Letní příprava 2017

Cokoliv o AS Roma, co se nevejde do jiné sekce. Klub, fanoušci, dresy, novinky...

Moderátoři: Sushi, Skeči, klida

Odpovědět
PsYchr
Official Maggica Roma maniac
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní příprava 2017

Příspěvek od PsYchr » 25 črc 2017, 18:25

FEROAS píše:neviete kedy bude zname vyzrebovanie Serie A na novy rocnik?
Zejtra se losuje
Sranda musí bejt, i kdyby Zdendu věšeli ;)

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 26 črc 2017, 01:16

phpBB [media]

iturbe má lauf jak víno

ale fanoušci ho podporujou :mrgreen:
lazio merda, porca madonna.

HugoBoss27
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od HugoBoss27 » 26 črc 2017, 06:05

Tottenham-Roma 2:3

https://youtu.be/IsnQb4PuE-4
27

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 26 črc 2017, 06:59

Dobrá výhra. Sestřih dlouhej - díky Hugo. Jen za těch pár minut sestřihu mě zase sral Bruno Peres. :) :)

HugoBoss27
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od HugoBoss27 » 26 črc 2017, 08:21

No Bruno se tam jaksi sám utočil :D
Viděl někdo zápas?Chtěl bych hodnocení Jesuse,Defrela,Morena...
27

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 26 črc 2017, 10:11

phpBB [media]

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 26 črc 2017, 10:50

Zápas jsem viděl od 35. minuty do konce, takže když už jsem se nevyspal, dovolím si aspoň hodnotit :pipp:

Pořád v tom nevidím Di Francescovu rychlost a pohyb, který ukazoval v Sassuole. Ale je fakt, co poznamenal myslím Edin, že přišlo mnoho novejc tváří a bude trvat, než se tým sehraje. Fyzická kondice taky nebyla ideální, to bylo vidět.

Celkově nás Tottenham jasně přehrával, nám kombinace moc nešly.

Začnu plusama:

Dlouho jsme drželi čistý konto, především díky Alissonovi.Toho hráči až moc často zasypávali nahrávkama malou domů, ale jeho to z míry moc nevyvedlo. Výborně vybíhá a čte hru. Neudělal žádnou minelu.

Bruno Peres možná podle sestřihu průšvih, ale celkově se mi líbil. Zapracoval hlavně na obraně. A lepší alternativu stejně nemáme zdravou.
Defrel se ukazoval hodně zajímavě, na to, že nehrál svůj primární post.

Hodně mě zaujal Čenghiz, kterej na svůj věk hrál hodně suveréně. Není to žádnej zběsilej běžec, ale hraje hodně hlavou. Poctivě se vracel, což bylo taky plus. Perotti o něm říkal, že to v sobě má, ale potřebuje nabrat svaly a zesílit, ož bylo taky vidět. Každopádně hraje hodně k bráně a druhej gól to jen potvrdil.

Pozitivem je taky fakt, že máme silnou lavičku a opravdu 2 obdobně dobrý jedenáctky.

Mužem zápasu pro mě jednoznačně Strootman, kterej byl všude, připsal si dvě áčka a jeho hra byla rozhodujícím elementem. Fajn Tumminello s Gersonem a líbilo se mi, že se tým nevzdal ani po dvou inkasovanejch brankách. Tím ale plusy končej.

Největším průšvihem byla obrana a zejména u střídajících hráčů. Nejsou sehraný, dělaj chyby a často je zachraňovali brankáři. Vůbec nefunguje stoperská dvojice, a to v jakýmkoli podání. Manolas jako by byl hlavou úplně jinde a ty dva góly v závěru jsou jednoznačně i jeho problém. S Janssenem se vůbec nevracel. Jesus klasicky mimo, Fazio s Morenem rychlostně nestíhali. V obraně vidím náš největší problém a zejména v závěru to byla tragédie. Manolas základ, ale kdo k němu? Nejlepší by bylo prodat Jesuse, Castana i Gyömbera a koupit někoho do základu k Manolasovi. Tomu zvýšit plat.

Další velkej problém je pořád na kraji v útoku, protože El Shaarawy nehrál, Florko jen tak nebude a Under s Perottim jsou málo. Podle mě nakonec přijde Mahrez, což by bylo fajn. Nebudem tam mít běžce, ale fotbalisty, což Di Fra chtěl.

