Scudetto 2001

Cokoliv o AS Roma, co se nevejde do jiné sekce. Klub, fanoušci, dresy, novinky...

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Re: Scudetto 2001

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 16:39

Philippe píše:
Sushi píše:no, dělá se to u mě doma, takže čistě jen AS bohatě stačí :lol: a navíc, koho zajímaj fanoušci AC, interu, juvehnusu atd... bude nás tak kolem 10, možná o něco víc, záleží. nic velkýho. tak enjoy londýn...
aha, no tak mě rozhodně nezajímají :grr: tak to je škoda, že tu nebudu, ale určitě to nebude poslední sraz ne? :daje:
nene, dřív jsme se slejzali aspoň v malým počtu docela často... na nějaký fotbaly, derby, superpohár, LM... asi před dvěma rokama byl společnej oběd u mýho bráchy. loni jsem byl pryč, tak jsme vynechali, letos danko přišel s nápadem na repete, tak snad to není naposled :mrgreen:

mimochodem, chodí sem už jeden kluk z plzně (nebo od plzně)... můžete udělat mini sraz :lol: teda, už sem moc nechodí, ale jednu dobu byl hodně aktivní...
lazio merda, porca madonna.

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 16:40

smurfik píše:iba AS a Lazio Rim, takze si dones nejaku palku, jeden-dva boxery a dobru naladu :lol: :daje:

prostě sraz starých dobrých kamarádů, jasný :D kdybych přijel tak bych si pálku určitě vzal na tu verbež :daje: :danko:

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 16:46

Sushi píše:mimochodem, chodí sem už jeden kluk z plzně (nebo od plzně)... můžete udělat mini sraz :lol: teda, už sem moc nechodí, ale jednu dobu byl hodně aktivní...
jo mini sraz, dobrej nápad :D tak to jo, tak dalšího srazu se zúčastním, a nevyjížděli jste třeba do Říma na zápasy?

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 16:55

Philippe píše:
Sushi píše:mimochodem, chodí sem už jeden kluk z plzně (nebo od plzně)... můžete udělat mini sraz :lol: teda, už sem moc nechodí, ale jednu dobu byl hodně aktivní...
jo mini sraz, dobrej nápad :D tak to jo, tak dalšího srazu se zúčastním, a nevyjížděli jste třeba do Říma na zápasy?
společně ne, já jezdím s bráchou jednou za čas, pak jsem tam rok bydlel a on jezdil za mnou... ale to se asi nepočítá. tuším, že někdo ze slovenska jel na košice, když jsme s nima hráli... jakože do košic, ne na olimpico.
a já, brácha, max a vosa (kamarád, co tu je myslím reglej, ale nechodí sem) jsme jeli do mnichova na bayern... a potkali jsme tam náhodou partičku slováků, co tu taky má svoje účty. ale jinak - myslím - nic organizovanýho nebylo... ujmi se organizace a pojedem :mrgreen:

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 20 črc 2011, 16:57

No na tom ulozto to bude asi tak za 5 hodin , asi mám niečo z kompom alebo sa to tam dáva vždy kazdemu tak pomaly :O

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 17:21

Sushi píše:společně ne, já jezdím s bráchou jednou za čas, pak jsem tam rok bydlel a on jezdil za mnou... ale to se asi nepočítá. tuším, že někdo ze slovenska jel na košice, když jsme s nima hráli... jakože do košic, ne na olimpico.
a já, brácha, max a vosa (kamarád, co tu je myslím reglej, ale nechodí sem) jsme jeli do mnichova na bayern... a potkali jsme tam náhodou partičku slováků, co tu taky má svoje účty. ale jinak - myslím - nic organizovanýho nebylo... ujmi se organizace a pojedem :mrgreen:
aha, tak to je stejně paráda :Ok: já právě chtěl jet na Tottenham, protože tomu přeju taky už strašně dlouho, a někdy výhledově i na Řím protože nemám v Říme žádný známý, třeba na přespání a tak. Tak teď alespoň v Londýně projdu stadion Spurs, než ho zboří a třeba tuhle sezonu ještě nějakej výlet na AS. Nejsem ještě výdělečně činný, takže to mam trošku komlplikovanější :) Taky se nemůžu jen tak sebrat a jet, maximálně po zkouškovým no :D Je to na pytel :) Jinak já nic organizovat nemůžu, jsem tu novej, tak se musím rozkoukat :D

