám ako v compe tuším (aspon minule som to kukal) , ale neviem jak to dať na net , v tomto niesom moc zbehlí ....
Nahod to sem,

Kód: Vybrat vše

http://www.ulozto.cz/
Pres "nahrat soubory".

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 15:49

90210 píše: Cau, dobre ze jsi nas nasel, jsme bohuzel trochu nedobrovolne zkryty.
to je pravda no, myslel jsem, že tenhle problém vyřešej webovky, který ale furt nemáme... neví někdo jak to napravit? případně odpovídejte zde:
viewtopic.php?f=12&t=927

náš rank fakt moc nefrčí :?

Kód: Vybrat vše

http://pagerank.jklir.net/ranky/

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 20 črc 2011, 16:16

No uz to robím ,akurat mi to tu strašne ide pomaly , tak to sme potom hodím , ak sa mi to podarí :P ...

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 16:20

Díky moc, jsem s Plzně a na sraz bych přijel moc rád, ale bohužel v pátek odlétám do Londýna a po návratu nastupuju do práce, takže mi to bohužel nevyjde. Škoda pro mne. Jinak ten sraz je čistě fans AS, nebo celé italské ligy? Myslím tím něco jako je PL sraz například.
Kdyby ten dokument někdo tedy hodil na uloz.to nebo něco tomu podobné, byl bych moc rád.

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 16:23

Philippe píše:Díky moc, jsem s Plzně a na sraz bych přijel moc rád, ale bohužel v pátek odlétám do Londýna a po návratu nastupuju do práce, takže mi to bohužel nevyjde. Škoda pro mne. Jinak ten sraz je čistě fans AS, nebo celé italské ligy? Myslím tím něco jako je PL sraz například.
Kdyby ten dokument někdo tedy hodil na uloz.to nebo něco tomu podobné, byl bych moc rád.
no, dělá se to u mě doma, takže čistě jen AS bohatě stačí :lol: a navíc, koho zajímaj fanoušci AC, interu, juvehnusu atd... bude nás tak kolem 10, možná o něco víc, záleží. nic velkýho. tak enjoy londýn...

smurfik

Příspěvek od smurfik » 20 črc 2011, 16:25

Philippe píše:Díky moc, jsem s Plzně a na sraz bych přijel moc rád, ale bohužel v pátek odlétám do Londýna a po návratu nastupuju do práce, takže mi to bohužel nevyjde. Škoda pro mne. Jinak ten sraz je čistě fans AS, nebo celé italské ligy? Myslím tím něco jako je PL sraz například.
iba AS a Lazio Rim, takze si dones nejaku palku, jeden-dva boxery a dobru naladu :lol: :daje:

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 16:32

Sushi píše:no, dělá se to u mě doma, takže čistě jen AS bohatě stačí :lol: a navíc, koho zajímaj fanoušci AC, interu, juvehnusu atd... bude nás tak kolem 10, možná o něco víc, záleží. nic velkýho. tak enjoy londýn...
aha, no tak mě rozhodně nezajímají :grr: tak to je škoda, že tu nebudu, ale určitě to nebude poslední sraz ne? :daje:

Odpovědět