Pořád na tý hře vidím dost nedostatků, ale sehráváme se a pomalu si to snad sedne. Di Fra sbírá zkušenosti stejně jako tým. Stále tomu chybí pohyb a přesnější kombinace, ale lepší než proti PSG. Hlavně vyřešit tu obranu, která je dost mimo. Prodloužit s Radjou a Kostasem.

Jen tak dál, forza ROMA!

Sushi
= A S R =
= A S R =
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sushi » 26 črc 2017, 11:42

díky
kamarádi taloši taky koukali a hodnotili, že jsme byli lepší :mrgreen: funny

shodujete se v tom manolasovi. podle mě bychom ho měli prodat, nechce tu být a nemá cenu ho držet, podle mě. bohužel.

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 26 črc 2017, 13:07

Já jen zkopíruju, co jsem psal na EF, mně se to líbilo dost, což s Largem mám vlastně pořád, že nesouhlasím skoro s ničim :mrgreen:

Hodně cennej skalp Tottenhamu. Už sem chtěl bejt nasranej, že jsme si takhle debilně nechali vyrovnat, ale nakonec super Kevin s Tumminellem.

První poločas byl z naší strany super, záloha výborná, hlavně Gerson tam ukazoval přehled, neschovával se, splňoval vertikální hru, tak jak chce DiFra. Kolarov výbornej, okamžitě posila. Defrel pracovitej, ale není to křídlo, často tam měl stejný náběhy s Edinem.

Ve druhym mě začal ještě víc srát Bruno Peres, nevím, jak špatně by musel hrát Karsdorp, aby se přes něj nedostal. Under bude skvělej, měl tam geniální momenty, dobrej pohyb u golu, ale bude muset nabrat svaly, aby to bylo na tuhle úroveň. Druhej poločas se v útoku skvěle pral Tumminello, zasloužil by šanci, ten rozhodující gol si zasloužil. Iturbe je každym zápasem horší a horší, to je něco nevídanýho, co to je za kopyto. Jinak dva goly po tom, co Kevin rozšířil hru skoro až do křídla a centroval, tohle tam bylo vidět dost často. Druhej gol brutálně vypustil Manolas, ale asi měl něco s klíční kostí, nevypadalo, že hraje naplno, protože to Tottenham na přípravák dost brousil (Kostas dostal tři zajížděčky po kterejch by za normální situace musel jít dolu), zvlášť Kane dojížděl jak mohl. Každopádně ten jejich pressing jim závidim, něco takhle koordinovanýho a přesnýho jsem dlouho neviděl, proti tomu bych určitě hrát nechtěl.

Beru to pořád jako druhej zápas, šlo to dost nahoru, neni to jen tim, že oni hráli debilně, ale fakt jsme jim dělali problémy.Když se ten jejich pressing prokombinoval, což včera od naší zálohy fungovalo, tak to pak šlo,vzadu měli celkem díry.

Stoper musí přijít, Mahrez musí přijít.

Kokot zápasu rozhodčí, Kolarov žlutá za nic, přerušil nám akorát nadějnej brejk, Fazio udělal jasnou penaltu, naštěstí nepískl a když si pak Pochettino stěžoval a rozhodčí ho chtěl poslat na tribunu, tak nezvládl ani tohle.

Largo
Vrchní scout

Příspěvek od Largo » 26 črc 2017, 13:24

Maritazzi píše:Já jen zkopíruju, co jsem psal na EF, mně se to líbilo dost, což s Largem mám vlastně pořád, že nesouhlasím skoro s ničim :mrgreen:

Hodně cennej skalp Tottenhamu. Už sem chtěl bejt nasranej, že jsme si takhle debilně nechali vyrovnat, ale nakonec super Kevin s Tumminellem.

První poločas byl z naší strany super, záloha výborná, hlavně Gerson tam ukazoval přehled, neschovával se, splňoval vertikální hru, tak jak chce DiFra. Kolarov výbornej, okamžitě posila. Defrel pracovitej, ale není to křídlo, často tam měl stejný náběhy s Edinem.