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 17:32

v klidu se rozkoukej, času dost :mrgreen: někdo aktivní by se nám hodil, občas tu byly nějaký záchvěvy, ale kromě výše uvedených obědů a fotbalu jsme se (díky klidovi, to je další z adminů) dostali jen na jeden turnaj fanklubů (a hádej, kdo ho vyhrál) :mrgreen:
jeden fanoušek AS a tottenhamu tu taky je, myslím, že se jmenoval martin nějak... a vosa, ten co sem nepíše, ale na srazu asi bude, to má taky tak... asi oblíbená kombinace :lol:
jinak vysoko(i středo)školáků je nás tu víc, takže ti rozumim...

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 20 črc 2011, 17:36

Sushi píše:v klidu se rozkoukej, času dost :mrgreen: někdo aktivní by se nám hodil, občas tu byly nějaký záchvěvy, ale kromě výše uvedených obědů a fotbalu jsme se (díky klidovi, to je další z adminů) dostali jen na jeden turnaj fanklubů (a hádej, kdo ho vyhrál) :mrgreen:
jeden fanoušek AS a tottenhamu tu taky je, myslím, že se jmenoval martin nějak... a vosa, ten co sem nepíše, ale na srazu asi bude, to má taky tak... asi oblíbená kombinace :lol:
jinak vysoko(i středo)školáků je nás tu víc, takže ti rozumim...
jasný, jasný :D tak to je náhoda, já jsem taky martin..nick je jenom kvůli Mexesovi...asi vážně oblíbený mix kohoutů a AS :)

Carlo
Warren
Warren

Příspěvek od Carlo » 20 črc 2011, 18:31

Ten typek tu je pod MartanCJ a ten dokument ti neviem hodiť :O , bud to má strašne vela , trvalo to asi 6 hodin , po 2 som sa došiel pozrieť ako pokročilo uploadovanie a upload mi niečo zrušilo :O , bud vypadok internetu , alebo to sever nezobral-bol moc velky ten subor ....

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 20 črc 2011, 18:33

takže budeš muset přijet s USBčkem :lol:

klida
Official Maggica Roma maniac
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klida » 20 črc 2011, 23:23

Philippe píše:Zdravím, po několikaměsíčním hledání nějakých cz stránek o AS jsem úplnou náhodou narazil na toto forum. A mám neskutečnou radost, že tu je v podstatě vše co mě kdy zajímalo, nebo zajímá.
jaks na to narazil?

vítej a ať se ti tady líbí
twitter.com/asroma_cz

Obrázek

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 črc 2011, 00:24

klida píše:
Philippe píše:Zdravím, po několikaměsíčním hledání nějakých cz stránek o AS jsem úplnou náhodou narazil na toto forum. A mám neskutečnou radost, že tu je v podstatě vše co mě kdy zajímalo, nebo zajímá.
jaks na to narazil?

dobrá otázka

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 21 črc 2011, 13:21

klida píše:jaks na to narazil?

díky, hele už nevím jak přesně, ale něco jsem hledal o AS na googlu, a přes něco jsem se proklikl na jednu stránku z fora, a pak postupně sem to tu pročítal, pak zaregistroval no a už to bylo..ale byla to vážně náhoda :)

Philippe
Na zdravotních testech
Na zdravotních testech

Příspěvek od Philippe » 21 črc 2011, 13:24

Carlo píše:Ten typek tu je pod MartanCJ a ten dokument ti neviem hodiť :O , bud to má strašne vela , trvalo to asi 6 hodin , po 2 som sa došiel pozrieť ako pokročilo uploadovanie a upload mi niečo zrušilo :O , bud vypadok internetu , alebo to sever nezobral-bol moc velky ten subor ....
MartanCJ tak to mi něco řiká...vím, že se taky pohybuje na českých stránkách Spurs...celkem náhoda no :)

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 21 črc 2011, 14:11

Philippe píše:
klida píše:jaks na to narazil?

díky, hele už nevím jak přesně, ale něco jsem hledal o AS na googlu, a přes něco jsem se proklikl na jednu stránku z fora, a pak postupně sem to tu pročítal, pak zaregistroval no a už to bylo..ale byla to vážně náhoda :)
zajímavá cesta... tak dobře žes to našel a ať se ti tu líbí :Ok:

doporučuju sekci Ženský

Odpovědět