Ve druhym mě začal ještě víc srát Bruno Peres, nevím, jak špatně by musel hrát Karsdorp, aby se přes něj nedostal. Under bude skvělej, měl tam geniální momenty, dobrej pohyb u golu, ale bude muset nabrat svaly, aby to bylo na tuhle úroveň. Druhej poločas se v útoku skvěle pral Tumminello, zasloužil by šanci, ten rozhodující gol si zasloužil. Iturbe je každym zápasem horší a horší, to je něco nevídanýho, co to je za kopyto. Jinak dva goly po tom, co Kevin rozšířil hru skoro až do křídla a centroval, tohle tam bylo vidět dost často. Druhej gol brutálně vypustil Manolas, ale asi měl něco s klíční kostí, nevypadalo, že hraje naplno, protože to Tottenham na přípravák dost brousil (Kostas dostal tři zajížděčky po kterejch by za normální situace musel jít dolu), zvlášť Kane dojížděl jak mohl. Každopádně ten jejich pressing jim závidim, něco takhle koordinovanýho a přesnýho jsem dlouho neviděl, proti tomu bych určitě hrát nechtěl.

Beru to pořád jako druhej zápas, šlo to dost nahoru, neni to jen tim, že oni hráli debilně, ale fakt jsme jim dělali problémy.Když se ten jejich pressing prokombinoval, což včera od naší zálohy fungovalo, tak to pak šlo,vzadu měli celkem díry.

Stoper musí přijít, Mahrez musí přijít.

Kokot zápasu rozhodčí, Kolarov žlutá za nic, přerušil nám akorát nadějnej brejk, Fazio udělal jasnou penaltu, naštěstí nepískl a když si pak Pochettino stěžoval a rozhodčí ho chtěl poslat na tribunu, tak nezvládl ani tohle.
Zas bych to nebral tak vážně, na mnoha věcech se shodnem :Ok:

Bude to tím, jak jsem psal, že jsem to viděl od nějaký 35. minuty a především ve druhý půli jsme na Tottenham prostě herně neměli. IMHO.

Souhlasím s Mahrezem, nutností stopera i kopytem Iturbem, toho už nemůžu ani vystát.

Teď jsem si z toho odkazu pouštěl první půli a musím říct, že ten rozdíl v kvalitě, klidu i fotbalovosti je fakt fatální. Tottenham začal pořádně makat snad až ve druhý půli, ten pressing byl fakt vynikající.

Maritazzi
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od Maritazzi » 26 črc 2017, 13:46

Však v pohodě :Ok:

Mně právě přišlo, že jsme zvládli ten jejich tlak vzhledem k sestavě, která tam byla. Hlavně teda Castan na LB, Peres už pak tolik nemohl, navíc Cengiz mu dozadu nepomáhal tolik jak Defrel, do toho se bude muset dostat, docela v klidu. No a pak přišel Iturbe a strana Castan Iturbe začínala propadat pořád. Pellegrini taky udělal pár blbejch ztrát, ale prostě jsme hráli proti týmu s nejlepší obranou PL a dokázali jsme s nima hrát fajn zápas. Uvidíme, co teď s Juventusem. Já jsem spokojenej, že jsme to odehráli takhle a že tým je prakticky kompletní. Zapracovat zrovna Mahreze by nemuselo trvat moc dlouho.

Abaddon
Bruno Conti Presidente
Bruno Conti Presidente

Příspěvek od Abaddon » 26 črc 2017, 16:01

Díky za hlubší popis zápasu, ale z tohohle popisu jsem mírně vyděšenej. :) Obrana jednoznačně největší strašák, to jsme tu měli za poslední roky mockrát. :( Těší mě, že chytal dobře Alisson, mladej turek nebyl možná až tak špatnej kup a Iturbe...to je fakt v prdeli, s tímhle jménem mi vždycky naskočí těch 30 milionů a odhad, že je to novej Messi. :)

HugoBoss27
Bruno Conti Sindaco
Bruno Conti Sindaco

Příspěvek od HugoBoss27 » 26 črc 2017, 20:59

PsYchr píše:
Zejtra se losuje

Tak tady
Přílohy
Screenshot_2017-07-26-20-58-54-629.jpeg
27

Francesco Totti AS

Příspěvek od Francesco Totti AS » 26 črc 2017, 21:36

Mně to přijde každý rok stejné...první ostrý Inter, Juve u konce jak loni
The fans can make you famous.
A contract can make you rich.
The press can make you a superstar.
But only the love can make you a player

FEROAS
Dobrý kamarád prezidenta
Dobrý kamarád prezidenta

Příspěvek od FEROAS » 26 črc 2017, 23:01

HugoBoss27 píše:
PsYchr píše:
Zejtra se losuje

Tak tady
Jo! Diky. Chcel by som ist teraz na jesen do rima na neapol. Snad sa mi to podari
#UNICACOMETE

Odpovědět